Kallos, KJMN, Caviar, Maska do włosów z ektraktem z kawioru

Kallos, KJMN, Caviar, Maska do włosów z ektraktem z kawioru

Pojemność 1 000 ml

Kallos rewitalizująca maska do włosów z ekstraktem z kawioru. Kawior jest jednym z najbardziej wartościowych składników o działaniu rewitalizującym, który zawiera wysoko skoncentrowane witaminy, składniki mineralne, lipidy i białko. Maska do włosów Kallos Caviar delikatnie czyści, a jednocześnie za pomocą aktywnych składników odbudowuje i odnawia naturalną siłę włókien włosów. Nadaje im połysk i miękkość.

Od przybytku głowa boli

Bardzo lubię maski tej firmy, ta też mi się spodobała. Ma delikatny, przyjemny zapach. Lekka konsystencja ułatwia aplikację. Sprawia, że włosy są odpowiednio nawilżone, miękkie w dotyku, łatwiej się rozczesują. Efekt zaraz po umyciu jest naprawdę bardzo fajny – włosy są niezwykle lekkie, ładnie „przelewają się” przez palce. Działanie jest dość szybkie – wystarczy kilka – kilkanaście minut. Do zakupu zachęca niska cena, wydajne opakowanie i dobre składniki. Jedynym minusem jest dla mnie opakowanie – zbyt duże, żebym go mogła wykorzystać, tym bardziej, że często zmieniam tego rodzaju produkty.

Opis Produktu:

Maska która wywarła na mnie najmniejsze wrażenie z marki Kallos :) Jest niby okej ale jakoś nie mogę jej wykończy i nie wrócę do niej już więcej:) Czasem gdy ją nałożę włosy są śliczne a czasem przyklapnięte sama nie wiem o co chodzi .. Zapach jest całkiem fajny :) Maska jest bardzo wydajna :)

Kallos

Nie obciąża włosów. Pięknie pachnie. Co prawda jak na maskę bardzo rzadka konsystencja, jednak na moje włosy jest wspaniała. Odżywia, nie zakleja łuski włosa, zapach utrzymuje się długo na włosach (co bardzo lubię) i nadaje piękny blask wlosom.
Jak na swoja cenę rewelacja.

Jest dobra

Maska jest dobra jednak na moich włosach sprawdziła się lepiej jej koleżanka z keratyną. Skończyłam opakowanie do końca z chęcią. :) Każda maska z Kallosa jest dobra.

Maski te zawsze niezawodne

Moje odczucia co do tych masek są praktycznie takie same, więc i opinia niezmienna. Zapach delikatny, przyjemny. Opakowane - spore, wystarcza na bardzo długo, chodź im bliżej końca mam wrażenie że w opakowaniu jest coraz to więcej wody, która się zbiera w trakcie kąpieli, gdy opakowanie jest otwarte (na czas używania). Cena bardzo niska.

Włosy po niej są naprawdę super miękkie, odżywione, nie sprawiają problemów w trakcie układania, sypkie, nie sklejają się, łatwe w rozczesywaniu - praktycznie włosy gdy przejadę ręką same się czeszą. :) Wystarczy że przetrzymam na głowie kilka minut i od razu spłuczę, co zwykle tak robię bo czasem nie mam czasu na trzymanie jej na głowie 10-15 minut i efekt zadowalający.

Mimo że ten produkt, nie odstaje w działaniu od swojej serii - banana, wiśni czy innych, ma coś takiego w sobie że jednak bardziej byłam zadowolona z innych mimo że temu nie mam nic do zarzucenia. Takie dziwne uczucie.

Na plus!

