Astor, Skin Match Protect, Foundation (Podkład dopasowujący się do cery)

Astor, Skin Match Protect, Foundation (Podkład dopasowujący się do cery)

Astor podkład dopasowujący się do cery Skin Match Protect:
- daje piękny, naturalny efekt i całodzienną ochronę dzięki unikalnemu, potrójnemu kompleksowi ochronnemu.
- nawilża do 24 godzin

Krycie
lekkie
z pompką

Nawet niezły :)

Podkład ten kupiłam na promocji w rosmannie, także cena była bardzo atrakcyjna. Niestety podkład ten lekko ciemnieje, myślałam że dobrałam go idealnie do mojej dość jasnej cery, ale jednak po aplikacji na twarz okazało się, że jest za ciemny. Ale nic straconego, poczekał trochę i zużyłam go we wakacje gdy moja skóra była już opalona :) podkład jest dosyć gęsty, w miarę dobrze kryje i ładnie pachnie. Trochę sciera się w ciagu dnia, ale u mnie to nic dziwnego. Podoba mi się również opakowanie, które jest proste i ma dozownik z pąpką. Produkt jest wydajny, ponieważ przy dosyć dobrym kryciu nie trzeba było go dokładać. Chciałam jednak podkreślić, że używałam go latem i niedoskonałości na twarzy nie było zbyt wiele :)

Jeden z lepszych jakich dotąd używałam!

Tego podkładu używam od bardzo dawna. Ma śliczny, delikatny zapach oraz lekką kremową konsystencję. Najważniejsze jest jednak to, że spełnia swoją rolę w zupełności! Bardzo dobrze kryje zaczerwienienia i widoczne naczynka, co dla mnie jest bardzo ważne. Nawilża skórę i nie podrażnia. Po zastosowaniu podkładu nie ma efektu maski, idealnie współgra z odcieniem skóry nadając jej naturalny koloryt, a także promienny i zdrowy wygląd. Dodatkowym plusem jest to, że długo utrzymuje się na skórze. Buteleczka wyposażona w wygodny aplikator.

no może być ;)

Podkład kremowy,ladnie pachnie,formułą podobny do healthy mix'a.
Kupilam nie zastanawiając się długo nad nim gdyż stojąc przy półce pełnej podkładów ,popatrzałam na niego i weszłam na wizaż by zobaczyć jakie ma opinie -były pozytywy wiec wzięłam .Ze względu na to że było lato i się opaliłam zabrałam kolor 03 peach ,jak się okazało światło drogeryjne bardzo go rozjaśniło a w domu po otwarciu i zobaczeniu wyglądał na skórze jak czekolada :D
gdyby nie mój błąd i wybranie ciemnego koloru na pewno byłabym bardzo zadowolona,obecnie mieszam go z jasnym bo mam zasadę,gdy mnie podklad nie uczula zużywam go do końca ;)

Bardzo dobry, dopasowujący się do twarzy

Jeden z moich ulubionych podkładów. Niestety jest coraz trudniej dostępny, a ostatni udało mi się znaleźć w biedronce o dziwo.
Bardzo ładne kolory, które naprawdę dopasowują się do skóry. Dobry wybór jasnych kolorów.
Nie wysusza skóry, nie pokazuje suchych skórek. Bardzo ładnie rozprowadza się dłonią. Gąbeczką też daje radę, ale jednak wolę nakładać go palcami.
Jest dosyć lekki, nie obciąża skóry. Jego krycie jest lekkie w kierunku średnio lekkeigo, ale można zbudować do średniego.
Polecam dla osób z problemem suchej skóry i takich które nie potrzebują zakryć niczego a jedynie wyrównać koloryt. Ten podkład na pewno się do tego sprawdzi.

Bardzo wydajny

Podkład ma fajną dość gęstą konsystencje, szybko znalazłam odpowiedni kolor który idealnie stopił się z moją cerą.
Podkład ma lekką konsystencję, ale wbrew pozorom jest dobrze kryjący, ma lekko żółtawy odcień przez co na mojej skórze wygląda bardzo naturalnie.

Jest fajny

Podkład ogólnie sprawdza się bardzo dobrze. Trzyma się na twarzy cały dzień, wyświeca się standardowo (cera mieszana), czyli po kilku godzinach, kiedy jest dobrze przypudrowany. Minusem są słabe kolory oraz fakt, że podkład zbiera się w zmarszczkach, niestety.

Całkiem przyjemny

Podkład zakupiłam skuszona okazyjna cena w Biedronce. Zwykle nie nakładam go zbyt dużo, bo ma całkiem niezłe krycie, przyjemnie się go rozprowadza na skórze, i efekt jest bardzo naturalny, a dodatkowo daje uczucie nawilżenia., lecz ma pewne wady u mnie sprawdza się tylko wtedy gdy na zewnątrz jest nieco chłodniej. Jako właścicielka cery mieszanej, po jakimś czasie świece się jak latarnia morska, w newralgicznej strefie T, więc co jakiś czas muszę się zmatowić pudrem. No i trochę szybko się zciera, ale cóż nawet go lubię za brak efektu maski oraz za to że bardzo ładnie wtapia się w skórę.

