Manhattan, Last & Shine, Nail Polish (Lakier do paznokci)

Manhattan, Last & Shine, Nail Polish (Lakier do paznokci)

Manhattan lakier do paznokci Last & Shine:
- Intensywny kolor i wysoki połysk
- Bardzo trwały - do 10 dni
- Szybkoschnący
- Ultra błyszczące i gładkie wykończenie
- Wytrzymuje codzienne obowiązki

nabłyszczające
o przedłużonej trwałości
Efekt
naturalne
lakiery do paznokci

"Dzika czerwień", ale i mój faworyt "Nocna czerwień"; kolory tych lakierów są przepiękne

Jaka szkoda, że produkty Manhattan zostały w 2018 r. wycofane z Rossmanna. Kiedy tylko dowiedziałam się o wyprzedaży przetrząsnęłam firmowe regały w kilku sklepach, gromadząc – za dosłownie grosze (po kilka złotych od sztuki) – mały zapas nie tylko moich Ulubieńców Marki (polecam pudry), ale i kosmetyków wcześniej mi nieznanych, które wpadły mi w oko.

W ten sposób trafiły do mnie lakiery do paznokci Last & Shine, które zwróciły moją uwagę przepięknymi i – nawet przez szkło buteleczek – satynowo lśniącymi kolorami, w szczególności kilkoma odcieniami ciemnej, głębokiej czerwieni, wśród których najbardziej zachwycił mnie odcień "Nocnej czerwieni" – w zależności od światła, lśniący wiśnią, lub niemal czernią.

Efekt na paznokciach jest – jak z salonu – elegancki, i z równie szykownym lśnieniem z uwagi na wygładzenie powierzchni paznokci, a co istotne – łatwy do osiągnięcia w warunkach domowych.

Buteleczkę zaopatrzono w poręczny pędzelek, nabierający idealną dawkę lakieru, który ani z niego nie ścieka, ani nie wypływa poza krawędź paznokcia.

Lakier schnie dość szybko. Pamiętam, że tuż po jego nabyciu i wyjściu ze sklepu, maznęłam sobie z ciekawości jeden paznokieć, a zaraz potem targałam kilka ciężkich toreb zakupów przez całe miasto, co ów świeżo pomalowany paznokieć przeżył bez nawet drobnej skazy.

Nie mogę za to co do zasady miarodajnie ocenić trwałości lakieru, gdyż maluję jedynie paznokcie stóp, choć kiedy latem maszeruję po świecie głównie w pantofelkach z odkrytymi palcami, to w newralgicznych miejscach, w których brzeg buta styka się z paznokciami i o nie ociera, nic złego nigdy nie dzieje się z lakierem, i muszę odnawiać pedikiur jedynie z powodu ich odrastania.

Jeśli gdzieś jeszcze – w sklepach internetowych lub – w Niemczech te lakiery są dostępne – gorąco je polecam.

Przeciętny

W zasadzie nie wyróżnił się niczym szczególnym. Ani nie ma jakieś super długiej trwałości, ani nie odpryskuje po godzinie. Nie jest drogi, kolory są spoko. Taki przeciętniak.

W porządku.

Daje piękny efekt, całkiem przyzwoitą trwałość (ale tych 10ciu dni nawet z topem nie udało mi się osiągnąć) i ma duży pędzelek, którym łatwo jest rozprowadzić produkt po paznokciu. Niestety największy miłość to czas zastygania - bardzo długo twardnieje.

Kupiłam na promocji w Rossmannie. Posiadam dwa kolory jeden taki nudziak a drugi błyszczący srebrny. Z obu jestem bardzo zadowolona. Całkiem długo się trzymają na paznokciach. Kolorów jest dużo do wyboru. Ładne opakowanie. Są wydajne i nie odpryskują za co duży plus. Pędzelek sprawnie nakłada lakier. Nie ma się po nich przebarwień. Chętnie wypróbuję inne kolory jak znowu będzie na nie jakaś promocja. Polecam.

Całkiem trwały

Ściera się tylko na końcówkach, dobrze kryje już przy pierwszej warstwie. Szeroki pędzelek ułatwia malowanie, minusem jest to że zbiera na nim się zbyt dużo lakieru, gama kolorystyczna też mnie nie zachwyciła.

