Anida, Krem regenerujący `Oliwa z oliwek`

Anida, Krem regenerujący `Oliwa z oliwek`

Anida krem regenerujący`Oliwa z oliwek` doskonale regeneruje , odżywia i chroni suchą i ściągniętą skórę. Zawiera naturalną oliwę z oliwek oraz masło Shea bogate w nienasycone kwasy tłuszczowe. Skutecznie pielęgnuje, natłuszcza i nawilża skórę oraz opóźnia efekty jej starzenia. Anida krem regenerujący `Oliwa z oliwek` został wzbogacony również o witaminę E i pantenol, które odmładzają i nawilżają skórę.

za ta cenę hit

Pracuję w aptece i ten krem, jak i zresztą wszystkie firmy Anida są hitami. Cena niska, ładne opakowania przyciągają wzrok. Sam kremik uważam, ze dobry. Ja mam tłustą cerę, a tłuste kremy używam na nogi po depilacji, dłonie, stopy. Bardzo dobrze nawilża (natłuszcza) i pod tym względem spełnia swoje zadanie. Konsystencja i zapach dla mnie w porządku. Jak na kremik za kilka złotych, uważam że jest super.

Fajny krem za niewielką cenę :)

Używam go sporadycznie, miałam okres czasu gdzie stosowałam go codziennie pod makijaż, z powodu bardzo przesuszającej się skóry, radzi sobie dość dobrze pod makijażem no suchej skórze z niedoskonałościami (krostkami), jego konstytucja jest 'tłusta' - szczerze mówiąc nie mogę określić rodzaju konsystencji, bo siedząc na budzi po około 15 min jest jedwabisty i lekko lepiący. Sprawdza się również na suche nogi i ręce. Jako średni krem nawilżający jest świetny. :)