L`Oreal Paris, Brow Artist Genius Kit (Paleta do makijażu brwi)

L`Oreal Paris, Brow Artist Genius Kit (Paleta do makijażu brwi)

Pojemność 3,5 ml

L`oreal paletka wosku oraz cienia do brwi Brow Artist pozostawia brwi w idealnym stanie do 12 godzin od zastosowania. Do zestawu dołączony jest pędzelek ze szczoteczką do brwi oraz specjalistyczna pęseta przeznaczona do regulacji brwi.L`oreal paletka wosku oraz cienia do brwi Brow Artist jest dostępna w dwój wariantach kolorystycznych.

Skład jest w trakcie moderacji.

• /wosk/: Ricinus Communis (Castor Seed) Oil, Candelilla Cera (Candelilla) Wax, Talc, Octyldodecanol, Silica Dimethyl Silylate [Nano] / Silica Dimethyl Silylate, VP/Hexadecene Copolymer, Cera Alba (Beeswax), Nylon-12, Stearyl Stearate, Tocopheryl Acetate, Parfum (Fragrance), Paraffin, BHT, Stearic Acid, Behenic Acid, Ascorbyl Palmitate [+/- May Contain: Mica, CI 77891 (Titanium Dioxide), CI 77491, CI 77492, CI 77499 (Iron Oxides)]. (F.I.L. B167503/1). G804779 /cień/: Talc, Zea Mays (Corn) Starch, Zinc Stearate, Dimethicone, Isopropyl Isostearate, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Octyldodecyl Stearoyl Stearate, Chlorphenesin, Potassium Sorbate, Tocopheryl Acetate, Tetrasodium EDTA, Panthenol [+/- May Contain: CI 77491, CI 77492, CI 77499 (Iron Oxides), Mica, CI 77891 (Titanium Dioxide), CI 77742 (Manganese Violet)]. (F.I.L. B167507/1)

Za drogi jak na tak małą paletkę

Kupiłam ją w Irlandii w promocji i w sumie jest w miarę ok, ale ma bardzo mało odcieni (w sumie jeden plus wosk). Jak do idealnej stylizacji - za mało. Kupiłam odcień medium to dark - jestem brunetką i dla mnie i tak zbyt ciemny. Fajnie, że dali pęsetę i pędzelek ze szczoteczką (są mikro - jak dla mnie mało praktyczne , ale i tak dobrze że chociaż to jest w zestawie). Brwi można ładnie wystylizować, opakowanie też ładne, ale jak za taką cenę regularną to raczej nie.

Rewelacja

Mam używam już 3 opakowanie. Świetnie kryje brwi. Nie rozmazuje się. Makijaż brwi utrzymuje się cały dzień. Starcza na bardzo długo. Łatwy w usuwaniu. Szczoteczka ułatwia rozczesywanie brwi dzięki czemu wyglądają naturalnie. Opakowanie jest malutkie i można wszędzie zabierać że sobą. Polecam

Idealny duet

Bardzo dobrej jakości duet do stworzenia naturalnego makijażu brwi.

Opakowanie posiada dwa cienie jeden w konsystencji wosku który nałożony na niesforne brwi ładnie je układa i sprawia że przez cały dzień brwi nie będą układać się w różne strony.
Drugi przegródka posiada cień który idealnie wypełnia luki , produkt nie jest ciężki w użyciu , dość szybko i łatwo umalujemy nim brwi.

Kupując ten produkt jesteśmy również zaopatrzeni w małą, dyskretną pensete która również sprawdza się świetnie, tak wiec nadaje się podczas podroży kiedy nie chcemy zabierać całego zestawu do przygotowywania brwi

Opakowanie wykonanie jest bardzo solidnie , pomimo że używam go już od ponad pół roku jest w ogóle nie zniszczone.

super ;)

Ta paletka jest moim drugim produktem do brwi tej marki. Pierwsza maskara była kompletnie nieudana, ale z uwagi na dużą promocję w rossmanie stwierdziłam, że dam im jeszcze jedną szansę. Na szczęście była to dobra decyzja ;) Kosmetyk okazał się bardzo udany. Paletka ma bardzo ładne opakowanie z lusterkiem. Wyposażona jest w małą pęsetkę, szczoteczkę i pędzelek. Pęsety nie używam, ale pędzelek i szczoteczka sprawdzają się bardzo dobrze. Miałam obawy co do części z cieniem, ale niepotrzebnie. Cień jest dobrze napigmentowany i zostaje na swoim miejscu- nie osypuje się. Wosk ładnie utrwala i wzmacnia efekt. W razie nadania złego kształtu można bez problemu nanieść poprawki. Sądzę, że nawet osoby, które dopiero zaczynają zabawę z malowaniem brwi nie zrobią sobie nią krzywdy. Polecam!

Przyzwoita paleta

Paleta bardzo przyzwoita odcień dark bardzo fajnie pasuje do ciemnych brunetek. Wosk dobrze nablyszcza i sklejka włoski,cień daje bardzo naturalny efekt. Niestety jeżeli nie utrwali się makijażu brwi się odciskaja. W upalne dni makijaż się,, zjada''. Gdyby nie to że został kupiony na promocji nie kupiła bym go w cenie regularnej.

