Schwarzkopf Schauma, Sea Buckthorn Vital, Odzywka w sprayu do włosów osłabionych i bez energii

Schauma pielęgnujący spray z rokitnikiem dodający witalności do włosów osłabionych, bez energii:
- Natychmiast ułatwione rozczesywanie.
- Bez spłukiwania.
- Zapobiega rozdwajaniu się końcówek.
- Miękkie, sprężyste włosy pełne blasku.
- Formuła z intensywnie wzmacniającą proteiną przywraca włosom utracony budulec.
- 100% ułatwionego rozczesywania.

Fajna

Odżywka jest super wygodna w użyciu dzięki pompce, a na dodatek przepięknie pachnie. Włosy po jej użyciu bardzo dobrze się rozczesują i są wygładzone, nie puszą się. Na dodatek jest wydajna i tania.

Gdyby nie ten skład...

... Wszystko by było super. Odżywka nieziemsko pachnie, opakowanie działa bez zarzutu i sam produkt jest tani. Jednak ta mgiełka ma na drugim miejscu w składzie alkohol denat :/. Szkoda bo uwielbiam szampon z tej serii a tego typu mgiełki przydają mi się gdy nie prostuję włosów i chcę podkreślić mój naturalny skręt włosów. Jakoś wykończę ale czuję, że na dłuższą metę bedzie mogła wysuszyć bardzo włosy. Przy okazyjnym stosowaniu sprawdza się a sam zapach utrzymuje się długo na włosach.

Zagadka :)

Odżywkę kupiłam tylko i wyłącznie dlatego, że w Rossmannie była pożegnalna cena. Produkt zostaje wycofywany. Tak więc udało mi się go kupić za 4 zł. Skład na początku nieco mnie zniechęcił ale raz się żyje, spróbuję. Za te pieniądze nawet nie szkoda będzie ją odstawić w kąt.
Odżywka ma niesamowity zapach. Pokochałam go od pierwszego psiknięcia. Stosowałam ją na mokre włosy. Nie spowodowała plątania włosów, ale też znacznie go nie ułatwiła. Włosy były delikatnie miękkie i błyszczące. Nie było efektu wow. Zobaczymy co się będzie działo z nimi po jakimś czasie... Odżywkę stosowałam z bardzo dużej odległości, ponieważ ma w składzie (o zgrozo!) ALKOHOL DENAT. To ogromny minus. Opakowanie spełniło moje oczekiwania, bez problemu uzyskałam efekt mgiełki :)