Shefoot, Maska regeneracyjno - odprężająca do stóp

Shefoot, Maska regeneracyjno - odprężająca do stóp

Maska intensywnie nawilżająca i odbudowująca zniszczony naskórek Shefoot jest oparta na maśle shea, które ma za zadnie wzmacniać cement międzykomórkowy i chronić przed nadmierną utratą wody (Transepidermal Water Loss). Wykorzystane w niej masło egzotyczne Avocadol, a także masło z baobabu afrykańskiego spełniają funkcje naprawcze, wygładzające i regenerujące skórę. Składniki aktywne keratyna i olej rycynowy wzmacniają płytkę paznokcia. Maska intensywnie nawilżająca i odbudowująca zniszczony naskórek Shefoot została wzbogacona o oleje i sterole sojowe oraz glicerynę, która działa higroskopijnie, a więc zatrzymuje cząsteczki wody w skórze utrzymując ją w odpowiednim nawilżeniu. Maska może byś stosowana tak często, jak potrzeba, zalecane jest stosowanie raz w tygodniu.

Maska dla stóp, relaks dla duszy

Najlepsza maska do stóp dla mnie. Po jej nałożeniu po prostu się relaksowałam, poczułam ukojenie, moje stopy zrobiły się lekkie. Na następny dzień cieszyłam się miekkimi i gładkimi.stopami. Polecam. Zapach oczywiście bardzo ładny.

rewelacyjna

Maska dotarła do mnie w sumie przez przypadek, ale bardzo się cieszę, że mogłam ją wypróbować. Podzieliłam jej zawartość na dwa użycia, co było dla mnie korzystniejsze, bo maska ma naprawdę bardzo dobre właściwości. Stopy są nawilżone i odżywione. Gładkie w dotyku. Działanie utrzymuje się przez kilka dni. Bardzo przyjemnie zmiękczyła pięty. Przyjemne zakończenie po całym dniu, takie wtarcie maski w stopy. Ma miłą, kremową konsystencję. Przyjemnie pachnie.