Colgate, Herbal Original, Ziołowa pasta do zębów

Colgate, Herbal Original, Ziołowa pasta do zębów

Colgate pasta do zębów Herbal Original z zawartością fluoru i wapnia.
Zawiera lecznicze zioła i ich efekty:
- rumianek - efekt łagodzący
- mięta - odświeżanie oddechu
- eukaliptus - wzmacnianie dziąseł.
Colgate pasta do zębów Herbal Original zawiera monofluorofosforan sodu. 1.1 % w/w (1450ppmF¯).

z fluorem
50-100ml

Przyjemna, ziołowa, delikatna pasta.

Pasta ma przyjemny, ziołowy, lekko odświeżający zapach. Jest delikatna dla dziąseł. Dobrze się pieni, pozostawia delikatny, odświeżający zapach, mniej intensywny niż w przypadku innych past. Odpowiednia dla osób ze skłonnością do podrażnień dziąseł, gdyż jest delikatna i łagodna.

Przyjemna, ziołowa, delikatna pasta.

Bardzo przyjemna ziołowa pasta

Od pasty typu 'herbal' oczekuję przede wszystkim jednego: żeby pomagała mi dbać o dziąsła. Fajnie, jeśli przy okazji ma przyjemny smak i zapach, nie udziwniony wyczuwalnymi ziołowymi wyciągami.
Past ziołowych używam codziennie - mam wrażliwe dziąsła, z tendencją do zapaleń, i tego rodzaj u pasty pomagają temu zapobiegać. Colgate Herbal sprawdza się bardzo dobrze w tej roli - używana profilaktycznie sprawia, że nie dokuczają mi zapalenia dziąseł, jak dzieje się to wtedy, kiedy nie używam ziołowych past. Jak dla mnie więc - w pełni spełnia swoje zadanie.

Smak i zapach - na plus, jest świeżo, ale bez mocnego pieczenia. Nie lubię bardzo silnie miętowych past do zębów, które pieką w język, a Colgate Herbal tego nie robi, choć pozostawia wrażenie świeżości. Jeśli lubicie efekt lodowatej mięty - ta pasta tego nie daje, ale nadal świetnie czyści, odświeża i pozostawia uczucie domytych zębów.

Tubka jest typowo wyciskana, bez możliwości postawienia na zakrętce (tego tu trochę brakuje).
Minusem jest opakowanie całości w tekturowy kartonik - myślę że w trosce o środowisko producent mógłby je sobie darować, po co marnować dodatkowe ilości papieru?

Używam jej od lat i zawsze do niej wracam. Polecam, nie tylko dziąsłowym wrażliwcom ;)

Ziołowa super

Ziołowa wersja pasty do zębów Colgate bardzo przypdła mi do gustu. Odświeża jamę ustną, a przy tym jej nie wysusza. Ma bardzo łagodny zapach i zioła nie są bardzo mocne. Jest tania 3-5zł i wydajna. Dobra do podróży. Fajna na codzień, chętnie do niej wracam. Domywa zęby i niweluje nieprzyjemny zapach z ust.

Przyjemnie ziołowa.

Pasty Colgate to moje ulubione pasty do zębów. Najbardziej lubię w paście intensywny smak mięty no ale czasem marzy mi sie mała odskocznia i kupuje właśnie tą ziołową paste.
Plusy:
- fajny ziołowy smak
- dobra konsystencja
- bardzo dobrze sie pieni
- daje uczucie świeźosci
- dobrze oczyszcza zęby z osadów.
- niska cena
Minusy:
Brak

Ziółka

Jestem jej wierna od lat. Kupuję co jakiś czas, bo z pastami jak z każdym innym kosmetykiem lubię testować.
Cenię każdą pastę, która nie jest typowa, nie jest miętowa i nie niesie tego odczucia wymrożenia buzi w środku.
Colgate herbal jest nie tylko ziołowa, przyjemnie się w niej mieszają różne nuty z eukaliptusem na czele, nie jest za słodka, odświeża i czyści dobrze.
Cena nie jest absolutnie wygórowana.

W porządku

Ogólnie Colgate to moje ulubione pasty do zębów, ale szczerze powiem, że wolę wszystkie inne od tej Herbal ;) Powodem jest oczywiście charakterystyczny zapach - z nutą ziołową. Ja wolę klasyczną miętę.

Poza tym są już same plusy:
+wygodne opakowanie
+idealna konsystencja (dość gęsta)
+dobrze myje zęby
+dostępność
+cena

Minusy:
-ziołowy posmak

Dobra, ale to jeszcze nie to, czego szukam

Dobra ziołowa pasta o przyjemnym zapachu i smaku, jednak nie jest wystarczajaco odswiezajaca jak dla mnie. Pasta ma biala barwe z zielonymi paskami wzdluz wycisnietej na szczotke ilosci. Pasta nie piecze w jezyk, co sie nieraz juz mi zdarzalo, a nie jest to przyjemne. Dobrze pie pieni, delikatnie, ale skutecznie oczyszcza zeby pozostawiajac selikatne uczucie swiezosci.Na plus zamkniecie na klik, ktore latwo mozna otworzyc. Pasta jest wydajna i tania, z pewnoscia moge ja polecic.

+ zapach
+ smak
+ cena
+ wydajnosc

- chcialabym zeby dawala wiekse uczucie odswiezenia

Uwielbiam :)

Uwielbiam tę pastę do zębów!

Jak dla mnie ma same plusy:
+ dobrze się pieni
+ odświeża oddech
+ uwielbiam jej "smak" czy raczej zapach, a zwłaszcza tę eukaliptusową nutę &) :)
+ cena

Z pewnością kupię ponownie! Polecam!

Używam tego produktu od: kilkunastu miesięcy
Ilość zużytych opakowań: kilka, nie liczyłam