Manhattan, Manhattan, Go4Big Lashes Waterproof Mascara (Wodoodporny uniwersalny tusz do rzęs)

Wodoodporny tusz do rzęs Manhattan Go4Big Lashes Wodoodporny z odżywczym pantenolem i witaminą E nadaje rzęsom objętości, długości i pogrubienia. Nawet najdrobniejsze rzęsy w wewnętrznych kącikach oczu zostaną idealnie wymodelowane dzięki wielowymiarowej szczoteczce. Testowany przez okulistów.

ULUBIONY

Uwielbiam ten tusz! U mnie daje wręcz efekt sztucznych rzęs :) Obecnie jestem w trakcie już chyba 4 czy 5 opakowania tego tuszu. Nigdy nie testowałam wersji niewodoodpornej, nawet nigdy jej nie widziałam w sklepie....
Tusz pięknie wydłuża rzęsy, trzyma się cały dzień. Jako ze jest wodoodporny - ładnie utrzymuje podkręcenie od zalotki, nie rozmywa się, powiem nawet że trochę trudno go domyć ;)
Tusz nie wysycha w opakowaniu, ale zmienia nieco konsystencję kilka dni po otwraciu - zupełnie na świeżo jest dla mnie aż zbyt delikatny, po paru dniach nieco gęstnieje i jest cud miód.

Plusy:
-fajna szczoteczka
-cena w normie
- piękna czerń!
- faktycznie wodoodporny
- utrzymuje się cały dzień
- tusz w opakowaniu nie wysycha
- nie odbija się na powiekach a szczoteczka nie brudzi powiek podczas malowania

Minusy:
- ja nie widzę :)

Nie wiem jak z podkręceniem gdy używamy tuszu solo, ja i tak zawsze podkręcam je zalotką.

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: 4-5 opakowanie