Purritin, Żel na dzień

Purritin, Żel na dzień

Żel na dzień Iwostin Purritin jest przeznaczony do codziennej pielęgnacji skóry tłustej oraz skłonnej do zmian trądzikowych. Delikatna formuła preparatu pozwala na stosowanie go przez osoby ze skórą wrażliwą i skłonną do podrażnień. Żel delikatnie pielęgnuje skórę i zmniejsza wydzielanie sebum (łoju). Zawarty w preparacie olejek z drzewa herbacianego ogranicza powstawanie nowych wykwitów poprzez normalizację pracy gruczołów łojowych. Łagodnie koryguje i stopniowo odnawia naskórek, nie powodując wystąpienia podrażnień. Wchodząca w skład produktu woda termalna z Iwonicza Zdroju łagodzi podrażnienia. Dzięki regularnemu stosowaniu preparatu skóra zyskuje zdrowy wygląd. Żel jest produktem hypoalergicznym, przebadanym dermatologicznie. Działa przeciwtrądzikowo, antybakteryjnie i przeciwzapalnie.
Zawiera hypoalergiczną kompozycję zapachową.
Produkt zawiera substancje aktywne:
Physiogenyl - fizjologiczny katalizator procesów biochemicznych zachodzących w skórze, na który składają się działające synergistycznie: sól sodowa PCA, sól magnezowa PCA, sól cynkowa PCA, sól manganowa PCA, a ponadto: Triclosan 0,1%; olejek z drzewa herbacianego 0,2%; kwas salicylowy, alantoinę i wyciąg z aloesu.

dobry

nie zatyka porów, łatwo się rozprowadza, ma przyjemny zapach i dobrą konsystencję. z pewnoscią nadaje sie pod makijaż. odejmuję mu jednak dwie gwiazdki, poniewaz nie przyniosl głownie takich efektów jakich pożądałam. nie "reguluje wydzielania sebum" aż tak dobrze, jak to przedstawia producent. u mnie praktycznie wcale. a z trądzikiem kłopot mam dalej.

Używam tego produktu od: daaawna

pustynia na twarzy :(

Po niecałym miesiącu stosowania zaczął się koszmar - zauważyłam, ze mam chropowate, łuszczące się czoło i takiż nos... Strasznie wyszuszył mi strefę T, która z tłustej zmieniła się w maksymalnie wysuszoną... Teraz ratuję się kremami nawilżającymi mojej mamy, ale to czoło...zgroza!! No i nie matowi - a tego oczekiwałam... A te dwie gwiazdki za to, że jest leciutki (choć spływa z palców) i tuż po nałożeniu twarz wygląda nieźle. Ale co z tego, skoro efekt na dłuższą metę okazał się tak fatalny... Nie polecam.

Dobry

Wydaje mi się że wysusza za bardzo moją skórę...
I pytanie - wszystkie kosmetyki z tej seriii złuszczaja - ale ile mozna złuszczać? Moze złuszczanie powinniśmy zostawić na noc?
Na pewno nadaje się pod makijaż...

Bordowe usta H&M

Nieee!

Na początku wydawał mi się ok - konsystencja bardzo fajna,prawie idealna, szybko się wchłaniał, nie pozostawiał tłustej warstwy,lekko,ale nie jakoś spektakularnie, nawilżał.Nawet zapach mi nie przeszkadzał. Buzia wydawała się jakby gładasza w dotyku...Jednak do czasu....okazało się, że ten żel-krem zatyka mi pory! Na początku myślałam,że to może wina jakiegoś innego kremu, ale okazało się (drogą eliminacji),że to jednak Iwostin. Za każdym razem , gdy się nim posmarowałam, wyskakiwały mi jakieś "niepsodzianki". Zdażyły się nawet takie drobniutkie na nosie, na którym nigdy mi się nic nie robiło!No i ajk dsię już coś pojawiło to kompletnie sobie z tym nie radził! Dlatego nie polecam go absolutnie, chyba,że ktoś lubi pogarszać sobie cerę. Może dziąła inaczej w połączeniu z całą serią - ja wole nie ryzykować :(

jak najbardziej ok!

kupilam ten zel w promocji razem z zelem do mycia twarzy za 35 zl.kosmetyk ten calkiem dobrze matuje buzke,nie wysusza,ma bardzo fajna konsystencje,zapach niezbyt przyjemny ale jest to przeciez produkt ''apteczny'' a nie jakies niedzialajace perfumowane cacuszko.napewno jeszcze do tego zelu wroce

może być

* mniej za to, że nie przeciwdziała wypryskom. A poza tym bardzo fajny żelik - żelowata konsystencja, skóra szybko go pije. Nie czułam, żeby zatykał pory. Skóra nadal się przetłuszczała, ale w konću to nie jest typowy krem matujący. Zapach nawet polubiłam. :)Kremik jest dość wydajny.

Bardzo fajny!

Nie widze w nim wad - fajnie dlugo matuje, dobrze sie rozprowadza (choc wole kremy niz zele), idealny pod podklad. Ogolnie super!

Buzia jak marzenie :)

Doskonale sie sprawdzil na mojej mieszanej cerze. Zazwyczaj wyskakuja mi rozne "niespodzianki" na brodzie lub czole, a po zastosowaniu tego zelu nic nie "wyskakuje"!!!! Tak jak poprzedniczki, zauwazylam ze jest bardzo dobry pod podklad. Ladnie wyglada skore. Moglby troche bardziej nawilzac, bo niestety na policzki musze nakladac cos bardziej tresciwego. Ogolnie - rewelacja. Odejmuje tylko jedna gwiazdke za zapach (meczacy) i zbyt male nawilzanie.

godny polecenia

ma konsystencję gęstego kisielu:) i obrzydliwy zapach....koniec wad. zalety?a więc:szybko się wchałnia, nie wysusza, a to przeciez bardzo ważne przy wysuszonej, tłustej cerze, matuje (choć producent tego nie obiecuje) na około 4 godz., a i po tym czasie cera jest nadal promienna i wcale zaraz na twarz nie wypływa tona łoju:) polecam szczególnie cerze mieszanej, wrażliwej. cena tez jest świetna, bo za podobnego rodzaju kosmetyk (np.vichy) zapłaciłybyśmy duuużo więcej, a i tubka jest o wiele większa.:)ah, zapomniałbym:produkt bardzo, bardzo wydajny!!!!

***

Krem ma postać bezbarwnego żelu, nawet może użyłabym porównania do galaretki. Ta konsystencja jest bardzo specyficzna, w zasadzie jest to pierwszy taki specyfik, z jakim kiedykolwiek się spotkałam. Nałożony na twarz błyskawicznie się wchłania, pozostawiając po sobie lekki połysk cery. Współgra z podkładami, nie ważą się one na nim, a krem nie wałkuje. Pachnie jak cała seria bardzo intensywnie, nutą drzewa herbacianego, co jednak jest na dłuższą metę męczące, gdyż zapach należy do tych trwalszych.
Krem stosowałam wraz z żelem do mycia twarzy i kremem na noc z tejże serii. Mniemam, że kompleksowe używanie tych produktów doprowadziło do poprawienia stanu mojej cery i późniejszego utrzymywania jej w dobrej kondycji. Nie matuje skóry, natomiast w ciągu dnia pochłania wydzielające się sebum. Likwiduje istniejące niespodzianki, zapobiega powstawaniu kolejnych krostek i zaskórników.
Faktycznie jest hypoalergiczny, świetny dla wrażliwców i naczynkowców.
Choć jestem zadowolona z kosmetyku prawdopodobnie póki co go niego nie powrócę. Lubię eksperymentować i wyszukiwać prawdziwe perełki. A ten krem jest po prostu solidny - dobrze spełnia swoje zadanie. Niemniej jednak nie wykluczam powrotu, a nuż się kiedyś jeszcze na niego skuszę... ;)

Używałam ten kosmetyk przez 2,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 tuba

Bardzo dobry~!Milusi~!

Świetnie sie rozsmarowuje i szybko wchłania. Dobrze nawilża i matuje cerę. Świetenie się nadaje pod podkład (najlepiej nakładać na jeszcze niecałkiem wsiąknięty :D) Nie wyskakują po nim więsze niespodzianki. Bardzo mi się podoba. Wydajne opakowanie (75ml) starczy mi na długo.

fajniutki

kupilam ten krem/zel po zuzyciu kilku probek z tej serii. (Jestem zachwycona cala seria)

krem jest bardzo dobry, lekki, nie zatyka porów, natychmiastowo sie wchlania i wyregolowal mi moja przetłuszczajaca sie cere. niby nie jest matyjacy, ale buzia sie nie swieci ( u mnie to cud, bo nawet matujace kremy sobie nie radzily).moze dlatego,ale nawilza i skora nie produkuje łoju nadprogramowo....:-)

odejmuje jednak jedna gwiazdke, bo czasami za słabo nawilza.teraz wszedzie właczone jest ogrzewanie i moja skora jest bardzo sucha ;-( dlatego mucze czasami na najbardziej przesuszona miejsca nakladac dodatkowo krem nawilzajacy

mimo wszystko jestem tym zelem zachwycona i na pewno zostanie u mnie na dluzej. mysle,ze bedzie tez idealny na lato.