Makeup Revolution, Ultra Base Corrector Palette (Paleta korekcyjnych korektorów do twarzy)

Makeup Revolution Ultra Base Corrector Palette - paleta korektorów do twarzy w 8 odcieniach, które można ze sobą mieszać. Dzięki kremowej konsystencji korektorów aplikacja jest bardzo łatwa a efekt gwarantowany. Cienie pod oczami, zacerwieniena czy plamy zostają doskonale zamaskowane. Korektor nałożyć można pędzelkiem lub po prostu palcem, pamiętając, aby go utrwalić pudrem. Każdy odcień spełnia inne zadanie.
Paleta Makeup Revolution Ultra Base Corrector Palette zawiera korektory:
różowy - rozświetla cerę
lawendowy - neutralizuje żółte tony,
zielony - neutralizuje zaczerwienienia (np. popękane naczynka),
pomarańczowy - neutralizuje niebieskie, sine tony,
brzoskwiniowy - pomaga zrównoważyć niewielkie przebarwienia,
biały - dodaje naturalnego rozświetlenia
beżowy - neutralizuje fioletowe tony i zakrywa ciemne obszary,
brązowy - balansuje odcienie szarości na cerze sredniego i ciemnego koloru.

Tłuścioszki

Kupiłam tą paletę jako podstawowy zestaw korektorów, skuszona niską ceną. Niestety zawiodła mnie oleista, nieprzyjemna konsystencja i paleta barw, która w moim odczuciu nie jest uniwersalna i prawdę powiedziawszy trudno mi powiedzieć jakiej karnacji miałaby pasować. Do użytku nadaje się tylko zielony korektor, z którym zresztą i tak trzeba się nieco nagimnastykować, żeby trzymał się konkretnego miejsca i nie przemieszczał się razem z nakładanym podkładem. Można znaleźć zastosowanie dla rozświetlacza aczkolwiek na rynku jest milion lepszych w dobrej cenie. Jeśli ktoś szuka niedrogiego zestawu korektorów na każdą awarię - niech szuka dalej.

nie!

zdecydowanie odradzam! produkt nie spełnia obietnic producenta, nie kryje i nie koryguje niedoskonałości skóry... coś co nazywa się korektorem powinno przykrywać zaczerwienienia lub wory pod oczami, a tym czasem ten oto produkt tego nie robi... jakkolwiek bym go nie używała (palcem, pędzlem czy gąbką) to on i tak nie działa tak jak powinien... szkoda czasu i pieniędzy na to coś

Nie zamienie na nic innego

Kupiłam niedawno w hebe, skusiła mnie niska cena palety, jest idealna ale niestety nie zużyje wszystkich kolorów, cudowny rozświetlacz i mocne krycie korektorów jestem pod naprawde wielkim wrażeniem.

Przydatny produkt dla problematycznej cery

Jestem pozytywnie zaskoczona paletą korektorów korygujących od Makeup Revolution. Za 30 zł nie spodziewałam się cudów, ale jakość kosmetyku jest nadspodziewanie wysoka :) Mam problem z ciemnofioletowymi cieniami pod oczami oraz wypryskami, z którymi zwykły beżowy/żółtawy korektor nie daje sobie rady, konieczne jest zatem zrównoważenie kolorytu cery przed nałożeniem zwykłego korektora i z tym paletka radzi sobie naprawdę dobrze.
Plusy:
+ kremowa, lekka konsystencja (nadaje się pod oczy)
+ zadowalające krycie (Kryolan to nie jest, ale dzięki temu można stosować te korektory na codzień bo nie są ciężkie)
+ trwałość
+ dobrze łączą się z innymi produktami
+ wydajność (używam przy każdym makijażu od ok. 5-6 miesięcy i jeszcze sporo zostało z kolorów, których używam)
+ piękny biały rozświetlacz. Nie ma drobinek brokatu, daje efekt tafli i pięknie pasuje osobom o chłodnym typie urody
+ solidna i dosyć lekka paleta z bardzo dużym lusterkiem
+ cena

