Nepentes, Vagisil Intima, Odour Control płyn do higieny intymnej

Nepentes, Vagisil Intima, Odour Control płyn do higieny intymnej

Vagisil Intima Odour Control płyn do higieny intymnej to produkt, który w delikatny sposób oczyszcza i myje wrażliwe sfery kobiecego ciała. Łagodzi podrażnienia i swędzenie oraz przeciwdziała powstawaniu nieprzyjemnego zapachu. Vagisil Intima Odour Control płyn do higieny intymnej zaliczany jest do szerokiej kategorii kosmetyków przeznaczonych do stosowania w obrębie sfer intymnych. Odpowiada za delikatne działanie oczyszczające i myjące. W jego skład wchodzi olejek z drzewa herbacianego, który wykazuje właściwości antybakteryjne i zapobiega powstawaniu nieprzyjemnego zapachu. Dodatkowo zawiera aloes, nagietek i rumianek działające łagodząco na podrażnienia i dokuczliwe swędzenie. Po zastosowaniu płyn pozostawia uczucie świeżości przez cały dzień. W związku z tym, że nie zawiera mydła i nie zaburza naturalnego pH może być często stosowany.

płyny
w butelce
płyn
100 – 250ml
Skóra
normalna

Koszmar

Po pierwszym użyciu dostałam nieprzyjemnej infekcji. Nie jest to odosobniony przypadek, moja mama też z niego korzystała, z takim samym skutkiem. "Wisienką na torcie" jest brak daty przydatności na butelce.

Dobry

Przyjemny produkt, aczkolwiek nie zauważyłam, żeby w jakikolwiek sposób niwelował brzydki zapach. Nie mam może żadnych problemów z tym związanych, ale nie widzę też różnicy między stosowaniem tego płynu a innych. Przyzwoicie się pieni, ładnie pachnie. Lekko za wodnisty i szybko się kończy. Wygląd buteleczki w ogóle mi nie przeszkadza, ale wygląda jak z PRL-u:) Trochę drogi w porównaniu z innymi produktami na rynku.

Minusy:
-cena,
-trochę wodnista konsystencja,
-mało wydajny,
-nie w każdym sklepie kosmetycznym jest.

Cechy neutralne:
-opakowanie może się komuś nie podobać, bo jest przestarzałe.

Plusy:
-ładnie pachnie,
-dobrze myje,
-dobrze się pieni.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie