Urban Decay, Anti-Aging Primer Potion (Przeciwstarzeniowa baza pod cienie)

Urban Decay, Anti-Aging Primer Potion (Przeciwstarzeniowa baza pod cienie)

Urban decay baza pod cienie Anti-Aging sprawia, że cienie dłużej trzymają sie na powiece, kolory cieni są bardziej intensywne, cienie nie zbijają się w załamaniach powiek. Urban decay baza pod cienie Anti-Aging zaraz po nałożeniu staje się niewidoczna oraz szybko wysycha. Szczególnie polecana do cery dojrzałej.

Rozczarowanie za duże pieniądze...

Kupiłam, bo w końcu dobra marka, kultowy produkt, a że ogromnie dbam o skórę powiek i wokół oczu zdecydowałam się na wersję Anti aging.

Ta baza nie robi absolutnie niczego, czego by nie robiła baza choćby z Golden Rose za dwie dyszki. Totalnie. Szczerze mówiąc nawet lepiej mi się używa tej z Golden Rose.

Ale przejdźmy do meritum. Baza jest mało wydajna. Szybko wysycha w tubce. Niby ma jakiś delikatny kolor, ale nie wyrównuje kolorytu powieki. Nie trzyma cieni - wchodzą mi w załamania i się rolują, a cieni używam z nieco wyższej półki cenowej, więc to z pewnością ich wina, bo na innej bazie trzymają się tak, że nie ruszy ich bomba atomowa. Kolejnym minusem jest cena - bo szczerze mówiąc za ten produkt więcej niż dwie dyszki bym serio nie dała.

Jedyny plus - nie uczuliła, ani nie zrobiła żadnej krzywdy moim powiekom.

jak dla mnie super

Jak dla mnie absolutny HIT. Niestety ialam tylko probke. Uzywalam pod cienie Naked 2, tylko z maskara. Cere mam dojrzala, moze bez bardzo widocznych zmarszczek, lecz z lekko opadajaca powieka i przebarwieniami w okolicach powiek. Cienie trzymaly sie bez porawki caly ciezki dzien w pracy bez splywania, rolowania, odbijania sie. Dodam, ze pracuje fizycznie, bez klimatyzacji i reszta makijazu po prostu splynela i powycierala od koniec dnia.
Demakijaz z uzyciem wody miceralnej.
Produkt ten wyprobowala rowniez 15 latka i stwierdzila, ze to HIT!

Używam tego produktu od: 5 razy
Ilość zużytych opakowań: probka

Gorzej niż źle

Bazę postanowiłam wypróbować, mimo iż nie mam zmarszczek, spodziewałam się lepszego efektu, bo przecież cera dojrzała jest bardziej wymagająca - tymczasem bardzo się rozczarowałam. Samo nakładanie jest przyjemne, jak w przypadku wszystkich baz pod cienie Urban Decay, niestety potem jest już tylko gorzej. Cienie już po pół godzinie rolują się w załamaniu powieki plus w dwóch innych miejscach, czego nie doświadczam nawet bez bazy... To samo z eyelinerem, calusieńki pięknie odbity na górze - w życiu mnie to nie spotkało z innymi bazami tej samej firmy! Bardzo mocno nie polecam.

Minusy:
-efekt po tej bazie jest gorszy niż bez żadnej bazy,
-cienie rolują się w załamaniu powieki,
-w ogóle źle się zachowują na całym oku,
-po kilku godzinach to już nie ma śladu po żadnych cieniach,
-cena,
-słaba dostępność.

Plusy:
-przyjemne i ładne opakowanie.

Używam tego produktu od: 3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe - ląduje w koszu