Sephora, Wonderful Dreams, Eyeshadow Palette (Paleta do makijażu oczu)

Sephora, Wonderful Dreams, Eyeshadow Palette (Paleta do makijażu oczu)

Sephora paleta Wonderful dreams, która zawiera 8 cieni do powiek w delikatnych ciepłych i naturalnych odcieniach, intensywnie nasyconych pigmentami z matowym i opalizującym wykończeniem.

Cudów nie ma

Paleta kupiona już dawno na wyprzedaży, więc cena do zaakceptowania.
Cienie są małej gramatury, zamknięte w fajnym rozsuwanym pudełeczku. Kolory zachowawcze, ale wszystkie w jednej tonacji. Dla osób początkujących lub nie lubiących gdy na powiece coś się dzieje będzie ok. Cienie u mnie zawsze na bazie trzymają się dobrze, ciężko się je rozciera i się obsypują.
Jakoś przeciętna. To moja pierwsza paleta z Sephory i następnych już nie będzie. Mam kilka pojedynczych cieni i są o wiele lepsze niż każdy jeden z tej palety.

Tak!

Kupiłam ja na początku na prezent świąteczny dla młodszej siostry. Nie bardzo przykładałam uwagę w sklepie do jakości, pigmentacji itp. ( to były dość szybkie zakupy). Design przypominał mi trochę "kosmetyki dla młodzieży", kolory uznałam za "w porządku" i tak wpadła do koszyka.
Po świętach, gdy miałam okazję zobaczyć tą paletkę z bliska doznałam szoku. Pięknie skomponowane kolory, o bardzo przyzwoitej pigmentacji! Szczególnie perłowe cienie mnie absolutnie zauroczyły. Swatchowanie ich to czysta przyjemność ze względu na ich prawie kremową konsystencje (oczywiście, kremowe nie są, ale staram się zobrazować ich "chmurkową" teksturę). Można nimi wykonać makijaż dzienny, jak i mocniejszy. Trzymają się na powiekach bez wikększych niespodzianek (przy opadającej powiece jednak baza się przydaje). Ogólnie bardzo miłe zaskoczenie, szczególnie, że cena nie była wysoka.

Miła dla oka.

Paletkę kupiłam na poświątecznej wyprzedaży. Niby mam mnóstwo cieni, ale to nie powstrzymało mnie przez zdobyciem kolejnych.
Bardzo spodobał mi się wygląd palety i zestaw kolorystyczny. Mamy tutaj jasne jak i ciemne kolory, matowe i połyskliwe. Ciepłe i chłodniejsze.
Cienie mają dość suchą konsystencję, ale dobrze się ze sobą łączą i nie osypują się pod okiem. Pigmentacja jest bardzo przeciętna, ale przyznaję, że nieszczególnie mi to przeszkadza. Paletka jest lekka, a cienie nie tylko do oglądania i podziwiania, ale także do używania.

Nic specjalnego

Kupiłam na wyprzedaży za połowę ceny, byłabym baaaardzo rozczarowana gdybym wydała na nie 40zł...
Plusy:
- sliczne, funkcjonalne opakowanie
- kolorystyka
I to by było chyba na tyle...
Minusy:
- pigmentacja- naprawdę przeciętna, posiadam tańsze cienie z dużo lepszą
- ciężko je rozetrzeć, zblendować
W sumie niczym się nie wyróżniają, na pewno nie kupiłabym ich ponownie.

Używam tego produktu od: Dłużej niż miesiąc

Zestaw dla śnieżynki

Kupiłam, bo była zniżka w Sephorze, ale podobała mi się też forma: malutkie i kartonowe opakowanie, w którym jest kilka cieni. Kocham Zoevę, ale jednak te opakowania są spore, natomiast to jest znacznie mniejsze. Brak pędzelka mi nie przeszkadza, wolę nałożyć palcem niż aplikatorem gąbkowym.

Ogólnie bardzo fajne kolorki, można z nich stworzyć makijaż dzienny i wieczorowy, jest matowa baza w postaci beżu. Brak tylko czegoś ciemniejszego do zrobienia kreski, bo jednak brąz to dla mnie średni pomysł.

Same cienie dość długo się utrzymują i blendują ze soba. Trochę drobinki migrują, ale bez przesady.

Fajna paletka, idealna na prezent świąteczny (ale nie tylko).

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie