Guerlain, Parure Gold, Radiance Foundation SPF 30 PA+++ (Ujędrniający podkład w płynie SPF 30 PA+++ (nowa wersja))

Parure Gold od Guerlain - podkład w płynie, z dwustronnymi złotymi pigmentami i składnikiem przyspieszającym syntezę kolagenu. Naturalnie wygładzona cera o wyrównanym kolorycie promienieje zdrowym blaskiem. Gama zawiera 12 świetlistych, naturalnych odcieni, które tuszują oznaki upływu czasu i zmęczenia. Flakon z pompką o pojemności 30 ml. IP30 - PA+++

Udana nowa wersja

Uzywalam z zadowoleniem pierwszej, starszej wersji tego produktu i po sprobowaniu tej aktualnej jestem bardzo zadowolona.
Wydaje mi sie, ze jest ona bardziej plynna. SPF 30 w miejscu 15. Zapach tez jest troszeczke zmieniony...

Produkt ten bardzo mi sie podoba i chetnie go uzywam.:-) Nakladam pedzlem, choc Guerlain poleca palcami, czego osobiscie nie lubie. Krycie dobre, ale ja nie potrzebuje silnego. U mnie nie tworzy ani maski, ani sie nigdzie nie odklada. Po kilku godzinach siegam po bibulke matujaca, ale ja juz zawsze tak mam:-) Nie wysusza, nie sciaga, nie jest specjalnie widoczny. Daje lekki, subtelny glow. Zapach po jakims czasie sie ulatnia, na szczescie dla mnie. Mam odcien 12, piekny do mojej zimowej cery.

Uzywam z przyjemnoscia i ciesze sie, ze go na nowo odkrylam. Jeden z moich ulubionych fluidow :-)

Ilość zużytych opakowań: pierwsze