Astor, Skin Match Protect, Foundation (Podkład dopasowujący się do cery)

Astor, Skin Match Protect, Foundation (Podkład dopasowujący się do cery)

Astor podkład dopasowujący się do cery Skin Match Protect:
- daje piękny, naturalny efekt i całodzienną ochronę dzięki unikalnemu, potrójnemu kompleksowi ochronnemu.
- nawilża do 24 godzin

fluidy
Krycie
lekkie

Bardzo wydajny

Podkład ma fajną dość gęstą konsystencje, szybko znalazłam odpowiedni kolor który idealnie stopił się z moją cerą.
Podkład ma lekką konsystencję, ale wbrew pozorom jest dobrze kryjący, ma lekko żółtawy odcień przez co na mojej skórze wygląda bardzo naturalnie.

Jest fajny

Podkład ogólnie sprawdza się bardzo dobrze. Trzyma się na twarzy cały dzień, wyświeca się standardowo (cera mieszana), czyli po kilku godzinach, kiedy jest dobrze przypudrowany. Minusem są słabe kolory oraz fakt, że podkład zbiera się w zmarszczkach, niestety.

Całkiem przyjemny

Podkład zakupiłam skuszona okazyjna cena w Biedronce. Zwykle nie nakładam go zbyt dużo, bo ma całkiem niezłe krycie, przyjemnie się go rozprowadza na skórze, i efekt jest bardzo naturalny, a dodatkowo daje uczucie nawilżenia., lecz ma pewne wady u mnie sprawdza się tylko wtedy gdy na zewnątrz jest nieco chłodniej. Jako właścicielka cery mieszanej, po jakimś czasie świece się jak latarnia morska, w newralgicznej strefie T, więc co jakiś czas muszę się zmatowić pudrem. No i trochę szybko się zciera, ale cóż nawet go lubię za brak efektu maski oraz za to że bardzo ładnie wtapia się w skórę.

Bdb

Fluid jest bardzo dobry. Bylby idealny gdyby nie mial jednej wady. Jest to jednak istotne bo szybko sie ściera. Niestety juz po 4h zaczyna się przecierac a po 8h juz malo co jest na trwarzy :-(
Zostawia slad na telefonie.
Aczkolwiek pieknie sie rozprowadza, naklada. Jest lekki, nie zapycha porów, może trochę nawet nawilża...
I największa zaleta, swietnie dopasowuje soe do twarzy, wtapia sie. Nie robi efektu maski.

Dobrze wtapia się w cerę

Kolor nr 100 czyli Ivory nie jest bardzo jasny, dlatego świetnie nadaje się latem, gdy skóra jest już trochę opalona. Podkład dobrze się rozprowadza palcami, nie smuży i nie wchodzi w pory. Zapewnia skórze zdrowy, naturalny wygląd, bez efektu maski. Nie ciemnieje. Nie daje skórze płaskiego matu, tylko sprawia, że lekko się błyszczy i wymaga przypudrowania. Nie przesusza skóry, a wręcz nawilża ją i nie podkreśla suchych skórek. Ładnie wtapia się w cerę i ujednolica ją. Krycie ma lekkie w kierunku średniego, więc przebarwień czy zaczerwienienia nie zakryje. Jest komfortowy w noszeniu, nie czuć go na twarzy, a skóra nie dusi się pod nim. Ale niestety szybko się ściera i znika z twarzy.
Ogólnie dobry podkład, który ujednolica i dopasowuje się do cery, dając efekt "glow".

Najlepszy podkład

Dla mojej suchej skóry jest to najlepszy podkład jaki miałam. Wypróbowałam wiele podkładów i zawsze miałam problem z suchym skórkami. Po nałożeniu tego podkładu, suche skórki nie są widoczne. Podkład dobrze nawilża i rozświetla cerę. Mam najjaśniejszy odcień, który bardzo dobrze dostosowuje się do mojej cery.

Dobry

Podkład jest w porządku, jednak ze względu na to, że wybrałam za ciemny odcień mieszałam go z podkładem Rimmela Wake me up i w tym połączeniu oba produkty są idealne. Jeśli chodzi o podkład od Astor solo:

+dobrze kryje,
+nie wysusza,
+nie podkreśla suchych skórek,
+wygodne opakowanie z pompką,
+nie tworzy plam,
+konsystencja w sam raz, nie jest zbyt lejąca,

-skóra się po nim świeci nawet zimą.

Średniej jakości podkład dla niewymagających cer

W swojej przygodzie z makijażem miałam okazję używać kilku podkładów marki Astor. Nie są to jednak produkty, które w jakiś szczególny sposób pozytywnie zapisałyby się w mojej pamięci i których z przyjemnością był używała.
Kojarzą mi się przede wszystkim z dziwnymi kolorami, ciężką wyczuwalną konsystencją i umiarkowaną trwałością.

Nie inaczej jest w przypadku opisywanego tutaj podkładu Skin Match Protect, który według producenta ma być podkładem idealnie dopasowującym się do cery, nadającym naturalny wygląd bez efektu maski i zapewniającym całodzienną ochronę dzięki specjalnemu kompleksowi ochronnemu.
Jest to druga wersja tego podkładu dostępna na rynku - pierwsza z czarną zakrętką nie posiadała opisywanego tutaj przez producenta kompleksu ochronnego.

