Kavai, Pędzel nr 42, do podkładu, różu, korektora

Kavai, Pędzel nr 42, do podkładu, różu, korektora

Pędzel Kavai nr 42 jest przeznaczony do rozprowadzania podkładów, róży i korektorów o konsystencji płynnej lub kremowej. Specjalne i odpowiednie ułożenie delikatnego włosia zapobiega powstawaniu smug, plam i pozwala na aplikacje w trudno dostępne miejsca takie jak okolice oczu, nosa i ust. Pędzel Kavai nr 42 został wykonany z połączenia wysokiej jakości włosia naturalnego kozy i taklonu (syntetycznego włosia wegańskiego). Główkę z miękkiego, puszystego i delikatnego włosia umieszczono w metalowej skuwce na drewnianej, czarnej rączce. Dbałość o detale i solidne wykonanie sprawia, że pędzel nie gubi włosia, jest elegancki i łatwy w utrzymaniu czystości. Zaletą syntetycznej włókniny jest brak chłonności kosmetyków płynnych. Odpowiednia miękkość i elastyczność sprawia, że nie podrażnia ono delikatnej skóry powiek.

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Kiepski

Bardzo sztywny i twardy pędzel. Podczas pierwszego mycia wyleciały z niego włosy. Nie jest przyjemny w użyciu, próbowałam nakładać nim podkład, ale tak jak myślałam, robi okropne smugi. Czasem nakładam nim bardziej intensywny róż i do tego jako tako się sprawdza.

fajny ale średnie wykonanie

Nigdy nie miałam pędzla duo fiber, kupiłam go z myślą o nakładaniu mocno napigmentowanych róży, ostatecznie używam do nakładania lżejszych, rzadkich podkładów.
Idealnie sprawdza się do nakładania Loreala Infaillible Matt, ponieważ nie pochłania produktu i bardzo ładnie go rozprowadza.
Jest bardzo przyjemny w dotyku, w ogóle nie kłuje, nie spodziewałam się, że będzie taki miziasty.
Co mnie rozczarowało, to jego rozmiar - jak do podkładu, to uważam, że mógłby być nieco większy.
Najgorzej jednak wypada pod względem jakości. Ogólnie lubię firmę Kavai i uważam, że jakością wykonania nie odbiegają od Hakuro, za wyjątkiem właśnie tego pędzla.
Podczas mycia schodzi farba z włosia, ale tym się aż tak nie przejmuję, najgorzej, że gubi włosie, co nie dzieje się z żadnym innym moim pędzlem, więc nie jest to kwestia złego mycia. Pojedyncze włoski zostają na twarzy, co jest dosyć wkurzające. Nieco też się rozczapirzył po bokach, ale nie ujmuje mu to funkcjonalności.
Do różu mi się nie sprawdził, nabiera go za mało i dwa razy dłużej trwa aplikacja.
Mam mieszane uczucia co do tego pędzla, bo bardzo nim lubię nakładać ww podkład, ale mógłby być lepiej wykonany.

Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka