Garnier, Fructis, Grow Strong, Maska Intensywnie działająca do włosów suchych, osłabionych i zniszczonych (stara wersja)

Garnier Maska do włosów intensywnie działająca Fructis Grow Strong:
- Odpowiednia dla włosów suchych i zniszczonych.
- Przeciw wypadaniu, do włosów osłabionych.
- Intensywne odżywienie i odnowa włosów. Wyjątkowa siła i blask.
- Idealne połączenie Ceramidu, potężnej cząsteczki zdolnej do zastępowania utraconych lipidów w słabych włosach i wzmacniającego Aktywnego Koncentratu z Owoców.
- Formuły działają od nasady aż po końcówki, by odbudować siłę włosów.
- Jakość zewnętrznej powierzchni włókna włosów wyraźnie się poprawia.

Średni

Używałam szamponu, odżywki i dwa razy w tygodniu maseczki z tej serii. Stosowałam przez miesiąc. Oczywiście maseczkę mam do tego pory.
Maseczka pięknie pachnie owocowo. Włosy po umyciu są pachnące, łatwo można je rozczesać, miękkie . A jak sam efekt przeciw wypadaniu i odporności włosów ? Nie zauważyłam nie wiadomo jakiej poprawy włosów. Wg mnie średniak

Niestety, ale nie dla mnie

Podobnie jak odżywka i szampon z tej samej serii, maska też u mnie się nie spisała. Aczkolwiek nie można jej odmówić fajnego opakowania, bo z plastikowego słoiczka bardzo wygodnie nabiera się produkt. Konsystencja też przyjemna, taki gesty budyń, który bezproblemowo rozprowadza się na kosmykach. Zapach bardzo ładny, owocowy, szkoda, tylko ,że szybko wietrzeje. Wydajność też bardzo dobra. Ale jeśli chodzi o działanie, to niestety, za wiele tutaj napisać się nie da. Ani nawilżenia, ani wzmocnienia, ani pięknego blasku nie zauważyłam. Maska jedynie ułatwia rozczesywanie włosów i to wszystko. Dla mnie jednak to zdecydowanie za mało.

Lubię ją.

Maska sprawia, że włosy są wygładzone, miękkie, lekkie i zachowane w dobrej kondycji. Do tego jest bardzo wydajna, starczy na kilka miesięcy,

Konsystencja: jest trochę rzadka, więc trzeba uważać by nie spłynęła z dłoni, ale na włosach trzyma się.

Działanie: zazwyczaj trzymałam ją około 5 minut, jeśli nie miałam czasu to zalecaną 1 minutę. W obu przypadkach dobrze się sprawdzała. Podczas spłukiwania czułam jak włosy były przyjemne w dotyku, przelewały się przez palce. Maska nie osiadała się na włosach, szybko można było ją spłukać. Nie miałam problemu z rozczesaniem włosów, nie były poplątane. Nie obciążyły włosów, choć nie nakładałam na skalp, tylko tak od uszu. Mogę napisać, że włosy były odbudowane, nie zauważyłam rozdwojonych końcówek, produkt na pewno utrzymał włosy w dobrej kondycji.

Zapach: mocny, charakterystyczny dla Garniera, utrzymuje się na włosach do kilku godzin.

Opakowanie: jest wygodne, choć przy ostatnim użyciu musiałam w nim trochę 'grzebać'by wydobyć resztę. Solidne, ładna szata graficzna.

Plusy:
- włosy po niej są miękkie, lekkie, pachnące
- wydajna
- nie obciąża włosów
- nie plącze
- utrzymuje dobrą kondycję włosów
- ma ładny zapach
- solidne opakowanie

Sama nie wiem

Przede wszystkim przecudnie i długotrwale pachnie! zapach utrzymuje się na włosach aż do następnego mycia. ułatwia rozczesywanie i jest łatwa w obsłudze. dobre opaowanie z wygodną zakrętką. uzywam z szamponem goodbye damage z fructisa również.
no a działanie... na początku byłam superzadowolona, teraz nieco mniej. na pewno dodaje włosom tekstury, sprawia że wydają się grubsze. dla porównania użyłam maski którą stosowałam długi czas i włosy były ładne ale siankowate, cienkie. Tutaj efekt jest łądny, dobrze się układają, jednak mam wrażenie ze na dłuzsza metę albo się przyzwyczajają, albo długofalowe skutki tej maski są już nie takie kolorowe. kupię ponownie, ale nie od razu. zrobię przerwę na coś innego. generalnie spróbujcie, cena nie majątek a efekty są. no i ten zaaaapach!

Maseczka TAK, szampon NIE

Bardzo zdziwił mnie fakt, że maseczka do włosów z tej samej serii co beznadziejny szampon może być dobra. Włosy są po niej bardzo gładkie, miękkie, lśniące i pachnące. Szampon bardzo przetłuszcza i obciąża włosy, a efektu o jakim zapewnia producent nie daje. Maseczka efektu również nie daje, ale warto wypróbować bo jest dużo lepsza a włosy po jej użyciu pozostają ładne