La Rive, In Flames EDP

La Rive, In Flames EDP

La Rive In Flames to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn

Nuty zapachowe:
nuta głowy: zielona mandarynka, jaśmin wodny i kwiat imbiru
nuta serca: wanilia i sól
nuta bazy: ambra, drzewo kaszmirowe i drzewo sandałowe

0% jesień/zima 100% wiosna/lato

Bardzo przyjemne i uwodzicielskie

Uwielbiam perfumy firmy La Rive i używam ich od lat.
Chociaż pod względem trwałości bywa z nimi różnie to po względem kompozycji zapachowej w niczym nie ustępują drogim markowym perfumom.
Są dostępne w dużych pojemnościach i w niskiej cenie dlatego można rozkoszować się nimi bez końca.

Zapach In Flames to kolejna bardzo udana propozycja tej marki.
Należy do grupy zapachów orientalno - kwiatowych, a ja takie połączenia bardzo lubię. Co prawda najbardziej gustuję w słodkich i owocowych zapachach ale w tych też jest wiele słodyczy w nieco bardziej subtelnym wydaniu.

Flakon perfum jest ładny i zgrabny - z dobrą niespadającą nakrętką - chociaż nie do końca podoba mi się ta kokardka - po pierwsze wygląda jak sznurówka do butów - po drugie przez nią trudno zakłada się nakrętkę.
No ale najważniejsza jest zawartość owego flakonika a ta jest naprawdę czarująca.
Bałam się połączenia mojej ukochanej wanilii z solą ale okazało się że zupełnie niepotrzebnie. Słone akordy są wyczuwalne tylko na początku a później zapach nabiera głębi i jest naprawdę piękny i unikatowy - bardzo kobiecy, nieco pudrowy i nieprzytłaczająco słodki.
Uwielbiam otaczać się tym aromatem i czuję się dobrze w jego towarzystwie.
Nie jest to zapach przytłaczający od którego może rozboleć głowa ani duszący.
To bardzo kobieca umiarkowanie słodka kompozycja dla nowoczesnej kobiety na każdą porę roku i dnia.

druga szansa

Dostałam perfum w prezencie, na święta gwiazdkowe i nie za bardzo mi się spodobały, coś mi w nich brakowało, zapach był trwałości jakieś 3-4 h, leżały w szafie.
Nie dawno robiłam porządki i je znalazłam, myślę sobie, zobaczę, przypomnę jak pachną, i szok! zapach okazał się całkiem miły, idealny na ciepłe dni, ładnie się rozwijał, pachnie 4 h.
Chociaż wydaje się, że zapachy z La Rive w ogóle się nie rozwijają, to nie prawda, projekcja nut jest subtelna, miła dla nosa.
Dla mnie idealny na lato , nie jest nachalny, nie odrzuca, trudno go jednoznacznie nazwać, czy są bardziej kwiatowe czy ozonowe, mają to coś.
Warto dać szansę perfumom tej marki, cena niska, zapachy dosyć trwałe.
Jak ktoś używa perfum z Avonu, to w La Rive jest podobna jakość ( chociaż w Avonie nie znalazłam jeszcze perfumy co by tak pachniała).
Do tego dochodzi duża pojemność.

Piękny zapach

Szukałam odpowiednika Olympei. Najpierw spróbowałam szczęścia z bies Olivia - zapach cudowny tylko trzyma się 5min. Długo szukałam in flamesa bo myślałam że będzie trzymać Chociaż parę godzin. Dorwalam go w hebe. Zapach jest przepiękny! Długo się utrzymuje. Po czasie pachnie faktycznie jak olympea.