Simple, Kind to Skin, Vital Vitamin Foaming Cleanser (Pianka do mycia twarzy z witaminami)

Simple pianka do mycia twarzy z witaminami Kind to Skin zawiera idealne połączenie składników, które delikatnie usuwają makijaż i zanieczyszczenia skóry. Po użyciu pianki skóra jest oczyszczona, odświeżona i odżywiona. Simple pianka do mycia twarzy z witaminami Kind to Skin jest idealna nawet do wrażliwej skóry.

Świetna, Cudowna, Odświeżająca Pianka do Twarzy

Mam cerę: mieszaną w stronę tłustej, skłonną do trądziku, delikatną (wokół noska mam lekko naczynkową skórę), wrażliwa.
Pianka odkrycie, uwielbiam ten produkt, to był pierwszy zakupiony produkt z Simple bardzo długo go używałam 3 lata i pewnie do niego jeszcze powrócę, nie używam go bo mi się znudził, (żelu do mycia twarzy simple nie polecam koszmar), ale skupie się na piance, super wydajna, bardzo przystępna cena, delikatny przyjemny zapach, super piana, konsystencja nie wiem jak to opisać, jest lekka, konsystencja porządna mega piankowa, świetnie myje twarz, bardzo dobrze zmywa makijaż, nie pozostawia filmu, skóra jest nawilżona i odświeżona, pianka nie podrażnia skóry, jest łagodna. Uwielbiam tą piankę i zawsze do niej wracam sprawdzony i cudowny kosmetyk, produkt bardzo higieniczny.