L'Oreal Paris, Dermo-Nutrilium, NutriSoft 24H Soft-Body-Milk (Aksamitne mleczko do ciała - skóra sucha i bardzo sucha)

Innowacja Laboratoriów L`Oreal, Nutri Soft, aksamitne mleczko do ciała przeciw wysuszaniu skóry, zapewnia natychmiastowe, intensywne i trwałe odżywienie. Nutri Soft jest wzbogacone w Dermo-Nutrilium, kompleks łączący aktywne składniki nawilżające, aby intensywnie odżywić skórę, chronić ją przed wysuszeniem i utrzymać właściwy poziom nawilżenia. Potwierdzona 24-godzinna skuteczność.

Nutri Soft wygładza i łagodzi skórę tak, że staje się ona aksamitna, jak skórka brzoskwini ;) Od pierwszych aplikacji skóra odczuwa niewiarygodny komfort, jest bardziej wygładzona i elastyczna.Nawilżona przez 24h skóra jest delikatniejsza. Aksamitna konsytenscja o świezym zapachu doskonale wnika w skórę, zapewniając uczucie komfortu i dobrego samopoczucia.

Skład: Aqua/Water, Paraffinum Liquidum/Mineral Oil, Glycerin, Cetyl Alcohol, Dimethicone, Hexyldecanol, Mel/Honey, PEG-100 Stearate, Glyceryl Stearate, Stearic Acid, Carbomer, Xanthan Gum, Sodium Hydroxide, Imidiazolidinyl Urea, Methylparaben, Propylparaben, Parfum/Fragrance, Linalool, Butylparaben, Methylpropional, Hydroxycitronellal, Hexyl Cinnamal, Limonene, Hydroxyisohyxyl-3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Geraniol, Citronellol, Citral (FIL 8794/1)

Cena: ok. 20 zł / 250 ml

Całkiem niezłe

+bardzo dobrze nawilża
+skóra jest po nim miękka i gładka
+nie jest tłuste, nie pozostawia na skórze lepkiego filmu
+dobrze się wchłania
+wydajne
+niemęczący zapach
+porządne opakowanie, nic się z niego nie wylewa

+/- konsystencja - nie każdemu odpowiada taka wodnista

-skład niezbyt naturalny, dużo chemicznych substancji
-cena

Używam tego produktu od: ponad roku

ultra lekkie & skuteczne

PLUSY:

- świetnie nawilża i wygładza skórę, od razu po nałożeniu czuć ze dostarcza sporą dawkę wilgoci, skóra robi się gładka, miękka,

- bardzo szybko się wchłania,mleczko jest prawie płynne, nie zostawia tłustej chamskiej warstewki jak wiele balsamów, można go nakładać kilka warstw i nie roluje się,

- dyskretny nienachalny zapach,

- dobrze nawilża tak newralgiczne miejsca jak łydki czy kolana,

- jest bardzo lekki, ultralekki, w ogóle go nie czuć na skórze,

- dobra relacja jakości co ceny,

- jest dosyć wydajny.

MINUSY:

- nie dostrzegam

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

bardzo dobry

mam skore wrazliwa,przesuszona a momentami sucha jak papier scierny(czego nie znosze ).balsam bardzo dobrze nawilza i przede wszystkim ani cialko ani rece w momencie smarowania nie sa lepkie.skora jest delikatna i gladka .szybko sie wchlania ale jednoczesnie na dlugo ja nawilza,i t sie czuje!najlepszy jaki mialam !