Jest okej

Paletkę otrzymałam od wizaż gdy testowałam ja.
Kolor bardzo ładny chłodny (ten jasny) szczoteczka i pędzelek równomiernie nakłada i rozciera produkt na brwiach.
Minusem jest trwałość która nie zbyt zadowala.

Dobra kolorystyka, piękne opakowanie, świetny efekt - wszystko się zgadza :)

Oceniam paletkę w odcieniu: Medium to Dark.

Na początek to, co zwraca naszą uwagę już na pierwszy rzut oka w szafie L'Oreal: piękne opakowanie. To zdecydowanie najładniejsza paletka do brwi, z jaką się spotkałam. Ma postać metalizowanej kasetki, z lusterkiem, bardzo porządnie wykonanej, w której znajdujemy barwiony wosk, cień do brwi w pasującym odcieniu oraz dwa "brwiowe" przyrządy: aplikator ze ściętym pędzelkiem i pęsetę.
Co rzadko spotykane, aplikatorem da się pracować i bez problemu używam go do nakładania produktów z tej paletki. Pędzelek jest ukośnie ścięty, odpowiednio sztywny i naprawdę daje radę. Z drugiej strony aplikatora mamy praktyczną spiralkę do przeczesywania.

Odcienie: pod względem kolorystyki ta paletka pasuje mi idealnie. Odcienie są odpowiednio chłodne i zgaszone, zarówno wosku (który jest nieco jaśniejszy), jak i cienia, który ma kolor ciemnego, zgaszonego, neutralnego brązu.
Pigmentacja jest bardzo ok - oczywiście wosk zostawia mniej widoczny ślad, choć posiada odcień, nie jest transparentny; cień jest intensywny, co bardzo mi odpowiada, bo nie trzeba nim machać i machać godzinami, żeby uzyskać efekt. Dobrze wypełnia przestrzenie między włoskami, da się nim podkreślić mocniej kontur od dołu brwi, ale też wyrysować delikatniejsze kreseczki u nasady. Bardzo przyjemny we współpracy, z możliwością stopniowania intensywności, nie mam żadnych zastrzeżeń.

Konsystencja. Cień nie jest szczególnie miękki, pędzelek łatwo się w nim nie zgłębia, ale jednak przenosi się dobrze i bardzo dobrze się nakłada. Nie pyli, nie jest zbyt suchy. Nie do końca jestem przekonana do formy wosku - ale nie tego konkretnego, tylko wosku w ogóle, w paletce chętniej w tym miejscu widziałabym raczej jaśniejszy cień do nakładania na początek brwi. Jednak - co kto lubi. Używając tej paletki z czasem zaczęłam do formy wosku się przyzwyczajać i nawet zaczyna mi się podobać. Jedyne, co mi tu nie odpowiada, to że nie mamy drugiego aplikatora, osobnego do nakładania wosku i cienia, bo tak jednak musimy gmerać w obu produktach tym samym. Na razie nie wpływa to na konsystencję cienia, ale nie wiem jak będzie po dłuższym czasie. Póki co staram się wycierać pędzelek z wosku przed nałożeniem cienia (bo nakładam w tej kolejności, jak zaleca producent: najpierw wosk, potem cień - co nie znaczy, że nie można robić odwrotnie, jeśli tak komuś pasuje).
Duży plus za to, że cień nie sypie się podczas nakładania.

Trwałość - nie ocenię jak cień trzyma się utrwalony samym tylko woskiem, bo zawsze na koniec malowania brwi, niezależnie od tego, czy jest to pomada, cień czy kredka, utrwalam całość żelem do brwi. Tak utrwalony cień trzyma się bez zarzutu, nie rozmazuje się, a brwi trzymają kształt.

Dla mnie paletka ma same plusy, może poza ceną, bo regularna jest dość wysoka. Jest to jednak wyjątkowo wydajny kosmetyk, który wystarczy nam na lata. Można go sobie upolować na promocji albo internetowo, gdzie ceny są znacznie niższe (jeśli ktoś lubi taki rodzaj zakupów).

Bardzo solidnej jakości produkt, pozwala osiągnąć intensywny, a zarazem naturalny rysunek brwi, łatwy we współpracy. Kasetka bardzo efektowna i solidna, wyposażona we wszystko, co trzeba (lusterko, cień + wosk, aplikator, pęseta). Opakowanie kompaktowe, idealne na podróż - wszędzie się zmieści i mamy wszystko pod ręką. Zdecydowanie polecam, to kolejny świetny produkt do brwi od L'Oreal (zdecydowanie ich kosmetyki do brwi trzymają najwyższy poziom).