Bdb

Fluid jest bardzo dobry. Bylby idealny gdyby nie mial jednej wady. Jest to jednak istotne bo szybko sie ściera. Niestety juz po 4h zaczyna się przecierac a po 8h juz malo co jest na trwarzy :-(
Zostawia slad na telefonie.
Aczkolwiek pieknie sie rozprowadza, naklada. Jest lekki, nie zapycha porów, może trochę nawet nawilża...
I największa zaleta, swietnie dopasowuje soe do twarzy, wtapia sie. Nie robi efektu maski.

Dobrze wtapia się w cerę

Kolor nr 100 czyli Ivory nie jest bardzo jasny, dlatego świetnie nadaje się latem, gdy skóra jest już trochę opalona. Podkład dobrze się rozprowadza palcami, nie smuży i nie wchodzi w pory. Zapewnia skórze zdrowy, naturalny wygląd, bez efektu maski. Nie ciemnieje. Nie daje skórze płaskiego matu, tylko sprawia, że lekko się błyszczy i wymaga przypudrowania. Nie przesusza skóry, a wręcz nawilża ją i nie podkreśla suchych skórek. Ładnie wtapia się w cerę i ujednolica ją. Krycie ma lekkie w kierunku średniego, więc przebarwień czy zaczerwienienia nie zakryje. Jest komfortowy w noszeniu, nie czuć go na twarzy, a skóra nie dusi się pod nim. Ale niestety szybko się ściera i znika z twarzy.
Ogólnie dobry podkład, który ujednolica i dopasowuje się do cery, dając efekt "glow".

Najlepszy podkład

Dla mojej suchej skóry jest to najlepszy podkład jaki miałam. Wypróbowałam wiele podkładów i zawsze miałam problem z suchym skórkami. Po nałożeniu tego podkładu, suche skórki nie są widoczne. Podkład dobrze nawilża i rozświetla cerę. Mam najjaśniejszy odcień, który bardzo dobrze dostosowuje się do mojej cery.

Dobry

Podkład jest w porządku, jednak ze względu na to, że wybrałam za ciemny odcień mieszałam go z podkładem Rimmela Wake me up i w tym połączeniu oba produkty są idealne. Jeśli chodzi o podkład od Astor solo:

+dobrze kryje,
+nie wysusza,
+nie podkreśla suchych skórek,
+wygodne opakowanie z pompką,
+nie tworzy plam,
+konsystencja w sam raz, nie jest zbyt lejąca,

-skóra się po nim świeci nawet zimą.

Średniej jakości podkład dla niewymagających cer

W swojej przygodzie z makijażem miałam okazję używać kilku podkładów marki Astor. Nie są to jednak produkty, które w jakiś szczególny sposób pozytywnie zapisałyby się w mojej pamięci i których z przyjemnością był używała.
Kojarzą mi się przede wszystkim z dziwnymi kolorami, ciężką wyczuwalną konsystencją i umiarkowaną trwałością.

Nie inaczej jest w przypadku opisywanego tutaj podkładu Skin Match Protect, który według producenta ma być podkładem idealnie dopasowującym się do cery, nadającym naturalny wygląd bez efektu maski i zapewniającym całodzienną ochronę dzięki specjalnemu kompleksowi ochronnemu.
Jest to druga wersja tego podkładu dostępna na rynku - pierwsza z czarną zakrętką nie posiadała opisywanego tutaj przez producenta kompleksu ochronnego.

Podkład mieści się w szklanej buteleczce z białą zakrętką o standardowej pojemności 30 ml.
Do wyboru mamy 6 odcieni kolorystycznych w różnych tonacjach a więc:
Ivory, Porcelain, Nude, Peachy, Beige i Honey.
Wybór odcienia jest niezwykle trudny bo niestety podkłady Astor posiadają bardzo dziwne odcienie, źle współgrające z cerą. Mało tu jasnych, żółtych odcieni - wszystkie wpadają w różowe tony, albo przybierają na twarzy nienaturalne pomarańczowe odcienie.
Nawet najjaśniejszy odcień z gamy jest wyjątkowo ciemny dlatego wybitnie nie jest to produkt dla osób obdarzonych jasną cerą.
Wedle zapewnień producenta podkład ma zapewnić 24-godzinne nawilżenie, ma oddychającą formułę i zawiera filtr SPF 18
Nie jest to jednak taki lekki komfortowy i przyjemny w noszeniu podkład jak wskazuje na to producent.
Mimo stosunkowo lekkiej jak na podkłady Astor konsystencji i dobrej aplikacji podkład jest wyczuwalny na skórze - nie do końca z nią współgra i niezbyt się do niej dopasowuje. Po kilku godzinach skóra jest przytłoczona i wyraźnie zmęczona tym podkładem - nie mówiąc już o dziwnym nienaturalnym odcieniu, który lubi ewoluować w ciągu dnia.
Podkład nie ma też wybitnych właściwości kryjących czy upiększających cerę.
Do podkładów długotrwałych też bym go nie zaliczyła.
Produkt nie dopasowuje się do twarzy ani pod względem swojej struktury ani tym bardziej pod względem kolorystycznym.
Być może sprawdzi się na cerach mało wymagających i na pewno niezbyt jasnych