Exclusive, Maseczka hialuronowa

Exclusive, Maseczka hialuronowa

Pojemność 1 szt

Maseczka hialuronowa marki Exclusive jest przeznaczona do cery dojrzałej oraz wykazującej oznaki starzenia. Zawiera kwas hialuronowy, znany ze swych doskonałych właściwości nawilżających oraz działania opóźniającego procesy starzenia. Pomaga tkankom skórnym odzyskać lepszą sprężystość oraz blask. Wzbogacona o aktywne składniki aloesu i ekstraktu z kiełków pszenicy maseczka zapewnia skórze odpowiedni poziom nawilżenia.Maseczka sprawia, że skóra staje się elastyczna, odmłodzona i jedwabiście gładka w dotyku.

Skład: Aqua, Butylene Glycol, Glycerin, Glycereth-26, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Althaea Rosea Flower Extract, Scutellaria Baicalensis roqt Extract, Angelica Dahurica roqt Extract, Phellodendron Amurense Bark Extract, Aspalathus Linearis Leaf Extract, Ophiopogon Japonicus roqt Extract, Glycyrrhiza Glabra roqt Extract, Triticum Vulgare Germ Extract, Sodium Hyaluronate, Cyclopentasiloxane, Polysorbate 80, Disodium EDTA, Betaine, Dipotassium Glycyrrhizate, Dehydroxanthan Gum, Carbomer, Sodium Hydroxide, Parfum, Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Butylparaben, Propylparaben, Isobutylparaben

Polubiłyśmy się

Ta maseczka juz nie raz nie dwa wyciągała moją skórę z nadmiernego przesuszenia wywołanego suchym powietrzem. Stosowana regularnie (mam na myśli co 2 ,3 dni) sprawia, że buzia nabiera blasku, jest odżywiona i nawilżona.
Jest naprawdę świetna jak na tak niską cenę (9,90) Z pewnością warta zakupu.
Wszystkie cery przesuszone powinny być usatysfakcjonowane. Polecam z całego serca.