Gillette, for Women, Satin Care, Aloe & Vitamin E, Shave Gel (Żel do golenia do skóry wrażliwej z aloesem) (nowa wersja)

Gillette nawilżający żel do golenia Aloe & Vitamin E. Satin Care Moisture Rich zapewnia dokładne golenie i jedwabistą gładkość skóry. Specjalna formuła opracowana na potrzeby skóry wrażliwej, zawiera aloes i witaminę E i pomaga zredukować podrażnienia skóry.

Najlepszy żel do golenia

Bezkonkurencyjny, najlepszy, jaki używałam. Próbowałm już wiele żeli do golenia, ale zawsze było jakieś ,,ale".

Żel jest bardzo gęsty, zbity, nie ścieka. Maszynka sunie gładko, bez żadnych podraznień nawet przy częstym goleniu. Ma turkusowy kolor, po rozsmarowaniu robi się biały. Ma bardzo przyjemny zapach.

Opakowanie ładne, wygodne i przede wszystkim bardzo wydajne, starcza na o wiele dłużej niż przeciętne żele do golenia na rynku.

Najlepszy

Żel ma proste opakowanie z wygodnym dyfuzorem. Żel jest treściwy i już mała ilość pozwala pokryć dużą część skóry. Po rozprowadzeniu na mokrej skórze, pianka jest dosyć gęsta. Delikatnie pachnie. Daje odpowiedni poślizg maszynki, nie ma mowy o zacięciach i podrażnieniach. Skóra jest gładka i nawilżona. Produkt jest też wydajny.

Kupuję go stale po prostu go lubię

Żel jest przyjemnej , gęstej konsystencji o turkusowym kolorze, zmieniającej się pod wpływem mokrego ciała w gęstą pianę . Dobrze nawilża moim zdaniem i masyznka świetnie po nim sunie. Ładnie , świeżo pachnie. Nie uczulił mnie , nie podrażnił a golę wszystko ..:) łącznie z miejcami intymnymi w całości..;) W promocji można kupić w dobrej cenie. Wszędzie i stale dostępny. Mój taki pewniak. Czasem eksperymntowałam z jakimiś kremami czy innymi żelami , ale żaden nie okazał się tak łatwy i przyjemny w uzyciu. Czytałam poprzednią recenzję i tam ktoś się skarżył na pieczenie czy coś po goleniu tym żelem , a według mni eto te maszynki, które są na zdjęciu są do bani..;) sama je miałam i nie służą mi , parę razy się zacięłam i nie kupuję tych tanich maszynek już . Lepsze są niestety droższe, z 3-4 ostrzami , ale tak to jest jak się golimi maszynką jednak warto wybrać taką , która robi to delikatnie. W

Żel do golenia Satin Care z serii Venus od Gilette

Żel do golenia Satin Care z serii Venus od Gilette, który kupiłam na promocji 2 + 2 w Rossmannie na produkty do depilacji. Od dawna ciekawił mnie ten żel i w końcu postanowiłam go zakupić. Jedną z dwóch wersji jakie wybrałam była właśnie ta aloesowa. Zadaniem żelu jest ułatwianie depilacji i sprawienie, że po jej wykonaniu skóra będzie miękka i jedwabiście gładka. Wystarczy wycisnąć odpowiednią ilość żelu, a następni wsmarować go w mokrą skórę do powstania piany, a po depilacji dobrze spłukać. W butelce kryje się 200 ml żelu o turkusowym kolorze i specyficznym zapachu. Spodziewałam się tutaj przyjemnego, aloesowego zapachu, a jest on niestety dość sztuczny. Pierwsza depilacja z jego użyciem skończyła się porażką. Żel dobrze się dozuje i jest dość wydajny, a podczas golenia faktycznie je upraszcza. Niestety w momencie przeciągania maszynką po nodze coś mi nie pasowało, ponieważ skóra zaczęła mnie dziwnie piec w tym miejscu. Nigdy wcześniej nie spotkałam się taką reakcją, ale zacisnęłam zęby i ją ukończyłam. Po spłukaniu na szczęście nastąpiła poprawa, ale jeszcze jakąś godzinę po czułam nieprzyjemne poszczypywanie. Mimo, wszystko dałam jej kolejną szansę i za drugim i kolejnym razem było już lepiej, ale po żelu za 14,99 zł spodziewałam się czegoś lepszego. Zdecydowanie o wiele lepiej wypadają żele i pianki choćby firmy ISANA czy Balea, a są o połowę tańsze. Nie tylko mają przyjemniejsze zapachy i opakowania, ale ich działanie na skórę jest o wiele lepsze. W tym wypadku żel jedynie ułatwia depilację, ale skóra nie zostaje po niej ani nawilżona (pokusiłabym się nawet o stwierdzenie, że trochę ją wysusza), ani nie łagodzi podrażnień, ani też nie sprawia że jest jedwabista w dotyku. Nie jestem zadowolona z tego produktu, nie polecam i ja na pewno ponownie go nie zakupię nawet na promocji.

