Mediapharma Homburg, Gaj Oliwny (odżywka z oliwą z oliwek extra vergine)

Mediapharma Homburg, Gaj Oliwny (odżywka z oliwą z oliwek extra vergine)

Odżywka zawiera oliwę z oliwek extra vergine (z pierwszego tłoczenia na zimno) i przeznaczona jest szczególnie do wzmocnienia i regeneracji włosów suchych i zniszczonych. Przenika głęboko w strukturę włosa i może, zwłaszcza kruche i wysuszone jego części, intensywnie pielęgnować i odbudować. Do spłukiwania. Zalecany czas przetrzymania na włosach: 2 do 3 minut. Testowana dermatologicznie.

Skład: aqua, glyceryl stearate, beheneth-10, olea europaea, peg-10 olive glycerides, guar hydroxypropyl trimonium chloride, citric acid, parfum, phenoxyethanol, methylibromo glutaronitrile, ci 47005, ci 75810.

Cena: ok. 10 zł / 100 ml

super

koncze pierwsza buteleczke - nie mam zadnych zastrzezen do tej odzywki. Ladnie pachnie, jest dosc wydajna, nawilza i natluszcza nie obciazajac wlosow, powodusje ze sa bardziej elsatyczne i nie pusza sie (mam krecone wlosy) - jestem zadowolona tez z zapachu, ale szkoda ze taka mala buteleczka - przy dlugich wlosach szybko sie konczy. Ale i tak kosmetyk godny polecenia.

pomyłka

W poszukawaniu idealnej odżywki natknęłam się w sklepie internetowym właśnie na Gaj Oliwny. Opis był bardzo kuszący, więc postanowiłam wypróbować.
Niestety kosmetyk nie sprawdza się. Odżywka jest 'tępa', włosków nie wygładza ani nie ułatwia rozczesywania. SPecjalnego odżywienia czy zregenerowania również nie zauważyłam. Włosy są po aplikacji szorstkie, matowe-pozbawione blasku :(
Jest wydajna jak na swoją malutką (100ml) pojemność.

Pułapka...

Wkurzający kosmetyk... po pierwszym użyciu miałam świetne włosy, a pod koniec tej maleńkiej buteleczki przesuszone strzępy. Widszieć go więcej nie chce, a fuj...

Serum na zmarszczki

Cudeńko za grosze

Bardzo niepozorny kosmetyk, a jaki fajny - jestem pod olbrzymim wrażeniem - naprawdę świetny... Kupiłam w wakacje, kiedy walczyłam z potężną suchością włosów. Muszę przyznać, iż radzi sobie lepiej niż wiele sporo droższych profesjonalnych produktów. Naprawdę świetnie zmiękcza włosy, bardzo dobrze nawilża - rozczesują się bez problemu. Mam wrażenie iż trwale uszczelnia porowate włosięta - przy kolejnych myciach moje włosy wydają mi się zdrowsze, mniej się plączą (kołtun to u mnie normalka). Chyba je wzmacnia naprawdę :) Polecam szczerze i z całego serca - zapolować trzeba w aptekach oraz sklepach zielarskich (niełatwo zdobyć). I jeszcze jedna uwaga - naprawdę nakładać należy od połowy długości włosów, i nie trzymać dłużej niż przepisowe 3 minuty - bo jednak jest mocno odżywczy, i trochę obciąży włosy.