Yves Rocher, Teint Fluide Zero Default (Podkład `zero niedoskonałości` (nowa wersja))

Delikatna konsystencja podkładu "Zero niedoskonałości Couleurs Nature" idealnie stapia się ze skórą, stając się niewidzialną i dając efekt cery bez niedoskonałości. Dzięki połączeniu pigmentów roślinnych i mineralnych podkład `Zero niedoskonałości Couleurs Nature ma intensywne i natychmiastowe właściwości kryjące. Trwałość podkładu do 14h.
Sposób użycia Podkład należy nakładać przy pomocy pędzla do podkładu lub, dla uzyskania maksymalnie naturalnego efektu, pędzla wygładzającego.

fluidy
Krycie
mocne
z pompką

Raczej nie polecam

Wcześniej użwałam starszej wersji tego podkładu. Była fantastyczna, bardzo dobre matowanie, subtelny perfumowany zapach zbliżony do olejków i minerałów. Byłam tak bardzo zachwycona, że po dwóch latach kupiłam ponownie ten podkład oraz ten sam odcień. Nigdy bardziej się nie zawiodłam. Podkład jest wodnisty, kompletnie nie utrzymuje się na twarzy. Wystarczy, że dotknę palcem do policzka i zostaje na nim odcisk już bez fluidu. Nie komponuje się ze wszystkimi pudrami sypkimi. Pudrując twarz na tym fluidzie, zostaje on na pędzelku. W przypadku cieplejszych dni po prostu spływa. Dodam, że obydwa podkłady były kupione za granicą.

Używa produktu od: próbka

W porządku

Całkiem przyjemny podkład, po którym skóra rzeczywiście wygląda na bardzo wygładzoną, jakby bez niedoskonałości. Ma dosyć dobre krycie. Co prawda testowałam tylko próbkę więc być może inny odcień bardziej pasowałby do mojej cery, ale mimo wszystko po tym jednym zastosowaniu miałam bardzo przyjemne odczucie.
Jedyny minus muszę przyznać trwałości, ponieważ po całym dniu zastanawiałam się gdzie on się podział :P

U mnie się sprawdził

Nie rozumiem negatywnych komentarzy.. Dla mnie jest mega. Byc może jest to po prostu podkład dla mało wymagającej skóry. Być moze ja mam taką. Przyzwoite krycie, piękne odcienie współpracuje z bazą z AA i wytrzymuje dobre 8h bez porawek

Dobry i tyle.

Dobry i tyle. jak do tej pory lepszego nie znalazłam, wiec pisanie o jakichkolwiek mankamentach (bo zawsze jakieś są) jest zbędne.

Zalety (+) bardzo dobra konsystencja, piękny odcień skóry, + piękny zapach, długo trwały, + wydajny, dobrze kryje niedoskonałości skóry, dodatkowe nawilżenie dla skóry

Porażka

Nigdy w życiu nie miałam tak beznadziejnego podkładu. Podkład nie tylko nie matuje, ale sprawia, że skóra się błyszczy, świeci i lepi. Ma zbyt płynną konsystencję. Żeby jeszcze dobrze krył. Ale gdzie tam... Podkład ZERO POZYTYWNYCH REZULTATÓW!!! Wylądował w koszu, bo nie chciałam nikogo nim skrzywdzić.

Nie lubię go

Podkład kupiłam ze względu na niedoskonałości. Zgodnie z opisem producenta podkład staje się niewidzialny, stapia się ze skórą i jest trwały do 14 godzin.
Niestety podkład nie sprawdza się i nie jest zgodny z opisem producenta.
Podkład ma tłustą konsytencję oraz niezwykle się świeci.
Pół godziny po nałożeniu pojawiają się pierwsze plamy.
W związku z niesamowitym świeceniem się oraz migracją podkładu postanowiłam zakupić puder w kompakcie z tej samej serii. Niestety kolejne rozczarowanie. Mam wrażenie, że fluid nie współgra z żadnym pudrem,
a testowałam z Vichy Dermablend, Sensai oraz Chanel.
Konsystencja: lekka, lekko kryjąca
Trwałość: do 1 h
Opakowanie: brak nakrętki powoduje, że fluid potrafi przekręcić się w kosmetyczce.
Plusy: ładne beżowe tony koloru (beż jasny porcelanowy) i nie zapycha.

A ja go lubię!

