Diego Dalla Palma, Lifting Effect Cream Foundation (Podkład liftingujący)

Diego Dalla Palma, Lifting Effect Cream Foundation (Podkład liftingujący)

Sprawdź ceny produktu

Diego Dalla palma Podkład o właściwościach mocno liftingujących i ujędrniających. Delikatny, naturalny krem stworzony by podkreślić rysy twarzy. Specjalna formuła podkładu Diego Dalla Palma Lifting Effect jest bogata w Myoxinol, aktywny składnik o właściwościach botoksu, pomniejszający zmarszczki mimiczne i działający przeciwstarzeniowo.
Podkład Diego Dalla Palma Lifting Effect:
- Pigmenty najnowszej generacji
- Długotrwały
- Krycie średnie do mocnego
- Delikatny i komfortowy przez cały dzień
- Ochrona przecisłoneczna: SPF 15 UVB

bez parabenów
Krycie
średnie

Bardzo dobry podkład

Podkład mam w dosyć ciemnym odcieniu, więc powoli będę musiała go odłożyć, ale do świeżej węgierskiej opalenizny znad Balatonu pasował idealnie.
W moje oczekiwania w stosunku do podkładów wpisuje się prawie idealnie. Jeśli ktoś ma inne wymagania, to raczej musi rozglądnąć się za czymś innym.
Konsystencja nie jest zbyt gęsta, przyjemnie się rozprowadza i nie maże się po skórze. Na twarzy zachowuje się jak krem - stapia się ze skórą, nie widać, że ma się nałożony podkład. Chyba, że nałoży się go za dużo, wtedy lubi podkreślić pory. Raz tak mi się zdarzyło i nie wyglądał ładnie, więc teraz pilnuję, aby nałożyć naprawdę niewielką ilość podkładu.

Odpowiada mi to, że nie jest to matujący podkład - daje raczej efekt takiego naturalnego (ale nie tłustego) "glow". Z większością baz jakie mam dobrze współpracuje, ale np. na bazie Eveline w tubce nieco trudniej się rozprowadza.

Podkład długo utrzymuje się na twarzy, nie znika w ciągu dnia.

Idealny

Wspaniały podkład. Właśnie zamawiam jego drugą buteleczkę. Mam cerę mieszaną, bez większych problemów, choć wcześniej wiele podkładów mnie zapychało. Rozprowadza się bardzo łatwo (ja nakładam palcami), stapia się pięknie ze skórą i sprawia, że twarz wygląda młodziej. Jest doskonały, nie mam do niego żadnych zastrzeżeń. Wydaje mi się jednak, że niektóre osoby mogą mieć problem z doborem odcienia, ponieważ ja widziałam chyba tylko 3 różne. Na szczęście udało mi się dopasować do mojego koloru skóry średni odcień. Polecam!