Synoptis Pharma, Włosy+ Solutions, Odżywka regenerująca do włosów suchych i zniszczonych

Odżywka regenerująca do włosów suchych i zniszczonych włosy plus solutions przeznaczona jest do pielęgnacji włosów suchych i zniszczonych, wysuszonych zabiegami chemicznymi lub intensywną stylizacją.
Odżywka regenerująca do włosów suchych i zniszczonych włosy plus solutionszawiera:
- Olej arganowy
- Olej jojoba
- Keratyna
- Proteiny pszenicy.

Perełka z apteki

Odżywkę zakupiłam po bardzo pozytywnej opinii na pewnym blogu. Z tego co wiem jest dostępna tylko w aptekach, więc trochę się jej naszukałam. Za to efekt po jej użyciu przeszedł moje najśmielsze oczekiwania.

Uwielbiam!

Doskonała odżywka! Szczerze polecam. Kupuję w aptece. Włosy po tej odżywce są bardzo miękkie i nawilżone. Sięgam po tą odżywkę gdy moje włosy stają się przesuszone i wymęczone stylizacją. Nigdy się na niej nie zawiodłam, i mam nadzieję że będzie tak dalej.
+niesamowita poprawa odżywienia włosów
+niska cena
+piękny zapach

-mało wydajny

Polskie 3 razy tak - dużo, tanio, smacznie!

Parafrazując tytuł rece zji, jestem na tak!
Odżywka jest bardzo wydajna (naprzemiennie z innymi produktami stosowałam ją 4 miesiące, a co do włosów nie jestem oszczędna :P), jest TANIA i to bardzo, ma bardzo ładny zapach, kremową konsystencję, dobrze się rozprowadza i nie powoduje przyklapu. Wiadomo - jest proteinowa, więc raczej nie używać do codziennego stosowania. Co do dostępności, mamy XXI wiek, a nierzadko apteki internetowe mają lepsze produkty i w korzystnieszych cenach ;) polecam!

Cudów nie czyni ale jest bardzo dobra

Zacznę od tego, że odżywka jest w bardzo dobrej cenie i ma naprawdę fajny skład jednak niestety bardzo słabo dostępna ;/

+ bardzo ułatwia rozczesywanie
+ przyjemny zapach (coś jak lizak o smaku coli)
+ włosy po niej są miękkie, gładkie

- u mnie przez 2-3 godziny po myciu są trochę spuszone, za to odejmuje pół gwiazdki bo uwielbiam efekt mięsistych włosów a nie nie frufających :)

Ogólnie warta polecenia :)

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze