Schwarzkopf Schauma, Power Volume 48h, Szampon zwiększający objętość do włosów cienkich

Schauma Szampon dodający sprężystej objętości włosom do 48 h Power Volume zawiera formułę z kompleksem Mineral-Collagen oczyszcza i wzmacnia włosy. Formuła z intensywnie wzmacniającą proteiną. Schauma Szampon dodający sprężystej objętości włosom do 48 h Power Volume przywraca włosom utracony budulec dla 100% siły i 100% blasku. Regularne stosowanie zapewnia optymalne rezultaty.

Ok.

Szampon dobrze oczyszcza włosy.Włosy po umyciu dobrze się układają,łatwo rozczesują i są błyszczące.Szampon ma przyjemny zapach,który długo utrzymuje się na włosach.Jest wydajny,łatwo się pieni i w praktycznym opakowaniu.Co najważniejsze szampon nie pogarsza stanu włosów,nie wysusza i nie powoduje szybszego przetłuszczania.Mimo regularnego stosowania wraz z odżywką z tej samej serii,nie zauważyłam nadania objętości cienkim włosom.

ciekawy i działa

wypowiem wrażenia mojej mamy(farbowana blondynka, włosy proste, gęste):Powiedziała,żebym napisała recenzję, bo jest zachwycona tym szamponem:)
+Szampon odświeża włosy
+nie powoduje łupieżu i swędzenia skóry głowy
+odkleja płaskie pozbawione życia i puszystości włosy od skalpu
+miły nienachalny zapach
+włosy dobrze się układają i modelują
+nie wysusza, nie pogarsza stanu włosów
+nabłyszcza
Jest bardzo pozytywnie zaskoczona:) Produkt kupiłam Jej w Lidlu,
-słabo dostępny szampon

Nie dla mnie

Bardzo lubię szampony Schauma, bo uważam, że mają świety stosunek jakość/cena. Natomiast ten jest chyba najsłabszy z serii. Szampon nie jest kremowy, ale przezroczysty. Opakowanie jak zwykle odrobinę tandetne, ale praktyczne.

Plusy:
+cena
+przyjemny zapach
+ładnie odświeża włosy

Minusy:
-zero efektu zwiększenia objętości
-zapach nie zostaje w ogóle na włosach (a szkoda, bo jest przyjemny)
-kiepsko się rozprowadza po włosach
-nie jest zbyt wydajny
-mam wrażenie, że wysusza włosy

Używam od: kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań: prawie całe jedno

Większość Schaum oceniam 5/5, ten niestety dostaje tylko 3/5. Nie jest tragiczny, ale przy cienkich i suchych włosach jak moje nie sprawdza się.