Isana, Wattestabchen (Patyczki kosmetyczne 100% bawełny)

Isana, Wattestabchen (Patyczki kosmetyczne 100% bawełny)

Pojemność 160 szt

Patyczki higieniczne wykonane w 100% z bawełny.Wybielane bezchlorowo. idealne do codziennego makijazu i higieny ciała.

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Super

Najprostsze i najtańsze. Do tego bardzo dobre wykonanie. Spełniają swoje zadanie. Nie trzeba przepłacać na droższych, różniących się tylko firmą, która wyprodukowała. A jak to mówią, grosz do grosza :).

Bezproblemowe

Patyczki te chyba każdy miał u siebie w domu. Są dostępne w Rossmann, maja naprawdę niską cenę i są dobrze wykonane.
Nie rozpadają się podczas używania. Jestem na tak.
Spełniają swoje zadanie

Często kupuję

Lubię te patyczki. Są tanie i zawsze dostępne w Rossmannie. W opakowaniu 100 sztuk.

Patyczki są takie, jak powinny być. Wata nie schodzi z końcówki, jest dobrze przyczepiona. Patyczki nie łamią się, nie są kłujące. Kupię je na pewno jeszcze wiele razy.

Nierówne

Patyczki kosmetyczne to rzecz obecna chyba w każdym domu, ponieważ wachlarz ich zastosowań jest niebywale szeroki - od higieny uszu, poprzez punktowe nakładanie kosmetyków, korygowanie drobnych niedociągnieć podczas wykonywania makijażu, aż do czyszczenia drobnych rzeczy albo trudno dostępnych miejsc.

Te Rossmannowskie wykonane są w 100% z bawełny, a bielone są bezchlorowo. Wata nie jest szorstka, nie podrażnia i nie zostawia kłaczków, a patyk jest dosyć elastyczny.
Jednak mam wrażenie, że są nierówne pod kątem wykonania wacików. Jedne są ścisło nawinięte, dzięki czemu są twardsze, nie zsuwają się i łatwiej nimi dotrzeć w naprawdę wąskie przestrzenie, a inne znowu są luźne, przez co są bardziej puchate i mniej precyzyjne.
Ja osobiście nie przepadam za tymi luźnymi.

Patyczki dostępne są oczywiście w drogeriach Rossmann w różnych opakowaniach. W plastikowych pudełkach w większej liczbie i w uzupełniających foliowych woreczkach z mniejszą liczbą patyczków. Ceny każdego z nich są bardzo niziutkie.
W przypadku plastikowych pudełek mam do zarzucenia jakość ich wykonania - wieczko jest zbyt wąskie w porównaniu do pudełka i ciężko je nałożyć i zamknąć. Zdarza się, że wieczko odskakuje. Grafika na opakowaniu raczej też nie przyciąga wzroku.

to tylko patyczki, ale dobre!

Niby tylko patyczki ale używamy codziennie. Patyczki ISANA kupujemy cały czas. Wiemy ze watka z nich nie schodzi, nawet w połączeniu z wodą. Cena za te ilość sztuk patyczków jak najbardziej OK. Świetnie czyszczą jak i korygują małe makijażowe "błędy"
Nie mam zarzutów.

Super

Jedne z moich ulubionych patyczków. Jakościowo są idealne, bawełna jest miękka, nie zostawia kłaczków, nie rozdwaja się.
Świetnie się sprawdzają jako patyczki higieniczne. Wykorzystuje je również do makijażu, do małych poprawek czy demakijażu, aby usunąć resztki tuszu pod oczami. Idealnie się też sprawdzają do korekty lakieru do paznokci.
Zawsze są dostępne w Rossmannie, w bardzo dobrej cenie.

Bez zarzutu

Patyczki używam do korekt przy malowaniu paznokci i idealnie się w tej roli sprawdzają.
Wygodna pacynka nie rozdwajaja się i nie gubią włosków co jest bardzo uciążliwe np przy rzęsach. Domywa też kreskę z dolnej powieki przy wieczornym demakijażu. Produkt tani fatwo dostępny i często w promocjach czego chcieć więcej. Polecam z całego serca.

Jak należy

Tych patyczków używam często do powiek, ponieważ średnio-sprawnie posługuję się szczoteczką do nakładania tuszu i często pacnę tego tuszu również i na skórę. Jeśli zabiorę się za to od razu, to taki patyczek usuwa go praktycznie bez śladu.
Jest odpowiednio zbity i nie gubi włosków. Takie mniej zwarte, bardziej puszyste patyczki są wbrew pozorom niedobre.
Do tego niska cena i częste promocje - pozostaje mi tylko polecić.

najlepsze do poprawek makijażu

Te patyczki to zdecydowanie mój numer jeden przy drobnych poprawkach makijażowych. Dobrze zmywają i co najważniejsze nie gubią włosków przez co moje oczy już nie cierpią. Zawsze kiedy używam innych patyczków pozostawiają one mini włoski, których nie jestem w stanie zauważyć w oku i muszę zmywać makijaż oka i robić go ponownie. Przy tych patyczkach nie mam takiego problemu.

Cena, dostępność i wydajność bardzo dobra. Bardzo polecam.

Super!

Produkt z Rossmanna, ktory jest niejedna z ich perelek. Tani, bardzo dobrej jakosci i zawsze dostepny. Patyczki idealnie sprawdzaja sie do poprawek makijazowych i innych zadan kosmetycznych jak poprawki przy malowaniu paznokci. Sa wytrzymale, bawełna jest zbita, nie rozchodzi sie, idealnie wyprofilowane. CZestop mozna je dostac w promocji z aniecała złotówke. Polecam.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Tanie pałeczki

Tanie pałeczki dostępne tylko w drogeriach Rossmann, za wiele o nich napisać nie można, po prostu są bardzo dobrej jakości jak na tak niską cenę. Nadają się nie tylko do czyszczenia uszu, ale także do zmywania rozmazanego tuszu do rzęs czy innych czynności np do czyszczenia trudno dostępnych miejsc w kuchni czy łazience.

Ilość zużytych opakowań: 3 całe opakowania

Idealne i tanie

Idealne patyczki, niezastąpione przy pedicurze, higienie twarzy, makijażu. Niewątpliwym ich plusem jest cena, bo jeśli nie są najtańsze na rynku, to są na pewno jednymi z najtańszych. Nie drze się z nich wata, nie łamią się, nie spadają im końcówki, ideał.

Plusy:
-cena,
-wytrzymałość,
-jakość.

Ilość zużytych opakowań: w trackie pierwszego opakowania