Beaver Professional, Hydro, Energizing Self - Protection Mask (Maska antyoksydacyjna do włosów suchych)

Beaver Maska antyoksydacyjna do włosów suchych Hydro Energizing Multi - protection:
- Izoluje od zanieczyszczeń.
- Odporna na wolne rodniki i zagrożenia ze środowiska naturalnego.
- Wzmacnia efekt ochrony.
- Odżywcza jak SPA.
- Natychmiast dostarcza włosom pożywienia i wartości multi-energetycznych, zostawia włosy miękkie i błyszczące.
- Odbudowuje wewnętrzną strukturę włókien włosów, poprawia sprężystość i połysk, pozostawiając włosy zdrowe.
- Zawiera filtry UV.

Opatrunek na włosy!

Jestem pod wrażeniem! Maska działa jak opatrunek na włosy! Mam rozjaśniane blond włosy które się łamią i kruszą! Maska ta mocno odżywia, nawilża i nadaje włosom piękny połysk. Nie jestem w stanie opisać tego jak bardzo ją pokochałam. Stosuję saszetkę na dwa razy. POLECAM GORĄCO! NIE MA LEPSZEJ! Maskę kupuję w drogerii Dora w Radomiu. Panie ekspedientki poleciły robić ją na ciepło podgrzewając ją suszarką, jest jeszcze lepszy efekt niz bez podgrzania.

super maska ;)

Maska zawiera filtry UV, co na samym wejściu daje jej ogromnego plusa. Ma idealnie gęsta konsystencją, rozprowadza się na włosach bez najmniejszego oporu. Dobrze się trzyma, nic nie spływa. Już podczas spłukiwania czuć wyraźne wygładzenie, gdy wyschły zauważyłam, że stały się pogrubione i dociążone. Nabrały niesamowitego blasku i objętości. Polecam dziewczynom, które mają długie, cienkie włosy :) maska nie obciąża więc będzie idealna.

Bardzo dobra

Minusy:
-nie przepadam za maskami sprzedawanymi tylko w saszetkach, to nieekonomiczne,
-słabo dostępna, mieszkam w dużym mieście, a jest tylko w jednym sklepie.

Cechy neutralne:
-cena może być.

Plusy:
-Beaver już dawno skradł serce moich włosów, po tych produktach są one niebo lepsze i to widać od razu,
-rzadko kiedy w saszetkowych kosmetykach jest ich tyle, aby wystarczyły na moje włosy, tymczasem tutaj duży plus, produktu jest aż nadto,
-przyjemna konsystencja, nie przecieka mi przez palce i nie spada z włosów,
-odżywia je, nawilża, regeneruje,
-dobrze się spłukuje.

Genialna

Nie ma lepszej maski na świecie!
Włosy są po niej sypkie, odżywione. O niebo lepiej się układają!
Są ponadto miękkie, miłe w dotyku.. takie jakby jedwabiste Świetnie się do tego rozczesują.
Poleciłam ją wielu osobom i póki co żadna się nie zawiodła a "achów" i "ochów" co nie miara. Jednak trzeba uważać by nie przesadzić - dobrze jest nakładać odżywkę pomijając skórę głowy i jej najbliższy odcinek włosów. Inaczej utracimy efekt odbicia włosów od głowy:)
Warta swojej ceny - mogłaby być jedynie bardziej dostępna!
Jedna saszetka na moje włosy do ramion wystarcza na ok 3 razy - więc wydajna:)
Produkt kupiłam i kupuję w Kosmeterii:)

Rewelacyjna maska!

Maska rewelacyjnie sprawdza sie przy suchych i bardzo suchych wlosach. Pieknie pachnie a wlosy sa miekkie, nawilzone i wygladzone. Polecam sprobowac ta maske jesli nie znacie tej marki. Testoalam duzo kosmetykow z tej firmy jak dla mnie nr.1!!