Ciągle kupuję

O piance do golenia za dużo powiedzieć nie można. Ładnie pachnie, dobrze się pieni i daje dobry poślizg maszynce. Jest dość wydajna gdyż niewielka ilość starcza na pokrycie dużych powierzchni ciała. Nie zauważyłam jednak, żeby w jakikolwiek sposób zapobiegała wysuszeniu skóry po goleniu, czy też zapobiegała podrażnieniom, ale i tak smaruję nogi balsamem po depilacji, więc nie będę się zbytnio czepiać tego. Chyba jedynym minusem, jaki w niej znalazłam jest fakt, że stojąc na wannie jej metalowe denko zaczyna rdzewieć i farbować wannę. Trochę mało pomyślane takie opakowanie, przecież jego twórcy wiedzą, że tego się używa w łazience, a tym samym będzie stało w wodzie i miało kontakt z wilgocią. Muszę ją stawiać na innych kosmetykach, niestety wtedy też ona mi farbuje je rdzą. Trochę mało pomyślunku ze strony producentów, jednak jestem z jej działania zadowolona, więc pewnie będę dalej kupować.

Szkoda, że z BHT

Żel zupełnie zwyczajny. Niepokoi mnie obecność BHT w składzie, z drugiej strony to składnik kontrowersyjny - są badania za i przeciw jego szkodliwości. Jednak w takich sprawach wolę dmuchać na zimne. Jest przeciętnie wydajny jak na żel do depilacji. Ułatwia golenie do gładkości. Zapach jak dla mnie neutralny. Niestety czasem miałam wrażenie, że powodował u mnie podrażnienia czy jakąś delikatną reakcję alergiczną, co trochę mnie zdziwiło, zwłaszcza że jest dedykowany skórze wrażliwej. Nie jestem jednak przekonana, że to jego sprawka.

Jest bardzo dobry

Żel jest bardzo dobry, przyjemna konsystencja, mega wydajny, zapach również świetny. Nie podrażnia mojej skóry, po goleniu nie wyskakują żadne krosty :)

Dobry, ale bez szału - nie dla wrażliwców

Ciągle szukam produktów, które ukoją ból i uczulenia po goleniu na moich nogach i niestety ten żel zawiódł, mimo zawartego aloesu i przeznaczenia dla skóry wrażliwej. Jeśli jednak nie mamy jakichś strasznych problemów z goleniem powinien być w porządku, sam proces golenia przebiega dużo łatwiej, skóra i włoski są dobrze zmiękczone i nawilżone, żel ładnie pachnie.
Kolejne minusy - cena i wydajność.
Sama ze względu na bardzo wrażliwą skórę nie będę kupować go dalej, posiadaczkom jasnych, delikatnych włosów i odpornej na działania maszynki skóry mogę polecić :)

Świetny

Plusy:
+ żel jest bardzo wydajny, nie trzeba wyciskać dużo, bo zwiększa swoją objętość
+ rzeczywiście nawilża skórę, choć bez balsamu po goleniu i tak się nie obejdzie
+ ogranicza liczbę podrażnień skóry, a nawet mam wrażenie, że skaleczeń też
+ daje dobry poślizg maszynce do golenia
+ łatwo się aplikuje i łatwo spłukuje
+ pięknie pachnie
+ wygodne opakowanie i dozownik
+ fajny niebieski kolor
+ duża dostępność

Minusy:
- jak dla mnie cena, zwłaszcza przy bardzo częstym używaniu

Moja ulubiona pianka

Bardzo lubię ten żel do golenia, tak jak cała seria z Gilette sprawdza się znakomicie. Wersja z aloesem jest moją ulubioną, ponieważ pięknie pachnie i mam wrażenie, że rzeczywiście ogranicza ilość podrażnień (choć oczywiście większość daje poprawne golenie).

+ wygodna aplikacja - po kontakcie z wodą żel zmienia się w piankę,
+ maszynka miękko po nim sunie,
+ bardzo wydajna, wystarczy mała ilość żelu, bo potem zwiększa objętość,
+ nadaje się świetnie do golenia okolic miejsc intymnych, nie podrażnia,
+ skóra po nim jest miękka i gładka,
+ ogranicza ilość zacięć i podrażnień,
+ pięknie pachnie i zapach utrzymuje się chwilę na skórze,
+ opakowanie wygodne i ładne,
+ przyzwoita cena i częste promocje w różnych drogeriach (swoją drogą w Niemczech można kupić żel za 1,5 euro w DM'ie).

Bardzo dobra pianka!

Posiadam wersję żółtą, która sprawdza się świetnie. Po przeczytaniu bardzo dobrych opinii postanowiłam sięgnąć po tą nowość - nowość dla mnie :)

+ cena
+ zapach
+ ALOES <3
+ niewielka ilość żelu zmienia się w puszystą chmurę pianki, którą możemy pokryć duży fragment ciała
+ zmiękcza włoski
+ nie zapycha maszynki
+ łagodzi
+ niweluje zacięcia
+ nic nie boli, nie ciągnie

Porządny produkt.

Na samym początku nadmienię, że mam skórę normalną, lekko skłonną do podrażnień i przesuszenia.

Plusy:
+ Nie podrażnia skóry.
+ Nie wysusza (chociaż i tak zaraz po depilacji stosuję balsam, ale nie daje uczucia ściągnięcia skóry).
+ Wydajna, nie trzeba jej dużo.
+ Ładny zapach.
+ Nadaje się do depilacji zarówno nóg, jak i delikatniejszych części ciała, jakimi są pachy i okolice intymne.
+ Przyjemne dla oka opakowanie z niezacinającym się dozownikiem.
+ Cena, bywa w promocji.

Minusów brak, polecam.