Laura Mercier, Radiance Foundation Primer (Rozświetlająca baza pod podkład)

Laura Mercier, Radiance Foundation Primer (Rozświetlająca baza pod podkład)

Laura Mercier rozświetlająca baza pod podkład przygotowuje skórę do nałożenia podkładu, ułatwiając jego aplikację. Przedłuża trwałość makijażu. Składniki odbijające światło zapewnają efekt miękkich konturów, dzięki czemu wyraźnie minimalizują widoczność drobnych lini i niedoskonałości skóry. Pomaga neutralizować zaczerwienienia spowodowane przesuszeniem skóry. Laura Mercier rozświetlająca baza pod podkład jest przeznaczona do wszystkich rodzajów skóry, nawet wrażliwej. dermatologicznie i alergologicznie. Nie zatyka porów.

fatalna

oceniam bazę radiance - bronze.
miała być identyczna jak baza Radiance, tylko że troszkę ciemniejsza, dla opalonych cer.
Moja cera jest śniada, pomyślałam więc że spróbuję.

Baza faktycznie rozświetla, ale bardzo zmienia odcień podkładu. Nie wygładza skóry, bo nie ma silikonów.

Najgorsze jest jednak to, że po miesiącu jej używania pojawiły mi się na twarzy pierwsze krostki, których z tą bazą nie skojarzyłam.

Po kilku miesiącach używania moja cera pogorszyła się tak, że musiałam iść do dermatologa. Po wyleczeniu skóry ponownie dałam szansę tej bazie i sytuacja się powtórzyła.

Cena 185 zł jest skandaliczna.

Nie polecam kupowania produktów z tej firmy. Posiadam jeszcze podkład tej marki i razem z bazą kosmetyki zrobiły mi tragedię z twarzy.