Dermofuture Precision, DF 5, Szampon przeciw wypadaniu włosów dla mężczyzn

Dermofuture Precision, DF 5, Szampon przeciw wypadaniu włosów dla mężczyzn

Szampon przeciw wypadaniu włosów dla mężczyzn Dermofuture DF 5 zawiera aktywny kompleks Hairnew -2His, który działa odżywczo na włosy, wzmacnia je i odbudowuje ich strukturę. Cząsteczki kompleksu wnikają w głębokie warstwy cebulek włosowych, opóźniając procesy starzenia komórkowego, wywierają korzystny wpływ na kondycję włosów. Aktywny kompleks oddziałuje na wydłużenie fazy wzrostu włosów, dzięki czemu zostaje ograniczone ich wypadanie. Szampon przeciw wypadaniu włosów dla mężczyzn Dermofuture DF 5 zawiera również wyciąg z aloesu, który posiada właściwości regenerujące. Pobudza odrastanie włosów poprzez stymulację mikrokrążenia i dotleniania komórek skóry głowy. Wpływa on również na łagodzenie podrażnień oraz reguluje wydzielanie sebum, a co za tym idzie – zmniejsza skłonność do przetłuszczania się włosów. Regularne stosowanie szampou przeciw wypadaniu włosów dla mężczyzn Dermofuture DF 5 przynosi najlepsze efekty i zapobiega wypadaniu włosów.

dobry, ale niewydajny...

Mój chłopak ma dość problematyczną skórę głowy, naprawdę ciężko jej dogodzić.. Ten szampon miał być chwilową alternatywą od Jego ulubionego szamponu z Adidasa (tego szarego), bo ciężko dostać go w sklepach a coś musieliśmy wybrać do mycia Jego włosów.. Padło na szampon Dermo Future Precision.

Ku naszemu zaskoczeniu szampon sprawdził się naprawdę nieźle. Dobrze oczyszczał skórę głowy, nie powodował uczucia swędzenia, włosy były lśniące i miękkie. Narzekał trochę, że szampon słabo się pieni, przez co był zmuszony aplikować większą ilość na włosy.. a to dziwne, bo szampon zawiera SLSy a mimo to średnio się pienił. Oceniamy go więc jako szampon niewydajny, butelka 200ml skończyła się po miesiącu. Jak na męski szampon to słaby wynik w porównaniu do innych szamponów, które już miał.

Szampon nie wzmocnił Jego włosów, wypadają tak jak do tej pory i raczej jest to fizjologiczna ilość. Wybierając ten szampon raczej kierowaliśmy się delikatnością działania, nie chodziło nam o wzmocnienie włosów.. chodziło głównie o to, aby produkt był dobrze tolerowany przez męską, wymagającą skórę głowy. Poza tym nie wierzę, aby jakikolwiek szampon mógł zdziałać cuda i wzmocnić włosy na tyle, aby przestały wypadać.. To zapewni nam odpowiednia dieta bogata w warzywa i owoce i inne cenne składniki odżywcze oraz zdrowy, aktywny tryb życia. Szampon może być raczej formą wspomagającą lub też można go stosować jako kurację wspólnie z jakimiś ampułkami lub czarną rzepą (to już mogłoby zdać egzamin).

Szampon ma wygodną tubę, nie ma większego problemu z wydobyciem szamponu tym bardziej, że jest konsystencji żelu. Ma delikatny, męski zapach, ale słabo czuć go na włosach, jest bardzo subtelny, stonowany. Kosztował w Rossmannie 16zł i to całkiem dobrze wydane pieniądze.

Reasumując - szampon jest dobry i skuteczny, sprawdzi się u osób, których skóra głowy jest wymagająca, skłonna do łupieżu i przetłuszczania. Dobrze oczyszcza i reguluje wydzielanie sebum. Dla nas to wystarczy :) gwiazdkę odejmuję tylko za słabą wydajność, poza tym jest naprawdę w porządku.