OK

Dla mnie te lakiery mają lepszą trwałość od SH Complete Salon Manicure, co nie ukrywam, mocno mnie zdziwiło.
Kupiłam kilka ciemnych, intensywnych kolorów. Już jedna warstwa wystarczyła, by kolor był głęboki, bez jaśniejszych miejsc. Razem z top coatem utrzymuje się 3-4 dni bez odpryskiwania. Dla mnie jest to dobry wynik, choć nie taki jak zapewnia producent.
Podoba mi się szerokość pędzelka. Jest płasko zakończony, co ułatwia malowanie.

Kolor piękny , trwałość niekoniecznie

Kupiłam na wyprzedaży dwa kolory ciemny bordo-009 wild red i 580 turbo tangerine pomarańczowy. Zapłaciłam za jeden jakies grosze chyba ze 6 zł, Dlatego wzięłam dwa;) Kolor 009 bordo naparwdę super , wystarczy jedna warstw ai teoretycznie nie potrzeba drugiej bo pieknie pokrywa , nic nie przebija, lakier łądni lśni -gorzej z trwałością bo ta jedna warstwa rzeczywiście po jednym dniu na końcach się wyciera:( Mam jednak top coat -y i myślę,że to pomoże na trwałość na pewno tylko,że producent obiecuje nam tu trwałość do 10 dni , a tego niestety nie ma. Pędzelek fajny szeroki , przy lakierze bordo niestety wystwały ze 2 , 3 włoski z niego, które utrudniały malowanie:( Jeśli chodzi o drugi kolor pomarańczowy 580 to tu 2 warstwy moim zdaniem są konieczne. Jedna nie pokrywa tak ładnie jak w przypadku koloru bordo. TU pędzelek był ok, nie wystwały z niego włoski..:)Ogólnie ja zapłaciłam za nie śmieszną cenę więc nie żałuję ;)

Sama nie wiem...

Skusiłam się bo były w promocji. Wybrała odcień Red Night i Dare You.
Oczywiście od razu poszły do lodówki na kilka godzin na wszelki wypadek aby nie zaskoczyły niemiło.
Zaczynając od pędzelka - jest płaski co zazwyczaj ułatwia sprawę, ale w tym wypadku nie, był dla mnie zbyt szeroki, nabierał za dużo lakieru, malowanie paznokci zamieniło się w dość długą batalię pełną poprawek i nakładania na nowo.
Na szczęście on rzeczywiście schnie dość szybko, niestety nie przy drugiej warstwie, ale i tak nie jest to bardzo długo.
Co do samego noszenia go - jedna warstwa, szybko ścierają się końcówki, 2 warstwy niestety możne odprysnąć.
Tak bardzo zły nie jest, ale na pewno nie super trwały, wytrzymał kilka dni, do 5 max.

bardzo fajny

Ma idealną konsystencję i precyzyjny pędzelek. Idealne krycie zapewnione już po pierwszej warstwie w przypadku odcieni ciemnych. Dla tych jasnych potrzebne są dwie warstwy. Schnie dość szybko i trzyma się około 5 dni

Znowu trafiłam na przyzwoity lakier

Lakier ma wygodną buteleczkę oraz mniej wygodny pędzelek - moim zdaniem zbyt szeroki, ale daję sobie z nim radę. Już jedna warstwa lakieru ładnie kryje płytkę. Lakier szybko wysycha i na moich paznokciach trzyma się 3 - 4 dni. Więcej nie oczekuję. Bywają lakiery, które wytrzymują pół dnia, więc te 3 dni to jest już sukces. Lakier nie jest drogi. Będę do niego wracać.

Fajny produkt

Dobrze kryje już przy pierwszej warstwie ale po położeniu dwóch kolor jest głębszy wiec zwykle tyle kładę. Ma ładną buteleczkę i wygodny szeroki pędzelek, którym łatwo pomalować cały paznokieć. Nie odpryskuje, kolor cały czas jest intensywny, podczas malowania nie robi smug ani bąbelków powietrza. Jeśli chodzi o trwałość to też na plus

Całkiem dobry

Skusiłam się na ten lakier ze względu na niską cenę i duży wybór kolorów. Byłam zaskoczona jego dobrym kryciem, co prawda trzeba nałożyć dwie warstwy żeby uzyskać ładny kolorek ale to nie sprawia mi wielkiego problemu. Mam dwa kolory 010 paint it white oraz 700 soft orchid, jeżeli chodzi o trwałość to trzymają się długo, ostatnio 6 dni bez żadnych odprysków. Odpowiednia jakość do ceny! Polecam! :)