Najlepszy

Recenzuję kolor medium to dark. Kosmetyk otrzymujemy w zgrabnej, plastikowej kasetce. W środku znajdziemy pędzelek, który o dziwo jest świetny, od dnia zakupu produktu używam go do aplikacji i dalej dobrze się trzyma. Do zestawu dołączone jest również lusterko. Paleta składa się na cień i wosk. Kolor tego pierwszego jest idealny; chłodny, zgaszony brąz, nie za ciemny (mam bardzo ciemne, brązowe włosy). Fajnie wypełnia brwi, wygląda na nich naturalnie. Jak obiecuje producent, jest bardzo trwały-ciężko powiedzieć, czy znajduje się na swoim miejscu przez całe 12 godzin, ale wytrzymuje długi czas. Potem mamy wosk, który jest również brązowy, ale cieplejszy. Utrwala i usztywnia włoski i delikatnie podbija efekt cienia. Z tego co wiem, producent proponuje najpierw ujarzmienie brwi woskiem a potem nałożenie cienia-ja robię odwrotnie, nie mam problemu włosków na niewłaściwym miejscu, poza tym widzę, że wosk dodatkowo utrwala cień.
Atutem kasetki jest jej kompaktowość-jest malutka, idealna na podróże (nie zapomnijmy o lusterku). Co do ceny-online kupimy ją za ok 25zł, co jest śmiesznymi pieniędzmi, Kosmetyki są szalenie wydajne, używam jej ponad rok i końca nie widać. Myślę, że zostanę przy niej na dłuższy czas, według mnie ma same plusy.

śreniak

Bardzo wysoko postawilam sobie poprzeczke i chyba zbyt wysoko.Uzywajac ciagle pomady do brwi zapragnelam sprobowac produktu pudrowego i wtedy pojawil sie ten produkt,wiwc zamowilam go w drogerii w internecie za cos okolo30 zl.Zaczne od tego ,ze jezt praktyczny posiada mala pensete oraz pedzelek i spiralke.Jest rowniez lustereczko oraz wosk i puder.Puder jest dosc suchy w konsystencji natomias z woskie bardzo trudno mi sie oracuje musze sie namachac pedzlem ,aby go nabrac.Produkt nie sprostal moim oczekiwania.Pomada niespelna 2 minuty i mam brwi w pelni gotowe natomiast tutaj musze sie wysilic i posiwcic wiecej czasu oraz uwagi a i to nie jestem zadowolona z efektu.Nie siegam chetnie do tego produktu .

Najlepszy produkt do brwi

+przetestowałam mnóstwo produktów do brwi i stwierdzam, że obecnie ten jest moim ulubionym,
+teraz jest na niego jakiś szał na Youtube, nie wiem, czemu dopiero teraz, bo na rynku jest od ponad 2 lat, ale lepiej późno niż wcale, szał zasłużony:)
+posiadam wersję "Light to Medium", dla jasnej blondynki może minimalnie za ciemna, ale i tak bardzo dobrze dobrana,
+nie ma w sobie ciepłych tonów, nie sprawia, że brwi są żółte, pomarańczowe lub zielone, a taki efekt daje wiele produktów do brwi dla blondynek,
+trzyma je w ryzach,
+utrzymuje się cały dzień, aż do zmycia,
+piękne opakowanie, luksusowe,
+mała pęseta ok, nawet poręczna i precyzyjna,
+można uzyskać efekt w zależności od preferencji, bardzo naturalny (ledwie zauważalny) lub mocny, instagramowy,
+konsystencja bardzo zbita, ale rozciera się łatwo,
+wydajny,
+nie ma problemu z dostępnością,
+nie skleja włosków jak niektóre tanie produkty,
+daje szlachetne wykończenie,

-/+trochę się trzeba namęczyć, żeby zmyć ten produkt, ale rozumiem, że z tym się wiąże duża trwałość,
-/+szkoda, że nie ma większego wyboru kolorów, chętnie spróbowałabym jakiegoś mlecznego brązu,
-/+dobrej jakości lusterko, mnie zbyteczne, ale w przypadku wyjazdu na pewno przydatne,

-wysoka cena, przesadzona biorąc pod uwagę produkty do brwi dostępne na rynku,
-nie rozumiem dodawania takiego małego pędzelka, ok, w sytuacji wyjazdu to może, ale dla mnie to jest za małe, nie umiem się tym pomalować

Uważam, że produkt wart jest swojej ceny, to mój faworyt makijażu brwi.

Ulubiony z produktów do brwi

Bardzo podoba mi się idea małego pojemniczka z lustrem, woskiem, cieniem , pędzelkiem i pęsetą. A, że każdy z produktów sprawdza się osobno, to i całokształt oceniam bardzo pozytywnie. Po co kupować osobne produkty, skoro tu znajdziemy wszystko czego nam trzeba? Jeden z lepszych produktów do brwi w drogerii i nie uważam, żeby cena (szczególnie przy promocji) była nieadekwatna.

Praktyczny maluch

Marka oprócz tego, że produkuje wysokie jakościowo produkty, to jeszcze pracuje nad ciekawymi rozwiązaniami. Ta paletka do makijażu brwi to bardzo fajny pomysł - idealne rozwiązanie logistyczne dla naszej kosmetyczki czy wydzielonego miejsca w łazience na kosmetyki do makijażu. Ale czy sam produkt jest równie mile zaskakujący?