Yves Rocher, Yves Rocher, Plaisirs Nature, Pomme Délice EDT

Yves Rocher, Yves Rocher, Plaisirs Nature, Pomme Délice EDT

Jabłko w karmelu to kompozycja zapachowa idealna na zimne wieczory. Zapach ten łączy świeżą nutę jabłek i słodkiej aromatycznej wanilii.

Nuty zapachowe: jabłko, wanilia

uroczy, ale nietrwały

Zapach bardzo przyjemny – słodka wanilia z kwaskowatym jabłkiem dają ciekawe połączenie. Dla mnie to zapach na dzień, niezobowiązujący, lekki. Niestety – jak wszystkie zapachy z Plaisirs Nature – nietrwały. Owszem, na początku potrafił trzymać się do wieczora, ale to tylko przez dosłownie kilka pierwszych dni użytkowania. Co więcej, trzeba też z czasem zwiększać dawkę, żeby w ogóle był wyczuwalny. Mając doświadczenie z innymi produktami Plaisirs Nature, celowo go nie oszczędzałam, żeby zużyć jak najwięcej, zanim się ulotni. Obecnie, po 2 miesiącach używania, nie czuć go prawie wcale po nałożeniu, a o jakiejkolwiek trwałości nie ma mowy. Szkoda, bo zapach fajny.

Ilość zużytych opakowań: połowa buteleczki

smakowity i milutki

Od lat kupuję limitowane świąteczne edycje zapachów Yves Rocher i jeszcze nigdy się nie zawiodłam.

Ten jest smakowity lubię sobie go nałożyć przed snem na piżamę lub pościel wtedy tak mi się przyjemnie zasypia :)
Nie wyczuwam wanilii dla mnie pachną jak jabłko w karmelu.

Używam tego produktu od: niecały miesiąc
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1