Too Faced, Teddy Bear Hair, 5 Piece Brush Set (Zestaw pędzli)

Too Faced, Teddy Bear Hair, 5 Piece Brush Set (Zestaw pędzli)

Zestaw pędzli do makiajżu Teddy Bear Hair 5 Piece Brush Set marki Too faced zawiera:
- Pędzel do pudru (Powder brush)
- Pędzel do rozcierania cieni (Blending Fluff Brush)
- Skośny pędzel do cieni (Angled Eye Shadow Brush)
- Mały pędzel do cieni (Small Crease Brush)
- Skośny pędzel do brwi lub linera (Angled Liner/Brow Brush)
- Kosmetyczka
Pędzelki do makijażu z syntetycznego włosia zostały stworzone z zastosowaniem luksusowego „włosia niedźwiadka“ firmy Too Faced. Długotrwałe włoski są łatwe w czyszczeniu i minimalizują rozprzestrzenianie się bakterii.

pędzle
do cieni, do brwi, do pudru, do twarzy
zestaw
Wykonanie
sztuczne włosie

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Słodki !

Zestaw który otrzymałam w prezencie od razu zachwycił mnie wykonaniem i formą. 4 pędzelki do oczu i jeden duży do twarzy to bardzo dobrze skomponowany zestaw, do którego zalicza się również pięknie wykonana kosmetyczka.

Dla wielbicielek wszystkiego co urocze

W mojej (sporych rozmiarów) kolekcji dominują pędzle z Zoevy i MAC, i jeśli mam być szczera to tego zestawu wcale nie potrzebowałam. Po prostu skusił mnie ich wygląd- przyznaję, mam słabość do "uroczych" opakowań (dla wielu pewnie bardziej pasowałoby określenie "infantylnych" :D).
Odkąd wprowadzono je na rynek były na mojej "sekretnej liście życzeń".

Za 250zł dostajemy 5 pędzli- jeden do twarzy i 4 do makijażu oka. Największy pędzel można używać do pudru, różu czy brązera- jest niesamowicie miękki, świetnie nadaje się do aplikowania mocno napigmentowanego różu, albo tylko subtelnego "muśnięcia" twarzy pudrem.
Pędzelek do rozcierania jest średnio miękki, w "blendowaniu" nie spisuje się rzecz jasna tak dobrze jak słynny MAC-owy 217 czy 228 z Zoevy, ale spełnia swoją funkcję.
Pędzla do nanoszenia cienia w zewnętrznym kąciku oka nie polecam osobom o niskich/opadających powiekach, bo jest dość sporych rozmiarów i dość "sztywny". Z całego zestawu najmniej przypadł mi do gustu.
Płaski pędzel do aplikacji cienia na całą powiekę spełnia swoją funkcję, niewiele więcej można o nim powiedzieć.
Bardzo z kolei przypadł mi do gustu pędzelek do eyelinera, choć ja używam go do aplikacji cieni wzdłuż gornej i dolnej linii rzęs. Podoba mi się jego "szpiczasta" końcówka. Razem z pędzlem do różu to mój ulubieniec.

Jeśli ktoś szuka zestawu świetnej jakości pędzli po przystępnej cenie, raczej niech kupi te z Zoevy (posiadam oba zestawy Rose Golden- cudo!), albo nawet Real Techniques. Natomiast zestawik Teddy Bear jest idealny dla wielbicielek wszystkiego co urocze i marki Too Faced.

Ja mimo wszystko jestem zadwolona z zakupu, przyjemnie się ich używa... a jak ładnie zdobią toaletkę! :D

Ilość zużytych opakowań: jeden zestaw