Pantene, Expert, Hydra Intensify Treatment, Aksamitny krem do włosów intensywnie nawilżający

Aksamitny, intensywnie nawilżający krem do włosów Pantene Pro-V to zaawansowana technologia nawilżania, która uwalnia i transportuje wilgoć do wnętrza przesuszonych włosów, błyskawicznie je nawilżając. Stworzona tak, by aktywowała się przy kontakcie z dłońmi - w przeciwieństwie do innych produktów „bez spłukiwania”, jak olejki czy mgiełki, nie pozostawia nieprzyjemnego filmu na włosach. Aksamitny krem pokrywa włosy uszczelniającą mikrowarstwą, dzięki czemu chroni je przed przesuszeniem i nadaje aksamitną gładkość bez efektu obciążenia. Pantene Expert to linia kosmetyków premium, składająca się z szamponu, odżywki i kremu. Została stworzona na podstawie linii Pantene Swiss, specjalnie dla osób, które poszukują wyjątkowej skuteczności. Należy stosować razem z szamponem i odżywką Pro-V Expert z kolekcji Intensywne Nawilżenie.

Przyjemny

Moje włosy w ostatnim okresie zostały dość mocno zniszczone:( Pielęgnacja jest trudna,by zregenerować i wystylizować na doskonałe.Używam wielu kosmetyków
K.Murphy,
Olaplex 3,
Marocanooil,
Goldwell,
Kemon
Jantar i wielu ,wielu innych..
Chwytam się każdej okazji ,newsa,że coś działa:)
Krem Pantene kupiłam podczas zakupów w Rosmannie.
Jest w promocji aktualnie.Mnie on słuzy w ostatniej fazie stylizacji..Co sterczy i sie puszy,można nim ujarzmić.Jest lekki,nie ma formuły olejowej.Miło pachnie.Zmiękcza włosy i je nabłyszcza. Za co mu chwała :) Dwie ,małe dawki nie obciążają fryzury.Używam go z przyjemnością.Krem sprawdza się u mnie jako środek typowo stylizujący i jest niejako tańszym zamiennikiem kremidła z Moroccanoil.Polecam .