Vagisil, Intima, Odour Control, Płyn do higieny intymnej

Vagisil, Intima, Odour Control, Płyn do higieny intymnej

Vagisil Intima Odour Control płyn do higieny intymnej to produkt, który w delikatny sposób oczyszcza i myje wrażliwe sfery kobiecego ciała. Łagodzi podrażnienia i swędzenie oraz przeciwdziała powstawaniu nieprzyjemnego zapachu. Vagisil Intima Odour Control płyn do higieny intymnej zaliczany jest do szerokiej kategorii kosmetyków przeznaczonych do stosowania w obrębie sfer intymnych. Odpowiada za delikatne działanie oczyszczające i myjące. W jego skład wchodzi olejek z drzewa herbacianego, który wykazuje właściwości antybakteryjne i zapobiega powstawaniu nieprzyjemnego zapachu. Dodatkowo zawiera aloes, nagietek i rumianek działające łagodząco na podrażnienia i dokuczliwe swędzenie. Po zastosowaniu płyn pozostawia uczucie świeżości przez cały dzień. W związku z tym, że nie zawiera mydła i nie zaburza naturalnego pH może być często stosowany.

płyny
w butelce
płyn
100 – 250ml
Skóra
normalna

Uczulił mnie

Użyłam kilka razy i zastanawiałam się czemu mnie piecze intymne miejsce. Jak tylko wykryłam, że to był Vagisil, podziękowałam. Produkt idzie do wyrzucenia, dobrze, że nie był drogi, to przynajmniej nie zmarnowałam dużo pieniędzy.
NIE POLECAM

Koszmar

Po pierwszym użyciu dostałam nieprzyjemnej infekcji. Nie jest to odosobniony przypadek, moja mama też z niego korzystała, z takim samym skutkiem. "Wisienką na torcie" jest brak daty przydatności na butelce.

Dobry

Przyjemny produkt, aczkolwiek nie zauważyłam, żeby w jakikolwiek sposób niwelował brzydki zapach. Nie mam może żadnych problemów z tym związanych, ale nie widzę też różnicy między stosowaniem tego płynu a innych. Przyzwoicie się pieni, ładnie pachnie. Lekko za wodnisty i szybko się kończy. Wygląd buteleczki w ogóle mi nie przeszkadza, ale wygląda jak z PRL-u:) Trochę drogi w porównaniu z innymi produktami na rynku.

Minusy:
-cena,
-trochę wodnista konsystencja,
-mało wydajny,
-nie w każdym sklepie kosmetycznym jest.

Cechy neutralne:
-opakowanie może się komuś nie podobać, bo jest przestarzałe.

Plusy:
-ładnie pachnie,
-dobrze myje,
-dobrze się pieni.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie