Tołpa, Botanic, Biały Hibiskus 30+, Rewitalizujący krem uelastyczniający na dzień

Tołpa Botanic Biały Hibiskus 30+rewitalizujący krem uelastyczniający na dzień
- ma aksamitną konsystencję i kwiatowy zapach.
- Wygładza drobne zmarszczki, przywraca napięcie i zwiększa elastyczność skóry.
- Nawilża, odżywia i wygładza.
- Zmniejsza widoczność zmarszczek mimicznych i spowalnia proces starzenia.
- Przywraca świeżość, witalność i młody wygląd.
Tołpa Botanic Biały Hibiskus 30+rewitalizujący krem uelastyczniający na dzień składniki aktywne:
- torf tołpa
- ekstrakt z ziaren białego hibiskusa
- olej macadamia
- masło shea
- pochodna mocznika

Nie nawilża zbyt dobrze

Zapach tej serii jest dla mnie cudowny - kojarzy mi się z różanym nadzieniem w jeszcze gorących pączkach :D Ale jest delikatny, nienachalny.
Jak na moją suchą skórę nawilżenie jest za słabe, choć nie jest tragicznie. Nie wchłania się całkowicie pozostawiając delikatną powłoczkę. Nie jest ona tłusta, bo krem należy raczej do tych lżejszych. Na cieplejsze dni jest ok, bo nie spływa. Trudno mi to tak do końca wyjaśnić, ale nie podobała mi się skóra po jego nałożeniu - miałam wrażenie, że podkreślał pory i zaczerwienienia, twarz wyglądała na zmęczoną. Czytałam dużo pozytywnych opinii o tym kremie, widocznie moja skóra jest jakaś oporna na jego cudowne działanie.

Niestety jak większość kremów Tołpy tak i ten szczypał i podrażniał skórę w okolicach nosa i policzków.

Na pierwsze zmarszczki

Krem ma lekka konsystencje, dzieki czemu szybko sie wchlania i sprawia, ze skora jest przyjemna w dotyku. Podkłady sie na nim nie waza i jest dobra baza pod makijaz. Umieszczony w aluminiowym opakowaniu pozwala na dluzsze zachowanie dobrych składnikow. Nie kazdemu jednak podpasuje jego zapach, dosc mocny ale wzglednie szybko sie ulatnia. Wedlug mnie to taki dobry krem na pierwsze zmarszczki.

Mała wielka pielęgnacja

Biały hibiskus był pierwszym produktem Tołpy po jaki sięgnęłam. Pierwsze zaskoczenie - aluminiowa tubka. O co kaman?! Poczytałam i już wiem, że dzięki temu rozwiązaniu tubka nie zasywa powietrza do środka, dzięki temu możemy się nim cieszyć dłuzej. A jest się czym cieszyć ;)

+ bardzo wydajny
+ urzekający delikatny zapach
+ aksamitna, jedwabista, no po prostu rewelacyjna konsystencja
+ szybciutko się wchłania, nie zostawia tłustej warstewki na buzi, używałam go czasem pod makijaż i dawał radę
+ opakowanie - bezpieczne dla zawartości, a więc i dla nas oraz dla środowiska (recykling!)
+ cena
+ super nawilża (mam cerę mieszaną i problem z wysychającymi polikami :/)
+ po kilku tygodniach zauważyłam, że skóra na buzi zrobiłą się jakby bardziej elastyczna i milsza w dotyku

- BRAK!

Używam tego produktu od: ponad rok