Statystyki: + Dodaj produkt + Dodaj Look

Shefoot, Maska regeneracyjno - odprężająca do stóp

Shefoot, Maska regeneracyjno - odprężająca do stóp

Średnia ocena użytkowników: 5 /5

Kategoria
Marka
Pojemność 10 ml
Cena 3,90 zł

Opis produktu

Zgłoś do moderacji

Maska intensywnie nawilżająca i odbudowująca zniszczony naskórek Shefoot jest oparta na maśle shea, które ma za zadnie wzmacniać cement międzykomórkowy i chronić przed nadmierną utratą wody (Transepidermal Water Loss). Wykorzystane w niej masło egzotyczne Avocadol, a także masło z baobabu afrykańskiego spełniają funkcje naprawcze, wygładzające i regenerujące skórę. Składniki aktywne keratyna i olej rycynowy wzmacniają płytkę paznokcia. Maska intensywnie nawilżająca i odbudowująca zniszczony naskórek Shefoot została wzbogacona o oleje i sterole sojowe oraz glicerynę, która działa higroskopijnie, a więc zatrzymuje cząsteczki wody w skórze utrzymując ją w odpowiednim nawilżeniu. Maska może byś stosowana tak często, jak potrzeba, zalecane jest stosowanie raz w tygodniu.

Recenzje 2

Średnia ocena użytkowników: 5 /5

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Wykorzystała: kilka opakowań

Maska dla stóp, relaks dla duszy

Najlepsza maska do stóp dla mnie. Po jej nałożeniu po prostu się relaksowałam, poczułam ukojenie, moje stopy zrobiły się lekkie. Na następny dzień cieszyłam się miekkimi i gładkimi.stopami. Polecam. Zapach oczywiście bardzo ładny.

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: miesiąc

Wykorzystała: jedno opakowanie

rewelacyjna

Maska dotarła do mnie w sumie przez przypadek, ale bardzo się cieszę, że mogłam ją wypróbować. Podzieliłam jej zawartość na dwa użycia, co było dla mnie korzystniejsze, bo maska ma naprawdę bardzo dobre właściwości. Stopy są nawilżone i odżywione. Gładkie w dotyku. Działanie utrzymuje się przez kilka dni. Bardzo przyjemnie zmiękczyła pięty. Przyjemne zakończenie po całym dniu, takie wtarcie maski w stopy. Ma miłą, kremową konsystencję. Przyjemnie pachnie.

Najaktywniejsze recenzentki

 1. 1

  4
  produktów

  25
  recenzji

  250
  pochwał

  10,00

 2. 2

  15
  produktów

  36
  recenzji

  217
  pochwał

  9,52

 3. 3

  8
  produktów

  134
  recenzji

  13
  pochwał

  7,49

Zobacz cały ranking