Minus:
- dostępna przez internet
- nie jestem w stanie zużyć wszystkich odcieni, ponieważ zmagam się tylko z paroma rodzajami niedoskonałości (fioletowe cienie pod oczami i czerwone wypryski), w związku z czym niektóre kolory są nietknięte = marnowanie produktu

paletka nie ma dna :D

Makeup Revolution, Ultra Base Corrector Palette paleta korekcyjnych korektorów do twarzy
Paletka którą pokochałam od pierwszego użycia,zawiera 8 kremowych korektorów w delikatnych kolorkach które świetnie zakrywają nasze niedoskonałości na twarzy.Ja osobiście mam gdzieniegdzie delikatne zaczerwienienia,kilka pękniętych naczynek i borykam się z wiecznymi sińcami pod oczyma i paletka doskonale tuszuje te wszystkie niedogodności.Korektory można ze sobą spokojnie mieszać bez obaw że powstanie nam dziwna maska na twarzy.Można je nakładać pędzelkami,gąbeczkami czy nawet palcami,u mnie sprawdza się maleńka miękka gąbeczka.Jestem z niej bardzo zadowolona i mogę polecić jaz czystym sumieniem.

idealny dobór przydatnych dla każdego kamuflaży

Dla ułatwienia dodaję zdjęcie z instrukcją, do czego przeznaczone są poszczególne kolory :)

Atutem tej paletki jest jej kompletność, czyli znajdziemy w niej rozwiązanie wszystkich problemów, których zatuszowania na twarzy możemy potrzebować.
Jednocześnie jest to jej minus, bo zapewne nie użyjemy wszystkich. Ale nie jest to jakiś ogromny problem ;)

Najczęściej używam koloru położonego na dole po lewej - lekko łososiowy odcień świetnie kamufluje cienie pod oczami, do których mam skłonność. Kiedy na to nałożę korektor Camouflage w płynie Catrice, mam już praktycznie krycie absolutne ;)
Oczywiście kamuflaże nakładamy pod docelowy korektor, dzięki temu osiągamy ten właściwy, oczekiwany efekt. Czyli np. najpierw kamuflaż brzoskwiniowy, na to klasyczny korektor beżowy. Zadaniem kolorowych kamuflaży nie jest nadawanie krycia, ale likwidowanie niepożądanego kolorytu.
Dlatego solo nie dadzą nam oczekiwanego efektu ani nie będą tak trwałe.

Przydają mi się też beże (na skrzydełka nosa i okolice) czy żółty odcień. Srebrzysty rozświetlacz także czasem nanoszę np. na grzbiet nosa. Zielonego akurat nie tykałam, bo nie mam zaczerwienień do przykrycia.

Konsystencja - kremowa, bardzo maślana, absolutnie nie są suche ani tępe, co jest wielkim atutem tego zestawu.
Wygoda stosowania - można nakładać palcami, wblendować zwilżoną gąbeczką (polecam wersję mini gąbeczek do nakładania pod oczy).
Dobrze spisują się pod oczami, nie wysuszają skóry (także suchej, jak u mnie), nie zbierają się w naturalnych załamaniach ani nie podkreślają zmarszczek.
Trwałość - jak pisałam wyżej, wymagają pokrycia korektorem cielistym lub podkładem, wtedy trzymają się świetnie. Osobiście polecam stosować na bazę i (co dla mnie akurat jest normą) utrwalać fixerem - likwidujemy wtedy pudrowość, która może pojawić się przy takich kilku warstwach produktu.
Wydajność - baaardzo ok!
Opakowanie - trwała, solidna kasetka z lusterkiem, o czym przekonałam się w szczególności dziś, gdy z poziomu wysokiego blatu walnęła o podłogę (bynajmniej nie drewnianą). Przetrwała poza lekko nadkruszonym rogiem - mogę powiedzieć wow.
Poszczególne odcienie są od siebie odpowiednio oddalone, może to szczegół, ale jestem zboczoną estetką i nie lubię, kiedy się wszystko paprze, chcę mieć też wygodę wyczyszczenia kasetki wokół poszczególnych odcieni.

Jest to wysokiej klasy produkt, naprawdę dobry jakościowo, uniwersalny. Za kilkadziesiąt złotych mamy dobrze skomponowany zestaw, dużo lepszy niż przypadkowe kilka kolorów w mniejszych, drogeryjnych zestawach. Nie ma się co zastanawiać, to świetny wybór.

Bajdzo fajny produkt

Na mojej twarzy dzieje się wiele różnych rzeczy, więc postanowiłam wypróbować paletę do zadań specjalnych ;) Najczęściej korzystam z zielonego, żółtego, beżowego i brzoskwiniowego korektora. Krycie mają średnie, na twarzy wyglądają bardzo ładnie, dobrze łączą się z podkładami. Konsystencja jest bardzo przyjemna, kremowa, używanie ich to czysta przyjemność :) Cena też nie jest zawrotna, więc dla kogoś, kto ma do przykrycia sporo różnego rodzaju niespodzianek, ta paleta powinna być strzałem w 10.
Polecam :)