Manhattan, Last & Shine, Nail Polish (Lakier do paznokci)

Manhattan, Last & Shine, Nail Polish (Lakier do paznokci)

Manhattan lakier do paznokci Last & Shine:
- Intensywny kolor i wysoki połysk
- Bardzo trwały - do 10 dni
- Szybkoschnący
- Ultra błyszczące i gładkie wykończenie
- Wytrzymuje codzienne obowiązki

Super

Kupiłam na promocji w Rossmannie. Posiadam dwa kolory jeden taki nudziak a drugi błyszczący srebrny. Z obu jestem bardzo zadowolona. Całkiem długo się trzymają na paznokciach. Kolorów jest dużo do wyboru. Ładne opakowanie. Są wydajne i nie odpryskują za co duży plus. Pędzelek sprawnie nakłada lakier. Nie ma się po nich przebarwień. Chętnie wypróbuję inne kolory jak znowu będzie na nie jakaś promocja. Polecam.

Całkiem trwały

Ściera się tylko na końcówkach, dobrze kryje już przy pierwszej warstwie. Szeroki pędzelek ułatwia malowanie, minusem jest to że zbiera na nim się zbyt dużo lakieru, gama kolorystyczna też mnie nie zachwyciła.

OK

Dla mnie te lakiery mają lepszą trwałość od SH Complete Salon Manicure, co nie ukrywam, mocno mnie zdziwiło.
Kupiłam kilka ciemnych, intensywnych kolorów. Już jedna warstwa wystarczyła, by kolor był głęboki, bez jaśniejszych miejsc. Razem z top coatem utrzymuje się 3-4 dni bez odpryskiwania. Dla mnie jest to dobry wynik, choć nie taki jak zapewnia producent.
Podoba mi się szerokość pędzelka. Jest płasko zakończony, co ułatwia malowanie.

Kolor piękny , trwałość niekoniecznie

Kupiłam na wyprzedaży dwa kolory ciemny bordo-009 wild red i 580 turbo tangerine pomarańczowy. Zapłaciłam za jeden jakies grosze chyba ze 6 zł, Dlatego wzięłam dwa;) Kolor 009 bordo naparwdę super , wystarczy jedna warstw ai teoretycznie nie potrzeba drugiej bo pieknie pokrywa , nic nie przebija, lakier łądni lśni -gorzej z trwałością bo ta jedna warstwa rzeczywiście po jednym dniu na końcach się wyciera:( Mam jednak top coat -y i myślę,że to pomoże na trwałość na pewno tylko,że producent obiecuje nam tu trwałość do 10 dni , a tego niestety nie ma. Pędzelek fajny szeroki , przy lakierze bordo niestety wystwały ze 2 , 3 włoski z niego, które utrudniały malowanie:( Jeśli chodzi o drugi kolor pomarańczowy 580 to tu 2 warstwy moim zdaniem są konieczne. Jedna nie pokrywa tak ładnie jak w przypadku koloru bordo. TU pędzelek był ok, nie wystwały z niego włoski..:)Ogólnie ja zapłaciłam za nie śmieszną cenę więc nie żałuję ;)

Sama nie wiem...

Skusiłam się bo były w promocji. Wybrała odcień Red Night i Dare You.
Oczywiście od razu poszły do lodówki na kilka godzin na wszelki wypadek aby nie zaskoczyły niemiło.
Zaczynając od pędzelka - jest płaski co zazwyczaj ułatwia sprawę, ale w tym wypadku nie, był dla mnie zbyt szeroki, nabierał za dużo lakieru, malowanie paznokci zamieniło się w dość długą batalię pełną poprawek i nakładania na nowo.
Na szczęście on rzeczywiście schnie dość szybko, niestety nie przy drugiej warstwie, ale i tak nie jest to bardzo długo.
Co do samego noszenia go - jedna warstwa, szybko ścierają się końcówki, 2 warstwy niestety możne odprysnąć.
Tak bardzo zły nie jest, ale na pewno nie super trwały, wytrzymał kilka dni, do 5 max.

bardzo fajny

Ma idealną konsystencję i precyzyjny pędzelek. Idealne krycie zapewnione już po pierwszej warstwie w przypadku odcieni ciemnych. Dla tych jasnych potrzebne są dwie warstwy. Schnie dość szybko i trzyma się około 5 dni

Znowu trafiłam na przyzwoity lakier

Lakier ma wygodną buteleczkę oraz mniej wygodny pędzelek - moim zdaniem zbyt szeroki, ale daję sobie z nim radę. Już jedna warstwa lakieru ładnie kryje płytkę. Lakier szybko wysycha i na moich paznokciach trzyma się 3 - 4 dni. Więcej nie oczekuję. Bywają lakiery, które wytrzymują pół dnia, więc te 3 dni to jest już sukces. Lakier nie jest drogi. Będę do niego wracać.

Fajny produkt

Dobrze kryje już przy pierwszej warstwie ale po położeniu dwóch kolor jest głębszy wiec zwykle tyle kładę. Ma ładną buteleczkę i wygodny szeroki pędzelek, którym łatwo pomalować cały paznokieć. Nie odpryskuje, kolor cały czas jest intensywny, podczas malowania nie robi smug ani bąbelków powietrza. Jeśli chodzi o trwałość to też na plus

Całkiem dobry

Skusiłam się na ten lakier ze względu na niską cenę i duży wybór kolorów. Byłam zaskoczona jego dobrym kryciem, co prawda trzeba nałożyć dwie warstwy żeby uzyskać ładny kolorek ale to nie sprawia mi wielkiego problemu. Mam dwa kolory 010 paint it white oraz 700 soft orchid, jeżeli chodzi o trwałość to trzymają się długo, ostatnio 6 dni bez żadnych odprysków. Odpowiednia jakość do ceny! Polecam! :)

Nie mój typ

Kupiłam sobie 3 lakiery z tej serii i żałuję zakupu. Pędzelek jest wręcz okropny. Bardzo źle maluje mi się nim paznokcie, bo jest po prostu za szeroki. Beznadzieja. Mam dość wąskie paznokcie, więc często wyjeżdżam lakierem na skórki. A ponieważ mam m.in. kolor ciemny niebieski, wygląda to bardzo nieestetycznie. Kolor ładnie pokrywa paznokieć przy drugiej warstwie lakieru. Długo schnie. Już więcej nie kupię lakieru z tej serii.Trwałość jest w miarę ok.

Jeden z lepszych

Mam trzy kolory - 560 (Red Night), 700 (Soft Orchid) i 950 (Black is Back). Kolory są bardzo intensywne, wystarcza jedna warstwa, żeby ładnie pokryło paznokieć. Z tym "szybkoschnącym" bym nie przesadzała, malowałam paznokcie około 14:00, położyłam się spać około 2:00, a rano miałam na paznokciach odciśniętą pościel :/

Dobry

Posiadam dwa kolory z tej serii: 950(black is black) oraz 480(glittering mermaid).Trzeba nałożyć dwie warstwy, aby uzyskać intensywny kolor. Lakier ściera się po około 2-3 dniach. Przy malowaniu tym drugim czasem powstają grudki. Szybko zasychają, co jest ważne i nie robią się na paznokciach odciski.