Carex, Pure Blue, Antibacterial Hand Wash (Antybakteryjne mydło w płynie)

Carex, Pure Blue, Antibacterial Hand Wash (Antybakteryjne mydło w płynie)

Antybakteryjne mydło Carex pielęgnuje ręce i wspiera naturalna barierę ochronną skóry zapobiegając rozprzestrzenieniu sie bakterii. Specjalnie dobrane, delikatne składniki myjące oraz naturalny składnik antybakteryjny (kwas mlekowy) skutecznie zadbają o codzienną higienę rąk. Carex Pure Blue zawiera unikalną kompozycję składników nawilżających, dzięki której ręce będą zawsze zadbane i higienicznie czyste.

Mydło jak mydło

Nie widzę w nim nic specjalnego oprócz tego, że jest antybakteryjne. Swoje zadanie spełnia - myje ręce i nie zostawia brudu.
Zapach dla mnie neutralny, nie przeszkadza mi ani jakoś szczególnie nie podoba.
Ma jednak wspaniałą konsystencję i kolor.

Trochę na plus, trochę na minus

Lubię zmieniać mydła w płynie - rynek kosmetyczny oferuje nam sporą różnorodność w tym temacie. Na mydła Carex trudno nie trafić, są dostępne w niemal każdej drogerii. Ich kartą przetargową jest działanie antybakteryjne oraz spory wybór. Ja w ostatnim czasie testowałam wersję "Pure Blue". Dodam jeszcze, że za mydło zapłaciłam nieco mniej niż 10 złotych.

Mydło ma bardzo małą pojemność (250 ml - a większość dostępnych mydeł ma 500 ml), przez co jest średnio wydajne. Z uwagi na bardzo częste mycie rąk, skończyło się błyskawicznie. Opakowanie to bardzo wygodna butelka z pompką, w której widać stopień zużycia. Dodam, że pompka działa bez zarzutu i nie sprawia żadnych problemów. Z jej użyciem precyzyjnie odmierzymy ilość produktu, którą chcemy zaaplikować na skórę. Zapach jest dość wyrazisty, świeży, jakby morski. Nie przeszkadzał mi podczas stosowania, ale i nie zachwycił mnie.

Kosmetyk delikatnie się pieni - dla dokładnego umycia dłoni potrzeba około dwóch-trzech pompek, szczególnie, że czasami ześlizguje się z dłoni i ląduje na umywalce. Mydło sprawnie oczyszcza skórę dłoni, również z zabrudzeń typu tusz do rzęs czy podkład. Nie podrażnia i nie przesusza dłoni, co ma dla mnie ogromne znaczenie. Sama nie wiem czy jeszcze do niego wrócę.

Nie myje rąk, śmierdziuch kibelkowy

Niestety ta wersja nie podoba mi się zarówno z zapachu i jak i z uzytkowania tego mydła.... Pachnie morsko-kibelkowo, na tle czuć męski zapach, jednak zapach typu kostki do wc to dominujący tutaj zapach. Strasznie nie lubię i drażnią mnie takie zapaszki. Jest bardzo nie wydajne... Biorę jedna pompke, w tu nic się praktycznie nie pieni. Mam uczucie nie domytych rak, dopiero przy 2, a najlepiej 3 pompkach produkt zaczyna się pienic. Dlatego strasznie szybko się zużywa ten produkt. Plus opakowanie, z pompka, ale to standard. Ogólnie nie jestem zadowolona z tego mydła i trochę się zrazilam do firmy, ale może kiedyś spróbuje inna wersję. Tym bardziej, że cenowo wypada nie najtaniej.

Wygoda i pogromca bakterii

Hmmm mydło jak mydło. Spełnia swoje podstawowe zadanie- myje, czyści, pielęgnuje. Jest wygodny w użyciu i uniwersalny. Dobrze czyści i nie wymaga dodatkowych porcji. Dostępność dobra i dodatkowo hasło antybakteryjne robi swoje.
Nie podrażnia i nie powoduje żadnych przykrych niespodzianek.

Najlepsze!

Najlepsze mydło antybakteryjne. Ładnie pachnie, dobrze myje i w dodatku jest wygodne w uzyciu dzieki pompce. Nie wywołuje podrażnień. Polecam dla dzieci jak i dla dorosłych.

Dobre mydło

Dobre mydło antybakteryjne. Ma ładny zapach i dobrze myje. Opakowanie solidne i co najważniejsze i najwygodniejsze, zę posiada pompkę. Dobra cena, jest ogólnodostępne.

Szybko znika :)

Mydło w moim domu bardzo szybko znika, ale nie z powodu złej wydajności, a tego jak przyjemnie je się używa, nagle każdy zaczął dokładniej myć ręce :)
Opakowanie to prosta butelka, z wygodną pompką. Dozuje optymalną ilość produktu i nie zacina się.
Zapach jest bardzo ciekawy, wyrazisty, lecz nie nachalny. Mi osobiście kojarzy się z nutą aloesu.
Konsystencja jest gęsta i wydajna. Dokładnie domywa ręce i delikatnie się pieni.
Działanie to oczyszczone, przyjemnie pachnące dłonie. Mydło nie podrażnia, nie wysusza i nie uczula. Dobre dla osób w każdym wieku ;)

Carex jak zawsze niezawodny

Tej wersji mydła używam najczęściej, bo jest po prostu dobrze dostępne ;) Wszystkie Carexy dobrze myją, nie wysuszają rąk, są wydajne i ładnie pachną. Tak samo w tym wypadku. ;)

Sprawdza się

plusy:
+ ślicznie pachnie (jak męskie perfumy)
+ dobrze oczyszcza
+ dobrze się pieni
+ nie wysusza

minusy:
?

inne cechy, których nie biorę pod uwagę przy ocenie:
- słaba dostępność
- za wysoka cena

Ładnie pachnie dobrze oczyszcza

Tego mydełka używany od dwóch lat.
Odkąd nasz synek przyszedł na świat to właśnie mydełko stało się nieodłącznym elementem naszej codziennej higieny (odwiedzających również w pierwszych miesiącach życia).
Mydełko
- bardzo dobrze oczyszcza skórę
- odswieza
- ładnie pachnie (różowy również)
- przystępna cena
- dość wydajny

Minus jest jeden zbyt rzadka konsystencja.
Jak myjemy z dzieckiem rączki to często "ucieka" z łapki i trzeba kolejną porcję wycisnąć.

Ilość zużytych opakowań: Kilkanaście