Too Faced, Melted, Liquified Long Wear Lipstick (Szminka do ust w płynie)

Too Faced, Melted, Liquified Long Wear Lipstick (Szminka do ust w płynie)

Technologia sprawia, że szminka Melted Liquified Long Wear Lipstick rozpuszcza się dla jak największego możliwego efektu koloru i bogatego połysku. Melted Liquified Long Wear Lipstick wygodnie pokrywa usta intensywną, bogatą, nasyconą barwą, która trwa przez kilka godzin. Zakrzywiona końcówka pozwala na precyzyjną aplikację.

w płynie
nawilżające, kryjące
Efekt
perłowe

Dobry, choć za drogi

Używam aktualnie 2 odcieni: Chiuaua oraz Chocolate Honey i obydwie do dla mnie strzał w 10. Małe, zgrabne opakowanie z gąbkowym aplikatorem kryje pomadkę o matowym wykończeniu, która trzyma się na ustach bardzo długo. Zostawia ślady na szklance, ale nikt nie obiecywał, że tego nie robi :) Zapach raczej przeciętny, chemiczny.

Słabiutka

Kupiłam na promocji w sephorze jeden kolor. Pomadka jest fatalna i na pewno nie warta 90 zł. Same wady: aplikator (ciężko obrysować usta), nie zastyga do końca na ustach, rozmazuje się, jest nie trwała (po godzinie jej już właściwie nie ma), wysusza usta. Jedyne "plusy" to ładne opakowanie i kolor.

Wykorzystała: kilka próbek

Too Faced

Moim zdaniem Too Faced to świetna marka, ale skupiając się na tej szmince to
+ duża gama twarzowych kolorów (ja mam peony)
+ przyjemna, miękka konsystencja
+ ładnie wyglada na ustach. Gładko i nie wysusza
+ zapach
+ cudne opakowanie
Są jednak minusy
- przeciętna trwałość tzn nie jest odporna na picie, jedzenie, całowanie itd
- aplikator jest super wygodny, ale trudno nim zrobić kontur ust.
Jest naprawdę fajna i oryginalna, ale to nie jest szminka cud, więc pojawia się pytanie czy warto.

Nie polubiliśmy się...

Nie jest to dobra pomadka. Żałuje, że nie przeczytałam wcześniej innych opinii - był to spontaniczny zakup.
Posiadam odcień Metallic Bunny. Jest to bardzo jasny róż z metalicznym połyskiem. Jednak myślałam, że ten połysk będzie wyglądał zjawisko. W końcu to marka Too Faced! Jednak nie wygląda zjawisko, a tandetnie. Po nałożeniu tej pomadki doznałam szoku, ponieważ miałam wrażenie jakbym nałożyła najtańszy błyszczyk, który używałam mając 11 lat. Może częściowo jest to wina koloru, ale sama formuła pomadki też jest słaba. Ciężko nakłada się ją na usta. Dodatkowo pomimo tego, że nakładam balsam na usta co 30 minut w dni kiedy się nie maluje i dość regularnie robię peelingi, ta pomadka podkreśliła mi wszystkie suche skórki o których istnieniu nie miałam pojęcia. Dodatkowo trzeba nałożyć kilka warstw, bo robi prześwity jak błyszczyk. Ciężko dobrać do niej makijaż, na pewno nie nada się na co dzień. Trwałość też ma przeciętną.
Nie polecam. Cieszę się, że kupiłam ją za jakieś 40zł w Tk Maxx, a nie za ponad 100zł w Sephorze

Super komfort!

To cudowne pomadki na codzień! Mam 4 odcienie, które klasyfikują się jako "Zour lips but better" i faktycznie tak działają = wygładzają strukturę ust, nie podkreślają suchych skórek. Są bardzo wygodne i przyjemne. Mają neutralny zapach i duży wybór odcieni.

Według mnie bardzo fajna

Dostałam ją w prezencie i według mnie jest swietna. Sama chyba nie skusiłabym się na ten produkt ze względu na cenę.
+ daje świetny mat
+utrzymuje się długo
+ładnie i równo się ,,zjada,,
+ miła aplikacja

-cena

Ogólnie polecam, mi bardzo przypadła do gustu;)

Uwielbiam!!!

