AA, Hydro Algi Niebieskie, Oczyszczający żel do mycia twarzy do cery tłustej i mieszanej

Oczyszczający żel do mycia twarzy AA Hydro Algi do cery mieszanej i normalnej:
- Pozostawia skórę odświeżoną, usuwa zanieczyszczenia i nadmiar sebum.
- Ekstrakt z alg błękitnych - pobudzają skórę do regeneracji, stymulują naturalne procesy fotoochrony przed czynnikami zewnętrznymi oraz stabilizują
- Witamina C - wspomagająca rozjaśnianie skóry.
- Kompleks oczyszczająco-matujący - oczyszcza, redukuje wydzielanie sebum i powstawanie niedoskonałości skóry.
- Hydro-Derm System 24h – dwupoziomowy kompleks nawilżający, zapewnia nawilżenie oraz zabezpiecza skórę przed utratą wilgoci.

Bardzo lubie

Przypadł mi do gustu. Ma fajną żelową niebiesko-przezroczystą konsystencję. Bez problemu się rozsmarowuje na twarzy i dekolcie, zmywanie jest dziecinne proste. Lubie jego delikatny świeżo-morski zapach. Bardzo dobrze oczyszcza skórę, koi zaczerwienienia (np. po wyciśnięciu pryszcza :))
Odświeża skórę, nie podrażnia jej ani nie wysusza. Uwielbiam żele oczyszczające do twarzy od firmy AA.

Nie podoba mi się.

Mam cerę tłustą i mieszaną. Wczesniej miałam z tej firmy peeling, z którego byłam bardzo zadowolona. Także skusiłam się rownież na żel myjący. Moja mama skomentowała tak '3/10'.Jak dla mnie nie jest zły. Taki średniak. Zmywać- zmywa. Czy nawilża? Na pewno nie przesusza. Efektu wow nie robi i jest dosyć tani wiec żalu nie ma. Ma przyjemny zapach, jest po prostu Ok i nic wiecej.

dobry produkt

Kupiłam go skuszona promocją w superpharm. Jak dla mnie jest ok ponieważ dobrze oczyszcza twarz czyli robi to co powinien. Jedynym mankamentem jest zapach ale można się do niego przyzwyczaić.

Całkiem dobry

Miałam już wersję z algami różowymi, którą bardzo polubiłam podobnie jak płyn micelarny. Z serii opartej na algach niebieskich miałam płyn micelarny, który był również dobrym kosmetykiem, to skłoniło mnie do zakupu żelu do twarzy, który stosuję jako drugi krok demakijażu oraz do codziennego oczyszczania twarzy. Kupiłam go na bardzo korzystnej promocji.

OPAKOWANIE

Miękka tuba o prostej szacie graficznej charakterystycznej dla marki AA. Jest to bardzo praktyczne opakowanie, które pozwala na całkowite zużycie produktu, a w razie potrzeby rozcięcie go. Na tubie znajdziemy wszelkie informacje an temat produktu umieszczone w czytelny sposób.

ŻEL

Jest bezbarwny, gęsty a pod światło widać w nim połyskujące drobinki. Ma neutralny, prawie niewyczuwalny zapach. Nie wiem, czy to efekt zamierzony, ale daje ciekawe zjawisko optyczne, choć zastanawiam się co to jest, podejrzewam, że nie drobinki alg. Żel bardzo dobrze się pieni, choć jest delikatny dla skóry. Dobrze oczyszcza, nie podrażnia, nie pogarsza jej stanu. Pozostawia skórę miękką, gładką i czystą. Jest stosunkowo wydajny - przy stosowaniu 2 razy dziennie lub czasem częściej starczył mi na ok. 1,5 miesiąca, co jest wynikiem zadowalającym. Często można kupić go w korzystnej promocji.

ZALETY:

- dobrze się pieni
- świetnie oczyszcza
- jest wydajny
- tani
- ogólnodostępny

Bardzo dobry żel

Żel jest delikatny, o bardzo przyjemnym zapachu. Nadaje się również do zmywania makijażu. Nie podrażnia, nie powoduje wysypu, skóra jest dobrze oczyszczona i nie wysuszona. Opakowanie jest wygodne, pozwala na precyzyjne dozowanie, nic się nie wylewa. Bez zastrzeżeń.

Naprawdę fajny

Żel AA bardzo miło mnie zaskoczył :) Kupiłam go na szybkości, był akurat w promocji a ja potrzebowałam czegoś do mycia twarzy i demakijażu. Żel z AA ma wszystko, czego potrzebowałam:
- skutecznie oczyszcza twarz w tym dobrze zmywa makijaż (również tusz do rzęs)
- dobrze się pieni i jest wydajny, wystarczy odrobina na całą twarz, i mimo małej pojemności opakowanie starcza na długo
- nie podrażnia i nie przesusza skóry
- nie zapycha, nie powoduje wzmożonego powstawania pryszczy
- ładnie pachnie i ma wygodne opakowanie
- jest względnie tani i łatwo dostępny.
Bardzo przyzwoity produkt, polecam!

Przyjemny

Żel ładnie pachnie , nie ściąga skóry twarzy, co jest dość częste przy stosowaniu żeli, pozostawia skórę gładką i nawilżoną. Dobrze sobie radzi z makijażem , nie wyskakują po nim żadne niespodzianki. Polecam :)

Zostaje ze mną

Naprawdę fajnie oczyszcza, ładnie nawilża. Daje przyjemne uczucie odświeżenia, przy czym nie ściąga skóry. Mam cerę raczej tłustą z lekkimi zmianami trądzikowymi, żel z aa ładnie się na niej zachowuje, nie pogorszył stanu mojej cery, wręcz przeciwnie - wygląda nawet lepiej niż poprzednio. Kolejny plus - nie uczula, nie szczypie, przy mojej wrażliwej skórze zachowuje się naprawdę fajnie.
Przy czym jest w naprawdę fajnej cenie, przynajmniej w rossmanie.

Mój ulubienic!

Ten żel przypomina mi starą wersję żelu marki Lirene - Nawilżający żel do mycia twarzy, który został już wycofany.
To jeden z lepszych żeli jakie miałam okazję używać. Nie pieni się, jest łagodny, nawilżający, zostawia cerę czystą i świeżą. nie zawiera SLS,, nie wyskakują po nim niespodzianki ! I do tego bardzo tani, polecam!

fajna odmiana

Skusiłam się na ten żel bez zbędnego zastanawiania jako, że naprawdę lubię tę markę. Jest tania, łatwo dostępna i hipoalergiczna.

Żel jest dość gęsty, ładnie pachnie ale nie jest jakiś super wydajny.. jakoś szybko się skończył..

Coś co jeszcze obiecuje nam producent:
- ,,pozostawia skórę odświeżoną, usuwa zanieczyszczenia i nadmiar sebum" - tu jak najbardziej tak, zgadzam się. Ładnie oczyszcza i odświeża.
- ,,ekstrakt z alg błękitnych - pobudzają skórę do regeneracji, stymulują naturalne procesy fotoochrony przed czynnikami zewnętrznymi" - ciężko mi to stwierdzić czy skóra jest pobudzona do regeneracji.. na pewno jej nie szkodzi.
- ,,Witamina C wspomagająca rozjaśnianie skóry" - nie zauważyłam rozjaśnienia.
- ,,Kompleks oczyszczająco-matujący - oczyszcza, redukuje wydzielanie sebum i powstawanie niedoskonałości skóry" - tu się zgodzę, skóra nie miała potrzeby wydzielania dodatkowego sebum
- ,,Hydro-Derm System 24h – dwupoziomowy kompleks nawilżający, zapewnia nawilżenie oraz zabezpiecza skórę przed utratą wilgoci" - raczej nie nawilża sam z siebie.. ale zatrzymuje wodę i na pewno nie wysusza:)
Ode mnie 4 :)

Jest ok.

Przyjemny żel do codziennej pielęgnacji.
+ jest delikatny
+ dobrze się pieni
+ skutecznie oczyszcza twarz
+ ładnie, świeżo pachnie
+ w przystępnej cenie
+ często w autlecie marki AA
- mało wydajny
- nie zmywa makijażu
- trochę wysusza.

Daje radę :)

Od żelu do mycia twarzy nie wymagam za dużo. Zwracam uwagę czy przede wszystkim czy dobrze oczyszcza moją skórę. Ten dodatkowo był bardzo wydajny. Nie jest to mój ulubiony produkt, ale nie mogę powiedzieć o nim złego słowa :)

PLUSY:
+Oczyszcza
+Wydajny
+Tani