Używam tego produktu od: 3 lata
Ilość zużytych opakowań: 4 zuzyte

wrastające włoski

Jeden z najlepszych

Bardzo fajne lekkie mleczko. Szybko się wchłania, nie zostawia na skórze lepkiego filmu, a jednocześnie skóra po jego użyciu długo pozostaje jedwabiście miękka i gładka. Mały minusik za zapach, jakby cytrusowy, mnie trochę drażnił

Warte swojej ceny

Bardzo fajne mleczko, jestem posiadaczką suchej cery i zawsze po eksperymentach z nowościami wracam do niego.
-Bardzo dobrze nawilża
-Ładnie pachnie
-Fajną ma konsystencję
-Nie lepi się
-Szybko się wchłania
-Bardzo wydajny
-Nie uczula

Butelka mogłaby być ładniejsza ale ważna jest w sumie zawartość a nie opakowanie ;)

Ilość zużytych opakowań: bardzo dużo ;))

Nie kupiłabym drugi raz

Mam bardzo suchą skórę . Pomimo , że mleczko przeznaczone jest właśnie dla takiego rodzaju skóry nie jest wcale idealne . Skóra jest świeża i delikatna tuż po użyciu . Jednak ten stan gładkości nie trwa długo .
Mleczko ma lejącą konsystencję co także nie jest plusem . Uważam , że do skóry normalnej pewnie będzie idealny . Jednak nie polecam dla osób z bardzo suchą skórą.

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie (250 ml)

Miły, ale za słaby.

-skóra rzeczywiście jest taka aksamitna po nałożeniu, fajniutkie uczucie
-nie jest tłusty, pozostawia leciutki film, ale nie powinnien on brudzić. na lato po porannym prysznicu polecam.
-zapach - świeży, śliczny
-w sumie spoko się rozsmarowuje

-\'dla skóry suchej i bardzo suchej\' - na pewno nie, na takie suche kawałki musi być jakieś treściwsze mazidło, to absolutnie odpada
-trochę lejący się, co jest nieekonomiczne
-drogi (za 250ml)

Dla normalnej skóry daje radę, ale na suchą, łuszczącą się skórę polecam od razu coś tłustszego. Skóra faktycznie jest aksamitna i taka swieżutka, więc może jeszcze z czasem mnie na niego najdzie. ;)

Używam tego produktu od: 2 lata temu

Moja Perełeczka

Po wielu latach kupowaniu ciagle czegos nowego znalazłam to cudowne mazidełko \\\\nWidze same plusy \\\\n- lekki \\\\n- smarowanie to chwila rozkoszy ;)\\\\n-skóra jest tak gładka jak niemowlaka , po niczym jeszcze takiej nie mialam a juz spora ilosc mazideł mam za sobą\\\\n-wchlanianie ekspresowe\\\\n- nie zostawia dziwnego filmu \\\\n- zapach tak delikatny nie gryzie sie z perfumami \\\\n- efekt po pierwszym stosowanie\\\\nMoje KWC !!!\\\\n

bylo po jakims czasie przestal juz tak dzialac

Rewelacyjny

Dostałam to mleczko w prezencie w jakimś zestawie świątecznym. Na początku powędrowało do kosmetycznej poczekalni

Plusy
+ bardzo dobrze się rozprowadza i szybko wchłania
+ jest bardzo wydajne - dosyć rzadkie co na początku wydało mi się minusem
+ zostawia aksamitny, nietłusty film na powierzchni skóry
+ dobrze i długo nawilża

Minusy
- opakowanie bez aplikatora z pompką, z wypukłą zatyczką przez co nie da się postawić opakowania do góry nogami a już mi się kończy ;)

Używam tego produktu od: grudnia 2010

Jestem bardzo zadowolona

Natknęłam, się na ten balsam przepadkiem w jednym supermarkecie. Wcześniej nigdy go nie spotkałam, albo po prostu nie zauważałam. Zastanawiałam się czy nie jest za szybko na wydanie recenzji, ponieważ to jest moje pierwsze opakowanie i używam go dopiero 2 tygodnie, ale zaryzykuje.
Mogę wymienić same plusy tego produktu, ponieważ nie zauważyłam żadnych wad, po za brakiem daty ważności na opakowaniu ;( no ale wiadomo
+ duże opakowanie 400 ml i niewysoka cena
+ delikatny zapach
+ bardzo dobrze nawilża skórę
+ dobrze eis rozprowadza na skórze
+ nie roluje się, nie klei die na skórze
+ pozostawia uczucie ukojenia
+ skora jest aksamitnie gładka
Balsam jest efektywny już po pierwszym zastosowaniu.
Z innych recenzji dowiedziałam się ze jest również opakowanie z pompką, ja posiadam bez pompki i nie przeszkadza mi to ale będę szukać tego z pompką :)