Mam piękny kolor ,,sugar", czyli nude z różowymi tonami pasujący dosłownie do każdego makijażu oczu, ale na pewno na nim się nie skończy. Uwielbiam zapach, konsystencję, no i to opakowanie... bardzo luksusowe. Jest trwała, zasycha na mat,ale nie taki, jak wszystkie płynne pomadki, dzięki czemu nie ściąga ust i nie czuc jej kompletnie. Ogolnie uwielbiam markę Too Faced, ich cruelty-free politykę, cukierkowe opakowania, nazwy i sposób, w jaki markę promują. Jedyny minusik to cena, ale TF w Sephorze wychodzi nawet korzystniej niż na ich amerykańskiej stronie, więc prawdę mówiąc nie mam do czego się przyczepic. Jedynie w polskiej Sephorze gama kolorystyczna trochę uboga w porównaniu do tej w USA.

Średniak

Plusy:
- Bardzo wygodny aplikator umożliwiający szybkie i dokładne pomalowanie ust
- Kremowa konsystencja
- Wygodny aplikator
- Świetna pigmentacja, nie moża tego zaprzeczyć
- Ciekawy wybór kolorów
- Etyka marki ( cruelty free)

Minusy:
- Słaba trwałość
- Nieprzyjemny zapach
- Brzydko zbiera się na ustach,szybko wygląda nieświeżo
- Mimo kremowej konsystencji mam wrażenie,że wysusza usta
- Za tę cenę produkt po prostu powinien być porządniejszy
- Mimo wygody aplikatora jest on jednak bardzo niehigieniczny

Mnie osobiście kusi jeszcze dokupienie koloru Fig,ale prawdę mówiąc mam nadzieję,że się nie złamię i znajdę coś fajniejszego :)

słabo

Niestety skusiłam się na świąteczne wydanie mini szminek Too Faced i żałuję wydanych pieniędzy. Kolory wypadają bardzo ciemno na ustach, mają okropny chemiczny zapach, przynajmniej kolor fig oraz chihuahua. Wysuszają usta i nie wyglądają na nich zbyt ładnie. Bardzo podobał mi się kolor peony i planowałam go kupić zaraz po tych miniaturkach, ale niestety muszę zrezygnować z zamiaru. Nie są warte zakupu. Na plus ładne opakowanie.

nie!

Wybrałam kolor Berry, takiego jeszcze nie podsiadam w swojej kolekcji, zazwyczaj sięgam po bardziej stonowane ;) jak się spisała u mnie?

+ bardzo ładne opakowanie
+ aplikator

- cena
- zawsze jakimś cudem znajduje ją na zębach!
- wysusza
- nietrwała

Bubel! Najgorzej wydane pieniądze!

O co chodzi?

Kupiłam zestaw pięciu czy sześciu bestsellerów marki Too Faced i szminka była jednym z kosmetyków w nim załączonych. Oceniam odcień Chihuahua. Kolor mogę określić jako ciemny róż z domieszką brązu - przynajmniej u mnie tak wygląda.

Zacznę od pozytywów. Szminka jest zamknięta w przyjemnej dla oka tubce. Po jej odkręceniu ukazuje nam się biały aplikator, który wystarczy lekko nacisnąć, by zaaplikować kosmetyk na usta. Nie uważam, żeby było to niehigieniczne. Do samego opakowania nie mam się o co przyczepić, jest ładne i praktyczne. Dozownik jest wygodny, nakłada szminkę równomierną warstwą.
Kolor jest ciemniejszy, niż się spodziewałam, ale wyglądam w nim dobrze.

Produkt jest bardzo komfortowy na ustach, bo w ogóle nie zasycha. I dlatego nie rozumiem, do czego w ogóle ma służyć. Wystarczy dotknąć ust, już nie wspomnę o buziaku na przywitanie i od razu jego część znika. Można go dosłownie ściągnąć chusteczką. Przy dłuższym mówieniu czy po prostu ruszaniu ustami, zaczyna "wylewać" się poza ich obręb. Nie ma mowy o wyjściu z domu z tą pomadką na ustach, chyba że w Halloween, wtedy można przestraszyć sąsiadów i być może wydębić jakieś łakocie.

Daję gwiazdkę za kolor i drugą za opakowanie.

Co to ma być?

Osławione Melted okazały się koszmarem dla moich ust. Żałuję każdej wydanej złotówki. Skusiłam się na kolor Peony przy okazji zakupu paletki cieni. Dbam o usta, jak mało kto ponieważ uwielbiam matowe pomadki. Dlatego moje wargi zawsze są dobrze nawilżone i odżywione. Po nałożeniu pomadka żadnych niczym farba, ściąga usta, czuć niekomfortowe "zabetonowanie". Po jakimś czasie pęka, co wygląda koszmarnie. Po zmyciu usta są spierzchniete, po prostu wysuszone na wior. Dawno nie miałam tak kiepskiego produktu do ust! Daje gwiazdkę za ładne opakowanie i piękny kolor.
Odradzam zakup tej pomadki.