Wibo, Sun Touch, Powder in Pearls (Puder w kulkach)

Wibo, Sun Touch, Powder in Pearls (Puder w kulkach)

Puder w kulkach Sun Touch Wibo:
- nadaje efekt delikatnej opalenizny
- rozświetla skórę nadając jej złoty blask
- łatwo rozprowadza się za pomocą grubego pędzla do pudru

miłe zaskoczenie

Kulki wibo kupiłam z czystej ciekawości i bardzo miło mnie zaskoczyły delikatnie podkreślają kości policzkowe nie zostawiając pomarańczowych odcieni , mam dość jasna karnacje więc staram się raczej mieć dobrze dobrany odcień i tu się oto udało można nimi fajnie wyrównać i zmatowic makijaż i cena jest bardzo korzystna polecam

Całkiem, całkiem

Kulki Wibo kupiłam na ostatniej promocji.
Generalnie potrzebowałam coś do delikatnego podkreślenia kości policzkowych. Mam jasną karnację i nie jestem wprawiona w tajniki konturowania twarzy, więc taki bronzer/rozświetlacz wydał mi się idelany do uzyskania leciutkiego efektu.
Kulki mają ładne kokory, chociaż myślałam że będzie ich wiecej. Nie są mocno napigmentowane wiec raczej nie robię sobie nimi krzywdy. Po nałożeniu uzyskuję taki efekt jak chciałam subtelnie podkreślonych kości policzkowych.
Polecam do delikatnego makijażu.

Kulki Wibo Sun Touch bronzer i rozświetlacz 2w1

Kulki wibo są mieszaniną bronzera i rozświetlacza - za to naprawdę duży plus bo w połączeniu dają fajny efekt. Dość długo po nałożeniu utrzymują się na twarzy - na spokojnie można się nimi malować idąc na jakąś imprezę, nie trzeba się będzie martwić że po godzinie makijaż zniknie. Mają dobrą pigmentację, jednak niestety tylko do czasu gdyż czym częściej ich używamy tym bardziej musimy się starać o pożądany efekt. Możemy wtedy je rozgnieść - kolor stanie się intensywniejszy. Kulki są w małym opakowaniu co pozwala z łatwością spakować je do torebki. Podsumowując, kulki Wibo Sun Touch moim zdaniem są warte polecenia pomimo drobnych wad.

Wibo Sun Touch bronzer

Puder ma postać świetlistych kuleczek. Posiada właściwości zarówno brązujące jak i rozświetlające. Doskonale się nakłada za pomocą pędzla, którym mieszamy kolory z kulek. Skóra jest muśnięta słońcem i doskonale rozświetlona. Promienny wygląd nie tylko latem ale każdego dnia.

Wibo Sun Touch

Zastanawiam się co Wam napisać o tym produkcjie.
Bronzer jak to bronzer, nic specjalnego ale jest tani i podoba mi się delikatny efekt złotego rozświetlenia. jeśli chcesz coś na letni dzień, do opalonej skóry, sprawdzi się idealnie.

ok

Został mi polecony jako bronzer i sprawdza się świetnie.
Używam wraz z moim pędzlem Hakuro H13. Nadaje się idealnie do konturowania twarzy. Pięknie modeluje twarz. Trzyma się całkiem długo. Drobne drobinki ładnie rozświetlają kości policzkowe.
Kuleczki są dość wytrzymałe. Kilka razy spadły na podłogę i się nie połamały. Są zapakowane w eleganckie opakowanie. Posiadają subtelny zapach.
Na razie nie wiem czy ponownie się zdecyduje na ponowny zakup. Raczej będę szukała czegoś w kamieniu.

Polecam jako bronzer

Puder ten kupiłam z myślą stosowania go jako bronzer i jestem zadowolona. Zawsze mam problem z dobraniem bronzera, bo jestem posiadaczką bardzo jasnej skóry, więc nie mogę pozwolić sobie na ciemny kolor kosmetyku. Mój puder to nr 2 i uważam, że dobrze rozprowadzony wygląda bardzo ładnie nawet na jasnej skórze. Widzę też efekt rozświetlenia, ale nie jest nachalny. Polecam :)

ciekawy

kulki posiadam w ocieniu 1- rozświetlająco-brązujące
ogolnie jest to przyjemny produkt dający ładne rozświetlenie, dobre na co dzień, nienachalne
problemem dla mnie osobiscie i zapewne dla duzej czesci kobiet jest miejsce w jakie nalezy go nałożyc. nie nadaje sie na kosci policzkowe jako rozswietlacz gdyz jest lekko brązowy ( no chyba ze jestescie opalone, mam na mysli typowa polską urodę). Jako brązer do opalania tez nie, zbyt błyszczący. Uzywam go zamiast różu gdy robie intensywniejszy makijaz oka i zalezy mi na efekcie opalonej i rozświetlonej cery
mozliwe ze kupie w odcieniu różowym

Polecam!

Używam go jako bronzera i jestem bardzo zadowolona. Puder ma bardzo ładny kolor, nie wpada w pomarańcz. Delikatnie rozświetla skórę, nie pozostawia na niej jednak brokatu. Ma słaby pigment, ale dzięki temujest idelany dla niewprawionych- nie przesadzimy z jego ilością na policzkach. Dużą zaletą jest jego cena - dostaniemy go za kilka/ kilkanaście złotych.

Jest dobrze

Kupiłam puder z myślą o wykorzystaniu go jako bronzera, na policzki itp.
I w tej formie się sprawdza, ale nie wyobrażam sobie używać go na całą twarz.
Kupiłam na promocji za jakieś 10zł, nie mało w zamian na małe opakowanie. Kuleczki twardawe, raczej dają brązowo pomarańczowy kolor.
Jest okej, nie narzekam.

brokat ali puer

To jest bardziej brązujący rozświetlacz na lato, a nie puder brązujący. Zbyt dużo złotego brokatu. To nawet nie drobinki: to brokat i to całkiem chamski.
Stosuje go teraz (jest zima) jako rozświetlacz i jest okej. Daje mało koloru, słabo się trzyma, nie sypie się po kątach. Z braku lepszego można i tego użyć.

Używam tego produktu od: Pół roku

Słaba pigmentacja, ale nie jest zły

Kupiłam ten produkt już jakiś czas temu. Myślę, że to dobry moment by napisać recenzję.

Zaczynając od plusów:
- kolor, bardzo ładny, wpadający w kawę z mlekiem, zero pomarańczowych czy ceglastych tonów
- faktura, daje efekt glow jednocześnie nie posiadając jakiś nachalnych, widocznych drobinek brokatu
- nie uczula, nie zapycha
- cena, ok. 15 zł
- wydajność, jak najbardziej, większość bronzerów w kulkach jest bardzo wydajna

Minusy:
- pigment i jeszcze raz pigment -jest naprawdę bardzo słaby, trzeba się porządnie namachać aby efekt był widoczny co jest troszkę uciążliwe, szczególnie jeżeli się nam spieszy. Dla niektórych może to być plus ponieważ nawet "ciężką" ręką nie zrobimy sobie nim krzywdy.
Za to odejmuję jedną gwiazdkę.
Ogólnie jednak polecam, szczególnie początkującym.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie