SVR, Specilift, Contour des Yeux (Krem pod oczy 35+)

SVR, Specilift, Contour des Yeux (Krem pod oczy 35+)

SVR krem pod oczy 35+ Specilift wygładza zmarszczki oraz redukuje "worki" i cienie pod oczami. Preparat przyspieszający odnowę komórkową, przeciwzmarszczkowy i ujędrniający dla delikatnej skóry wokół oczu. Opatentowana receptura kremu Spécilift to globalna kuracja anti-aging, która skutecznie zwalcza objawy starzenia się skóry. Receptura kremu została wzbogacona o naturalny kompleks, który zapobiega powstawaniu i znacznie redukuje „worki” i cienie pod oczami.

z pompką
krem
10 – 50ml

Bardzo dobry

Bardzo dobry produkt, podobnie jak krem do twarzy z tej samej serii. Dobrze nawilża, rozświetla i napina skórę w okolicach oczu. Jak dla mnie mógłby być odrobinę "treściwszy", lubię po nałożeniu kremu uczucie, jakby skóra była w tym miejscu mokra. Bardzo dobrze się wchłania, świetnie nadaje się na dzień pod makijaż. W moim przypadku nie rozjaśnił cieni, ale nie oczekiwałam tego, taka moja uroda i nie sądzę, by jakikolwiek krem mógł coś w tej kwestii zdziałać. Krem wart kupienia i wypróbowania, bez wątpienia jeszcze kiedyś do niego wrócę.

Polubiliśmy się!

Bardzo fajny krem! Kupiłam już dwa opakowania i pewnie zostałabym przy nim, gdyby nie mój zew ku nowościom :)

+ zapach - nie miałam nigdy kremu o przyjemniejszym zapachu
+ konsystencja - nie jest żelowy ani kremowy, jest pomiędzy, o żółtawym zabarwieniu, bardzo dobrze się rozprowadza i nie roluje się oraz stanowi dobrą bazę pod ewentualny korektor pod oczy
+ fajnie nawilża
+ utrzymuje się bardzo ładnie nie pozostawiając tłustawego filmu, ale czuć, że jest, co w przypadku mojej suchej i wrażliwej skóry jest niepowtarzalnym atutem!
+ faktycznie ujędrnia skórę pod oczami i przy dłuższym stosowaniu skóra jest w dużo lepszej kondycji
+/- kłóciłabym się z redukcją cieni, ale nie chcę być kategoryczna, ponieważ nie znalazłam nigdy kremu, który redukowałby cienie w widoczny sposób.
+/- ładne, estetyczne opakowanie z pompką, ale zdecydowanie denerwuje mnie na końcu, że trzeba odkręcać górę i okazuje się, że jest tam jeszcze całkiem sporo kremu, który trudno wydostać

Naprawdę bardzo mocno polecam ten krem i jestem ciekawa waszych opinii! :)