Podkład mieści się w szklanej buteleczce z białą zakrętką o standardowej pojemności 30 ml.
Do wyboru mamy 6 odcieni kolorystycznych w różnych tonacjach a więc:
Ivory, Porcelain, Nude, Peachy, Beige i Honey.
Wybór odcienia jest niezwykle trudny bo niestety podkłady Astor posiadają bardzo dziwne odcienie, źle współgrające z cerą. Mało tu jasnych, żółtych odcieni - wszystkie wpadają w różowe tony, albo przybierają na twarzy nienaturalne pomarańczowe odcienie.
Nawet najjaśniejszy odcień z gamy jest wyjątkowo ciemny dlatego wybitnie nie jest to produkt dla osób obdarzonych jasną cerą.
Wedle zapewnień producenta podkład ma zapewnić 24-godzinne nawilżenie, ma oddychającą formułę i zawiera filtr SPF 18
Nie jest to jednak taki lekki komfortowy i przyjemny w noszeniu podkład jak wskazuje na to producent.
Mimo stosunkowo lekkiej jak na podkłady Astor konsystencji i dobrej aplikacji podkład jest wyczuwalny na skórze - nie do końca z nią współgra i niezbyt się do niej dopasowuje. Po kilku godzinach skóra jest przytłoczona i wyraźnie zmęczona tym podkładem - nie mówiąc już o dziwnym nienaturalnym odcieniu, który lubi ewoluować w ciągu dnia.
Podkład nie ma też wybitnych właściwości kryjących czy upiększających cerę.
Do podkładów długotrwałych też bym go nie zaliczyła.
Produkt nie dopasowuje się do twarzy ani pod względem swojej struktury ani tym bardziej pod względem kolorystycznym.
Być może sprawdzi się na cerach mało wymagających i na pewno niezbyt jasnych

całkiem dobry;)

Zakupiłam go na lato w biedronce za bodajże 23 zł. Na początku przeraził mnie efekt mokrej twarzy (jako że sama mam cerę raczej tłustą), ale po przypudrowaniu okazało się że to efekt krótkotrwały ;) zreszta jest to podkład nawilżający, więc na matowe wykończenie nie ma co liczyć:) podkład ma taką średnią konsystencję, i takie same krycie, raczej nie dla osób z problemami na twarzy. Ja mam najjaśniejszy kolor ivory, i niestety, nadaje się tylko na lato :( nakłada się go przyjemnie, w dodatku ma boski zapach!! :) lekko perfumowany, a takie lubię ;) na pewno wymaga przypudrowania, chociażby ze względu na ten mokry efekt o którym wspomniałam. Utrzymuje sie dość długo na mojej twarzy, a przypominam że mam cere mieszaną ze skłonnością do przetłuszczania w strefie T .Być może nie będzie dobry dla cer tłustych, ale suche na pewno go polubią :)

Ma-sa-kra

Mam odcień 200 Nude. Jest to odcień z nutą różową i ciemnieje na jeszcze mocniejszy róż. Musiałam go neutralizować żółtym pudrem. Jak napisałam w tytule- masakra. Podkład kupiłam razem z bazą z tej samej serii. I tak go też stosowałam. Efekt był opłakany-ogień na twarzy. Twarz była zaczerwieniona i piekła. Nie mogłam niczym jej "uspokoić". Nawet czoło i broda, które zazwyczaj są mniej wrażliwe na nowe kosmetyki były czerwone. Zastanawiałam się czy to wina bazy czy podkładu. Stosowałam go i tak, i tak. Bez bazy (mimo, że z tej samej serii) było troszkę lepiej, ale zaczerwienienie nadal występowało. Nie zużyłam całego opakowania bo u mnie się nie sprawdził.

Astor, skin match

Najlepszy podkład jaki kiedykolwiek miałam. Stosuje go już od kilku lat. Nie mam na serze żadnych niedoskonałości Ale jest ona lekko zaczerwieniona, A ten podkład idealnie to maskuje. Cena nie jest bardzo wygurowana. Jedna buteleczki starcza mi na około 5 miesięcy, A maluję się codziennie. Mogę.ho z czystym sumieniem polecić!

Bardzo fajny podkład!

Mam cerę mieszaną z umiarkowanie tłustą strefą T i raczej suchymi bokami. Korzystam z tego podkładu juz jakiś czas i uważam, że na co dzień jest to bardzo rozsądny podkład. Dlaczego?
+nie zatyka porów
+nawilża skórę
+nie podkreśla suchych skórek
+faktycznie mam wrażenie, ze dopasowuje się do kolorytu skóry
+ładnie współgra z korektorami kładzionymi pod podkład
+jest dość trwały i wydajny
+bez problemu można go rozprowadzać palcami/ nie tworzą się smugi
Jego krycie oceniam na średnie z minusem. W drogeriach jego cena waha się od 40 do 50 zł, jednak w drogeriach internetowych można go zakupić za ok 26 zl + przesyłka.
Do minusów można zaliczyć:
- dostępność, ponieważ marka Astor została wycofana z drogerii Rossmann.
-nie utrzymuje konturowania w 100%
- delikatnie podkreśla moją zmarszczkę na czole :D