Muszę przyznać, że jestem zaskoczona negatywnymi opiniami na temat tego podkładu. Nie jest może idealny, ale to i tak chyba najlepszy podkład, jaki stosowałam.
Kosmetyk ma bardzo przyjemną, trochę wodnistą konsystencję, dzięki czemu łatwo się go nakłada palcami, świetnie współpracuje też z Beauty Blenderem. Bardzo ładnie stapia się z moją skórą, nie tworząc efektu maski. Być może lekko ciemnieje, ale nigdy u siebie tego nie zauważyłam. Mam skórę mieszaną - czasami się przetłuszcza, czasami przesusza, w zależności od humoru. Najważniejsze więc dla mnie jest, że podkład nie uczula, nie zatyka porów i nie podkreśla suchych skórek. Ładnie zakrywa wszystkie drobne niedoskonałości i zaczerwienienia, więc najczęściej nawet nie muszę się bawić z korektorem. Muszę co prawda nałożyć na niego puder (tuż po użyciu i po użyciu bibułki ze 2-3 razy w ciągu dnia), ale nie znalazłam jeszcze kosmetyku, który by mnie od tego uwolnił. Podkład trzyma się przez cały dzień, nie roluje ani nie waży na skórze.
Ogromny plus za dostępne kolory! Mam bardzo jasną karnację, przez co prawie niemożliwe jest znalezienie w drogeriach podkładu, który miałby odpowiedni odcień.
Opakowanie jest ładne i poręczne. Mały minus za niezbyt pewne zamknięcie i brak możliwości wydobycia resztek produktu.
Cena regularna nie powala szczególnie na kolana, ale Yves Rocher niemal bez przerwy ma promocje, dzięki czemu płacę za niego dużo mniej.

Spływa z twarzy.

Podkład w bardzo ładnym, estetycznym pudełeczku, dodatkowo zapakowanym w folię.
Po otwarciu wyjmujemy szklaną butelkę, co dla mnie jest pierwszym minusem. Dozownik nie posiada osłonki. Należy przekręcić nieco górę dozownika, aby móc na niego nacisnąć.

Ilość wypływającego podkładu jest na tyle duża, że może starczyć na całą twarz, minimum na pół.

Beauty blender radzi sobie z podkładem średnio. Dużo lepiej wychodzi nakładanie palcami, czego osobiście bardzo nie lubię.

Podkład nałożony niesamowicie błyszczy. Niezbędny jest puder. Do tego produkt tworzy widoczną warstwę, maskę. Nie wygląda to, jakby była jednolita skóra, ale jakbym nałożyła za dużo fluidu. Nie wtapia się w skórę.

Nie ma mowy o nakładaniu kremu przed makijażem. Natychmiast się zwarzy. Pod pudrem również.

Pół godziny po nałożeniu pojawiają się pierwsze plamy. Produkt migruje, schodzi pod lekkim dotknięciem, brudzi wszystko.

Podkreśla każdą zmarszczkę. Mało tego - wygląda, jakby pojawiły się nowe.

Produktu nie kupię więcej i nie polecam.

Lepszy, niż uważa większość :P

Dziwią mnie recenzje tutaj, bo podkład jest zdecydowanie jednym z moich ulubionych.

Mam bladą cerę i zwykle trudno jest mi znaleźć podkład w odpowiednim kolorze, ale ten ma świetny wybór odcieni - najjaśniejszy kolor jest dostępny zarówno w tonach beżu jak i różu.
Przez problemy z trądzikiem potrzebuję też czegoś o mocnym kryciu, często inne dobrze kryjące podkłady robią mi na twarzy efekt maski, ten jednak używany w odpowiednich ilościach wygląda bardzo naturalnie (oczywiście jak zawsze trzeba uważać, żeby nie przesadzić). Dobrze zakrywa zaczerwienienia i pory, jednak kiedy cera mi się pogarsza większe niedoskonałości muszę dodatkowo zakrywać korektorem.
W przeciwieństwie do wielu innych podkładów, ten nie zapycha i nie powoduje u mnie żadnych nowych problemów ze skórą.

Jedyne wady podkładu jakie odczuwam to fakt, że jest trochę brudzący (każda rozmowa przez telefon kończy się wycieraniem ekranu chusteczką) i raczej nie da się używać go bez pudru i częstego poprawiania (większość osób z cerą tłustą i trądzikową zapewne ma ten problem z wiekszością podkładów, ja jestem już przyzwyczajona więc nie uważam tego za jakąś wielką wadę). Poza tym opakowanie wydaje się niezbyt szczelne, w podróży lepiej jest dodatkowo je zabezpieczyć.

Niezły, choć tłusty

Ten podkład wywołał u mnie bardzo mieszane uczucia. Kupiłam do skuszona dość dużą promocją na francuskiej stronie Yves Rocher i początkowo bardzo dobrze mi się z nim współpracowało. Z czasem jednak zaczęłam odkrywać jego wady, co znacznie oziębiło nasze relacje. Obecnie używam go, bo szkoda mi go wyrzucić, choć moje odczucia są dalekie od pierwszych zachwytów.

Zacznę od tego, że bardzo nie spodobał mi się fakt, iż podkład nie posiada nakrętki/korka/osłonki na dozowniku. Owszem, przybywa on do nas w bardzo estetycznym opakowaniu, wiadomo, że jest nieużywany, jednak podróżowanie z nim jest mocno uciążliwe. Co więcej, mam wrażenie, że brak osłonki na atomizerze jest dość niehigieniczny. Sam dozownik działa bez zarzutu.

