Avon, Care, Chrismas Glycerine Hand & Nail Cream (Glicerynowy krem do rąk i paznokci) (nowa wersja)

Glicerynowy krem do rąk Avon Care, zapewnia intensywne nawilżanie. Zawiera ekstrakty roślinne i witaminę E. Witamina E w widoczny sposób dodaje skórze witalności i pięknego wyglądu, a naturalne olejki roślinne pomagają na długo zatrzymać wilgoć niezbędną do prawidłowego funkcjonowania zdrowej skóry dłoni.

Nie

Krem bardzo, długo się wchłania. Kiedy sie wchłonie skóra w staje sie w dotyku jak by miała silikon na sobie. Zapach przytłaczający jak bym wysmarowała sobie dłonie wazeliną.
Niestety, to nie jest krem dla mnie. Na pewno muszę przyznać, że produkt jest bardzo wydajny. Ale nic pyzatym

Świetny!

Zalety:
- krem ma glicerynową konsystencję, zapewniającą skórze miękkość na długi czas i nawilżenie
- bardzo szybko się wchłania
- ma działanie ochronne
- zmiękcza skórę
- zapobiega zadzieraniu się skórek wokół paznokci
- ładne, świąteczne opakowanie - super na prezent dla bliskich osób

Ratował moje dłonie

Kolejny krem od Avon, którym jestem zachwycona. Ratował i głęboko nawilżał moje pękające, wysuszone dłonie. Szybko się wchłaniał i dosyć ładnie pachniał.

Konsystencja: bardzo gęsta, mimo wszystko krem szybko się wchłaniał i nie pozostawiał lepiących się dłoni.

Działanie: to było s.o.s. dla mojej zniszczonej skóry dłoni. W jeden dzień potrafił ją ukoić i dogłębnie nawilżyć. Był delikatny dla pęknięć- nic mnie nie szczypało. Z chęcią sięgnę po niego kolejny raz

Zapach: pachnie jak zwykły krem z gliceryną, nie zawiera trudnych do opisania nut zapachowych. Chwilę utrzymuje się na dłoniach i znika.

Opakowanie: świąteczna szata graficzna wpadała w oko. To jedyne co różni ten krem od pozostałych kremów Avon\'u.

Plusy:
- doskonale nawilżał moje dłonie
- nie powodował pieczenia
- wydajny
- gęsty, szybko się wchłaniał
- ładne opakowanie i poręczne
- niedrogi jak pozostałe

Minusy: nie mam

Używam tego produktu od: Ponad 2,5 miesiąca.
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie 100 ml.

Zwykły krem

Plusy:
- cena (4,99zł)
- zawsze w katalogu
- miękka tubka, widać po niej jak "chudnie" ile kremu zostało
- zapach nie jest drażniący, zwykły krem
- nie brudzi

Minusy:
- średnie nawilżenie
- zakrętka
- muszę często smarować dłonie (częściej niż z innymi kremami), jedna warstwa mi nie wystarcza

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Nic specjalnego

Świąteczne opakowanie sugeruje, że jest to produkt sezonowy przeznaczony na okres świąteczny/zimowy. Na pierwszym miejscu znajduje się WODA. Zimą kiedy temperatury spadają poniżej zera, woda zamarza, dlatego powinniśmy używać kosmetyków na bazie tłuszczy, olejów. Gliceryna jako następny w kolejności składnik trochę podratuje sytuację.

Plusy:
+opakowanie, dozownik jest niewielki, więc bez problemu można nałożyć odpowiednią ilość produktu
+nienachalny zapach gliceryny (dla niektórych może przeszkadzać)
+łatwo się rozprowadza i szybko się wchłania

Minusy:
-skład kremu nijak ma się do okresu, który sugeruje opakowanie
-efekt nawilżenia jest krótkotrwały (często powtarzam aplikację produktu przez co staje się mniej wydajny)
-ma tendencje do rolowania się

Zużyję krem, jednak z pewnością do niego nie wrócę. Może znajdę w ofercie inny, nadający się na zimę.

Używam tego produktu od: tygodnia

dobry, codzienny krem

Kremy do rąk Avon to w duecie z maseczkami jedyne produkty, które lubię i kupuję.
Ten krem leżał w moich skromnych zapasach od zeszłego roku, aż to dopiero niedawno postanowiłam go wypróbować.
Opakowanie ma ładne, świąteczne. Tubka ma 100ml, nie jak podałam przy zgłoszeniu 150. Mój błąd. Zamknięcie odkręcane, co w kremach do rąk nie do końca mi się podoba, wolałabym klasyczny klik.
Otwór dozujący jest malutki, co mi się bardzo podoba. Dozuje dokładnie taką ilość jakiej aktualnie potrzebuję.
Krem ma dość gęstą konsystencję i perłowo-biały kolor. Ja niestety nie czuję w nim kakao jak koleżanka niżej. Być może mój krem za długo leżał, choć termin ma jeszcze długi. Mój w każdym bądź razie pachnie gliceryną. Ja tam ten zapach lubię, więc mi odpowiada.
Krem wchłania się szybko i rzeczywiście po jego użyciu czuć nawilżenie. Nie jest to jednak nawilżenie długotrwałe, bo kilka minut i znów mam ochotę ręce smarować. W założeniu producenta jest to krem świąteczny, więc na zimę. Fajnie by było jeśli nawilżałby lepiej.
Kremik praktycznie w każdym katalogu jest w cenie promocyjnej i kosztuje 5, max 6zł. Jego wydajność jest całkiem dobra. Ja go sobie nie żałuję, używam kilka/kilkanaście razy dziennie i taka tubka wystarcza mi na miesiąc z hakiem. Interes życia.

Polecam.

Używam tego produktu od: ponad miesiąca
Ilość zużytych opakowań: jedna tubka 100ml

Przepiękny zapach

Przede wszystkim zapach, pachnie przepięknie i intesywnie, nie spotkałam się jeszcze z kremem, który tak trwale pachnie. Gdy smarowałam ręce przed wyjściem z domu, to koleżanki w szkole mówiły mi, że czują ode mnie zapach czekolady i czy mam takie perfumy, a drogę do szkoły miałam długą, bo 3 km szłam pieszo, aż byłam zdzwiona, że krem do rąk może tak pachnieć. Gdy moja mama smarowała ręce, zapach rozchodził się po całym pokoju :) Jeśli chodzi o nawilżenie, ja nigdy nie miałam mocno suchych rąk, więc trudno mi powiedzieć czy faktycznie długotrwale nawilża, moja mama chwaliła sobie ten krem, a na pewno ma większe problemy ze suchą skórą rąk niż ja :)

Ilość zużytych opakowań: Jedno całe opakowanie zużyte