Kupno Kallosa Caviar było dla mnie pewnym ryzykiem, gdyż maska była nowością, nie było za wielu opinii na jej temat w internecie. Bardzo szybko została jedną z moich ulubionych masek.
Oprócz podstawowych nawilżaczy i dwóch silikonów (które można znaleźć w niemal każdym kallosowym składzie) i ekstraktu z kawioru, maska nie zawiera żadnych olei, co jest miłą odmianą dla włosów, gdyż oleje znajdują się w każdej emolientowej masce Kallosa.
Już po pierwszym użyciu wiedziałam, że TO JEST TO. Włosy były miękkie, sypkie, lśniące, pięknie się rozczesywały i przede wszystkim były zdyscyplinowane.
Opakowanie standardowe dla litrowych Kallosów z serii KJMN - plastikowy słój, z etykietą o kolorze przypisanym konkretnej masce (w tym przypadku czarna). Kolor maski biały, budyniowej konsystencji. Bardzo przyjemnie nakłada się ją na włosy, nie spływa. Kallosy bardzo cenię za skład - jest krótki, treściwy i zawiera właściwie wszystko co potrzebne, w tym także delikatne silikony (lotny i rozpuszczalny w wodzie), których moje długie włosy potrzebują do ich zabezpieczenia. Zapach przypomina delikatne męskie perfumy, ale pachnie inaczej niż Kallos Keratin (którego zapach też do perfum jest porównywany). Jest przyjemny dla nosa, nie męczył mnie i utrzymywał się jeszcze jakiś czas po umyciu.
Wydajność na plus. Zawsze kupuję litrowe opakowanie i nie dość, że sobie nie żałuję, nabieram sporo i korzystam z niego na pół z mamą to i tak starcza na bardzo długo.
Ponadto ogromnym plusem jest niewątpliwie cena - śmiesznie niska biorąc pod uwagę ilość produktu i dobry skład. Z dostępnością różnie bywa. Jeśli ktoś ma w swoim mieście drogerię Natura, to na pewno znajdzie w niej wszystkie najnowsze Kallosy - Caviar, Multivitamin czy Blueberry, których na razie na próżno szukać w drogeriach Hebe. Jeśli ktoś nie ma Natury, z łatwością można nabyć maskę w internecie.
Z Kallos Caviar jestem bardzo zadowolona i na pewno jeszcze kiedyś do niego powrócę. Na razie z ciekawością testuję pozostałe siostry tejże maski.

Słaba

Maska według mnie nic nie zrobiła. Jedynie co to ułatwiła mi rozczesywanie włosów, a z tym mam zawsze problem. Bardzo duże opakowanie, maska wydajna, choć nie żałowałam jej na włosy, to bardzo długo jej używałam, zanim się nie skończyła. Konsystencja taka raczej wodnista, zapach średni. Maska nie odżywia włosów, nie nawilża. Jedyna zaleta to cena i wydajność, nic więcej.

To nie jest to czego oczekiwałam.

Maska jak dla mnie nie robi nic. Jedynie trochę lepiej rozczesują sie po niej włosy, nic więcej nie zauważyłam. Poza tym ma zbyt leistą, wręcz wodnistą konsystencję, którą ciężko rozprowadzić na włosach nie nabierając "pół" produktu. Duża butla na trochę starcza ale mogłaby na jeszcze dłużej gdyby nie to. Ciężko nią dociążyć włosy tak żeby były wizualnie ładniejsze i lepsze w dotyku. Poprostu działa jak dla mnie jak silikonowy szampon, który trochę sam z siebie ułatwia rozczesywanie. Zapach dla mnie mdły, nijaki, nawet bym powiedziała, że nieprzyjemny. Fajna jest tylko cena. Niestety nie polecę jej :(

Nie robi nic... Złęgo, ani dobrego

Jak ktoś chce sobie potrzymać coś na włosach, to niech ją kupi. A jak ktoś chce, żeby maska działała, to może niech zdecyduje się na co innego.

Na plus jest tutaj cena i wydajność.
Na minus dziwny zapach i fakt, że nie robi z włosami dosłownie nic. Ani dobrego, ani na szczęście nic złego. Trudno, wykończę ją, choć żeby jakiś efekt robiła na włosach to dodaję do tej maski kupę olejku i trzymam godzinę w turbanie i czapce.

Słaba

Użyłam już chyba wszystkie maski od Kallosa, ale ta kompletnie mnie rozczarowała. Nie kładłam w nich mega dużej nadziei, czasem było to pozytywne zaskoczenie, ale CAVIAR należy niestety do drugiej grupy. Zapach jest średni, efektów na włosach brak.

Przeciętny jak na Kallos

Uwielbiam wszystkie maski Kallosa za działanie w mega-korzystnej cenie. Nie mogłam się więc oprzeć kiedy zobaczyłam tę maskę, której wcześniej nie miałam.

:) + cena - to chyba jedna z największych zalet tych masek
:) + wydajnośc - starcza na wiele miesięcy nakładania na moje długie włosy
:) + ułatwia rozczesywanie włosów
:) + lekko nawilża
:) + lekko zmiękcza włosy
:) + nie obciąża
:) + nie podrażnia ani nie uczula
:) + konsystencja gęsta, biała, kremowa, nie spływa z włosów
:) + zapach bardzo charakterystyczny, męski (wody kolońskiej), dla mnie przyjemny bo oryginalny, ale dobrze, że nie zostaje długo na włosach

:( - maska nie bardzo odżywia włosy
:( - jest raczej jak balsam a nie jak maska, bardzo lekkie działanie
:( - nie działa jakoś długofalowo regenerując włosy

Chyba do tego Kallosa juz nie wrócę. Będę kupować inne serie tych masek.

Najlepszy ze wszystkich masek KALLOS

Konsystencja najgesciejsza ze wszystkich masek kallos (+)
Zapach najbardziej ze wszystkich przypadł mi do gustu, nawet ten chemiczny zapach bardziej mnie zachęca niż inne.
Nawilżenie słabe.