Too Faced, Love Flush (Róż do policzków)

Too Faced, Love Flush (Róż do policzków)

Too faced róż do policzków Love Flush dzięki swojej formule o przedłużonym działaniu nawet do 16 godzin jest odporny na blaknięcie oraz tworzenie smug. Too faced róż do policzków Love Flush jest dostępny w zestawie ze szminką Melted

Świetny produkt

Kupiłam paletkę z kilkoma odcieniami i się w niej zakochałam. Miałam przerwę od różu przez kilka lat, bo zawsze wydawało mi się, że przy naczynkowej cerze będzie podkreślał zaczerwienienia, ale od kiedy kupiłam róże Too Faced używam ich codziennie. Kolorystyka jest bardzo zróżnicowana, wykończenie matowe lub z drobinkami, więc każdy może znaleźć coś dla siebie. Produkt ma, jak dla mnie, idealną pigmentacje. Dwa razy dotknę pędzlem i mam odpowiednią ilość, która podkreśli policzki, ale nie zrobi plam. Róż utrzymuje się bardzo długo, ale do 16 godzin w makijażu jeszcze nie dobiłam, więc nie wiem czy to prawda :) Na pewno minusem jest cena, która jest wysoka. Nie wiem czy zdecydowałabym się na pełnowymiarowe opakowanie.

Miłość od pierwszego użycia :)

Nazwa każdego odcienia różu Love Flush odnosi się do emocji wywołanych miłością.
Posiadam kolor "Love Hangover" w pełnowymiarowym opakowaniu, które kosztuje około 130 zł - nie jest to mało, ale moim zdaniem warto.
Róż ukryty jest w przepięknym, słodkim, serduszkowym opakowaniu (z którego niestety szybko ściera się złoty napis, ale umówmy się, nie jest to moje główne kryterium oceny).
Gama kolorystyczna bardzo bogata, dla każdego rodzaju karnacji.
Jedną z głównych zalet tego różu jest niesamowita trwałość. Nie wiem, czy faktycznie wytrzymuje pełne 16 godzin, ponieważ nigdy nie mam na sobie makijażu przez tyle czasu :) Niemniej jednak jest praktycznie nie do zdarcia (przez to należy go nakładać z rozwagą, bo trudno go tak po prostu zetrzeć chusteczką). Nadaje moim policzkom przepiękny koloryt, delikatny rumieniec, który faktycznie może przypominać pierwszą fazę zakochania :)
Nigdy wcześniej nie stosowałam różu do policzków, ale Love Flush to miłość od pierwszego wejrzenia, nie wyobrażam sobie teraz makijażu bez tego produktu. Wygląda cudownie zarówno w kosmetyczce, jak i na mojej twarzy :) Z powodu swojej trwałości jest bardzo wydajny, więc pomimo swojej ceny- uważam że naprawdę warto w niego zainwestować- osobiście jestem zachwycona.

Najpiękniejsza rzecz w mojej kosmetyczce

Posiadam kolor ,,Baby love", czyli różowawy nude, baaardzo naturalny pasujący do każdej karnacji. Zacznę od opakowania, które jest po prostu cudowne, przesłodkie, a przy tym solidnie wykonane, na pewno przyciąga oko. Róże są bardzo mocno napigmentowane, wystarczy jedno dotknięcie pędzelkiem dla pięknego, naturalnego looku. Wg mnie pachną również uroczo. Cena w 100% adekwatna do jakości.

I tak i nie :)

Dostałam go od koleżanki u której produkt się nie sprawdził, nigdy nie kupiłabym go sama z powodu ceny w stosunku do pojemności. Jest malutki, ale wydajny z drugiej strony strony. Bardzo dobra pigmentacja, trwałość. delikatne drobinki brokatu, kolor mnie nie powala raczej taki standardowy róż, nic specjalnego jak dla mnie. Nie ocenię go źle, ponieważ jest dobry jakościowo, ale nie zachwycił mnie na tyle by go kupić sama osobiście:)

REWELACJA

Najlepsze róże, jakich do tej pory używałam. Pierwszą i dość oczywistą zaletą jest solidne, urocze opakowanie i przesłodki nadruk w postaci króliczków i napisu Too Faced.
Są niesamowicie napigmentowane, a przy tym łatwo się rozcierają. Dodatkowo nie blakną w trakcie dnia, nawet po 15 godzinach noszenia makijażu. Nie ścierają się, nie tworzą plam. Kolory są cudowne, mam paletkę i 1 pełnowymiarowy róż, do którego niedługo dołączy kolejny (Your Love is King, który jest moim wielkim ulubieńcem). Jedyny minus to dostępność - tylko w niektórych Sephorach w Warszawie.