Podkład ma konsystencję typowego fluidu, ani za rzadką, ani za gęstą. Pachnie bardzo ładnie, początkowo wydaje się wyjątkowo kremowy. Na pochwałę zasługuje fakt, że jest dostępny w wielu odcieniach, zarówno chłodnych, jak i ciepłych.

Nie mogę niestety powiedzieć, by "idealnie stapiał się ze skórą". Próbowałam wklepywać go palcami, rozprowadzać pędzlem, nakładać beauty blenderem. Ostatecznie najlepiej współpracował z opuszkami palców, co jest dość zadziwiające.

Podkład ma niezłe właściwości kryjące, rzeczywiście ukrywa drobne niedoskonałości, przebarwienia czy rozszerzone pory. Pod tym względem nie mogę mu niczego zarzucić, bo rzeczywiście się sprawdza. Jednak jego tłusta konsystencja sprawia, że po aplikacji niemiłosiernie się świecę, jakbym była spocona. Nie ma wiec mowy o tym,by używać go bez pudru. Dość mocno mi to przeszkadza, bo jednak podkład powinien spełniać tę podstawową funkcję, jaką jest zmatowienie. Tymczasem w przypadku produktu od Ives Rocher otrzymujemy wynik odwrotny od zamierzonego. Z pudrem wygląda całkiem dobrze.

Niestety muszę przyczepić się również do jego trwałości. Nie ma mowy o żadnych 14 godzinach, nawet w przypadku, gdy podtrzymamy fluid pudrem. Zazwyczaj już po kilku godzinach zaczynam się znowu świecić, co jest niezwykle frustrujące, bo nawet mój podkład BB wytrzymuje na mojej buzi dłużej.

Jeśli chodzi o zalety na pewno należy wymienić jego wydajność. W dodatku, mimo tłustej konsystencji, o dziwo nie zapychał mi porów. Za to dostaje ode mnie jedną gwiazdkę więcej, gdyż w moim przypadku to rzadkość. Nie zauważyłam, by przybywało mi po nim wyprysków czy jakichkolwiek innych podrażnień, dzięki czemu nie spisałam go tak zupełnie na straty. Uważam, że gdyby zmienić jego konsystencję na mniej tłustą, ten kosmetyk miałby zadatki na naprawdę dobry podkład. Oczywiście jeśli producent popracowałby także nad trwałością fluidu.

Daję trzy gwiazdki, ponieważ w ostateczności nie pracuje mi się z tym produktem najgorzej. Jednak nie mogę powiedzieć, by był to mój podkład idealny. Do doskonałości mu daleko, ale nie jest też tak źle, bym chciała go wyrzucać czy oddawać. Dokończę to opakowanie i po prostu poszukam czegoś innego.

Nigdy więcej

Jako posiadaczka cery BLADEJ, TŁUSTEJ, ODWODNIONEJ, WRAŻLIWEJ i Z NIEDOSKONAŁOŚCIAMI nie mam łatwo. Ten podkład okazał się porażką pod niemal każdym względem.

KOLOR: Używałam najjaśniejszego odcienia w tonacji zimnej. Był odrobinę za ciemny, ale dobrze rozprowadzony, "rozciągnięty" na szyję nie odznaczał się jakoś szczególnie, trzeba było się mocno przyjrzeć, żeby zobaczyć różnicę koloru. Nie ciemnieje. Na tym zalety podkładu się niestety kończą.

KONSYSTENCJA: Wydaje się być dobrej gęstości - ani zbyt lejący, ani zbyt gęsty, jednak jest dość tłusty i nieprzyjemny w dotyku. Na twarzy nie zastyga do końca, wymaga bardzo porządnego przypudrowania. Wchodzi w załamania skóry, bardzo uwidacznia zmarszczki. Bardzo łatwo się ściera. W kontakcie z kremem nawilżającym i pudrem bardzo łatwo się warzy, bez pudru - jeszcze bardziej nietrwały.

KRYCIE: średnie w stronę niskiego, niemożliwe do zbudowania. Dla skóry z problemami produkt wysoce niewystarczający.

DZIAŁANIE NA CERĘ: Podkład nie wysusza, ale - jak wszystkie produkty Yves Rocher - ma tendencje do zapychania cery. Nie matuje.

CENA: Nieprzystająca do jakości, zdecydowanie zbyt wysoka.

Nie za bardzo

Jak dla mnie ten podkład jest o wiele za ciężki. Wolę jednak lżejsze i mniej kryjące podkłady. Faktycznie ładnie matowi skórę i dobrze kryje. Jednak niestety dosyć mocno ciemnieje i widać go na twarzy :( Jak dla mnie trochę zbyt drogi, a cena na pewno nie adekwatna do jakości. Nie lubię widocznych podkładów.