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Komfortowy, wydajny, skuteczny

Produkt zaskakujący, bo niby dla skóry suchej, a jednak leciuteńki niczym emulsja. Oczywiście mojej skórze to odpowiada, nie lubię tłusto-lepkich długo wsiąkających mazideł, więc Nutrisoft używam z przyjemnością.
Rozprowadza się z odpowiednim poślizgiem, bez białych smug, nie wymaga mozolnego wcierania, w zasadzie wsiąka od razu, dlatego nadaje się również na dzień. Skóra jest po nim aksamitnie gładka, elastyczna, miła w dotyku, dobrze nawilżona, choć tu akurat nie wymagam wiele, posiadaczki skóry suchej pewnie będą surowsze. Mleczko nie natłuszcza, nie zostawia żadnego filmu na skórze. Inne popularne mleczka - Dove, Nivea, a nawet Ziaja - są jednak cięższe, treściwsze i bardziej odżywcze.
Podoba mi się zapach - wyrazisty, ale niedrażniący, lekko cytrusowy i świeży. Konsystencja jest dość lejąca, więc nie ma problemu wydobyciem resztek, ładnie spływa po ściankach. Bardzo wydajny! Kupuję z przerwami od 2 lat i nie zauważyłam, by coś zmieniło się na niekorzyść... Formuła jest w dalszym ciągu ta sama (nie mylić z Nutriliftem, bo to dwa różne produkty!)
Śmiało polecam również do skóry normalnej.

Używam tego produktu od: dość dawna
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 3-go 400ml

Był znakomity, jest słaby

Kiedy dwa lata temu kupowałam to mleczko, byłam przekonana, że trafiłam na kosmetyk właściwie bez wad. Gęste mleczko o bardzo dobrej wchłanialności, pozostawiające skórę przyjemnie pachnącą, nawilżoną, odżywioną i aksamitnie gładką. Wracałam do niego regularnie. Niestety, to już przeszłość.

Po dłuższej przerwie i kilku bardziej i mniej udanych eksperymentach nabyłam je ponownie ponad pół roku temu i bardzo się rozczarowałam. Mleczko jest znacznie rzadsze, jakby rozcieńczone wodą. Na dłoni po prostu się rozlewa. Dalej nieźle pachnie, ale skórze ślizga się, a wchłania tak sobie. Nawilżenie pozostawia wiele do życzenia, widać jakąś tam zmianę po zastosowaniu na plus, ale działanie jest przeciętne, bez porównania gorsze niż dawniej, a już na pewno nie ma tego wrażenia jedwabistej skóry nawet tam, gdzie ciało najbardziej tego potrzebowało, tzn. u mnie na łydkach i pośladkach. Dałam mleczku jeszcze jedną szansę i kupiłam opakowanie prosto z Francji. I nie było lepsze nic a nic.

Kosmetyk właściwie zasługuje na solidną trójkę. Ocenę obniżam ze względu na relację jakość - cena. Dwadzieścia złotych za bardzo przeciętny balsam do ciała to stanowczo za dużo - to samo potrafią kosmetyki o połowę tańsze. Dodatkowo nie znoszę, kiedy jakość kosmetyku gwałtownie się obniża, odbieram to jako próbę oszustwa ze strony producenta. Dlatego tylko dwie gwiazdki. Nie kupię więcej na pewno. Szkoda.

Używam tego produktu od: dwa lata
Ilość zużytych opakowań: 6, w tym 3 duże