Isana, Wohlfühlbad Glückselig (Płyn do kąpieli `Chwile szczęścia')

Isana, Wohlfühlbad Glückselig (Płyn do kąpieli `Chwile szczęścia')

Płyn do kąpieli Isana Chwile Szczęścia na dobre samopoczucie zawiera białko mleka i łagodny kompleks pielęgnacyjny, dzięki którym pomaga utrzymać równowagę nawilżenia skóry i chronić ją przed wysychaniem. Płyn do kąpieli Isana Chwile Szczęścia ma zapach mandarynki i maślanki. Płyn zapewnia elastyczną, miękką skórę i relaksujące chwile dobrego samopoczucia.

Bardzo fajny wieczorny umilacz

Zakupiłam bo spodobał mi się zapach jest świeży a jednoczesnie posiada w sobie coś otulającego kremowego:) taki mandarynkowy tworzy fajną pianę i zapach jest bardzo wyczuwalny jeszcze po wyjśćiu z wanny ,duża butla w korzystnej cenie ,Na minus jedynie mogę zaliczyc duży otwór przez który mozemy wylać duża ilość plynu oraz fakt ze jest to edycja limitowana z tej wersji zapachowej polecam również sól do kompieli:))

Bardzo mi się spodobał

Płynu używałam dośc długo na przemian z innymi specyfikami do mycia ciala, dzis chcialam zakupic go ponownie, ale okazalo sie, ze nie ma go na polce, a ekspedientka poinformowala mnie, ze najprawdopodobniej ta edycja limitowana zostala wycofana na dobre, a szkoda. Płyn jest dosc gesty, dobrze sie pieni, cudownie pachnie i idealnie oczyszcza nie wysuszajac skory. Nie powoduje podraznien ani alergii. Ma piekne opakowanie, niemniej jednak otwor jest za duzy, butle tez niewygodnie sie uzywa. Poza tym jak najbardziej ok, bo produkt jest godny uwagi. Polecam

+ piekny zapach
+ brak podraznien i wysuszen
+ mnostwo piany
+ wydajnosc
+ cena

pierwszy, który mnie zawiódł

Lubię płyny i żele Isana. Są dobre jak za tak niską cenę. Niektóre punktują bardziej za zapach. Ten akurat zapachem mi podpadł, a zapach jet dosyć istotny w płynie do kąpieli.

*Produkt jest tani, bo 5 zł za 750 ml.

*Butelka estetyczna, ale ma dosyć duży otwór i zawsze za dużo się go wleje do wanny.

*Konstencja całkiem gęsta, kremowa, ale jakoś pieni się gorzej od innych, chyba, że go więcej wlejemy, ale to może takie moje dziwne wrażenie.

*Nie wysusza, ani nie podrażnia skóry.

*Zapach natomiast odbiera mi przyjemność z kąpieli, bo jest mdły, chemiczny, jak jakiś a\'la słodki syrop dla dzieci ;/

Używam tego produktu od: mies.