L`biotica, Biovax BB Beauty Benefit, Bambus & Olej Avocado, Odżywka pielęgnacyjna `Pogrubienie i zagęszczenie włosów`

Odżywka pielęgnacyjna BB Beauty Benefit z serii Pogrubienie i Zagęszczenie Włosów Bambus & Olej Avocado dzięki zawartości kompleksu 3D Bamboo Protect już po upływie 60 sekund zapewnia efekt BB - 7 korzyści dla włosów:
- wygładzenie na całej długości
- termoochrona podczas stylizacji
- głębokie nawilżenie i miękkość
- ułatwienie rozczesywania
- piękny połysk
- ograniczenie elektryzowania się
- podatność na układanie
Kompleks 3D Bamboo Protect odbudowuje i pogrubia strukturę włosów, pobudza je do wzrostu, cementuje uszkodzenia. Działa na 3 poziomach włosa: cebulce, łodydze i rdzeniu, zapewniając wielowymiarową rekonstrukcję włókien aż po same ich końcówki.
Synergia roślinnych frakcji zawartych w 3D Bamboo:
- ekstrakt z korzenia bambusa - najbogatsze, naturalne źródło organicznego krzemu sprzyjającego wzmocnieniu, zagęszczeniu oraz pogrubieniu włókien
- wyciąg z liści bambusa - dotlenia uśpione cebulki, pobudzając je do życia oraz dopingując włosy do szybszego wzrostu
- olejek z młodych pędów bambusa - dzięki wysokiej koncentracji witamin i minerałów wzmacnia rdzeń włosa i uodparnia go na uszkodzenia wewnętrznej struktury
- olej avocado - stanowi cenne spoiwo składników aktywnych kompleksu 3D Bamboo Protect. Dzięki wysokiej zawartości odżywczych kwasów Omega 3 uzupełnia braki w kompozycji lipidowej włosów. Pokrywa włókna ochronnym filmem zapobiegając rozdwajaniu się końcówek.
Odżywka BB Beauty Benefit pogrubienie i zagęszczenie włosów ma zapach białych kwiatów i piżma.

Skład:Aqua Purificata*, Glycerin, Ricinus Communis Seed Oil*, Cetearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Sorbitol, Ceteareth-20, Stearamidopropyl Dimethylamine, Quaternium-80, Bambusa Arundinacea roqt Extract*, Bambusa Vulgaris (Leaf/Stem) Extract*, Bambusa Vulgaris Shoot Extract*, Silica, Persea Gratissima (Avocado) Oil*, Helianthus Annuus (Sunflower) Oil*, Propylene Glycol Dicaprylate/Dicaprate, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, BHT, Parfum C.I. 42090, C.I. 19140, Citric Acid
*Składniki pochodzenia naturalnego – 87% w odżywce

Jedna z gorszych odżywek Biovax

Bardzo lubię odżywki z Biovaxu, ale ta jest jedną z gorszych. Włosy były po niej napuszone, a potem szybko się przetłuszczały. Żadnego ich zagęszczenia czy pogrubienia nie zauważyłam. Zapach też zaliczyłabym do średnich.
Tuba jest wygodna, można spokojnie zużyć kosmetyk do końca. Nie bez znaczenia jest też łatwość stosowania, czyli nakładamy, minutka i po sprawie.
Niemniej brak efektów stosowania spisuje tę wersję odżywek BB na straty.

Nie sprawdziła się

wszyscy tak bardzo polecają Biovaxa, że stwierdzilam, że i ja spróbuję. Ten typ odzywek jest jednym z popularniejszych z serii Biovaxu.
Miałam suche i zniszczone włosy. Odżywka nie działała tak jak się spodziewałam. Po umyciu moje włosy były oklapnięte, śliskie, przetłuszczały się wyjątkowo szybko, na następny dzień były dziwne w dotyku. Ogólnie byłam niezadowolona z produktu i nie użyję go ponownie.
Opakowanie jest niewygodne.

Za mała pojemność & za wysoka cena.

Uwielbiam ekspresowe odżywki do włosów. Zwłaszcza jak rano biorę tylko szybki prysznic, bo nie mam czasu na jakieś wieczorne zabiegi (maski i oleje). Nie lubię pozostawiać stanu moich włosów w "rękach" samego szamponu, więc zawsze staram się nałożyć odżywkę. Firmie Biovax ufam, dlatego pokusiłam się na jedną z ich nowości. No i po części żałuję.
Odżywka mieści się w bardzo poręcznej tubie, z ciekawą szatą graficzną. Konsystencja jak najbardziej na plus, delikatny zapach również. Działanie mogę określić jako DOBRE, choć nie rewelacyjne. Włosy były "ujarzmione", nie puszyły się i nawet lekko błyszczały. Jednak odżywka starczyła na... Nie wiem, niecałe dwa tygodnie? Najwidoczniej mam za długie włosy, żeby inwestować w odżywki, którymi cieszyć się mogę tylko kilka dni. ECH.
Gdyby była chociaż odrobinę tańsza, to mogłabym przymknąć oko, ale niestety. No dla mnie niewypał, ale ktoś, kto nie musi nałożyć jej na włosy sporo, z pewnością będzie zadowolony.

bardzo lekka

Pamiętam, że była to pierwsza odżywka z biovax, jaką kupiłam i niestety zrobiła na mnie niezbyt dobre wrażenie. Co prawda dobrze odżywia i nawilża włosy, jednak jest bardzo rzadka przez co szybko się zużywa i ciężko nakłada.
Kiedy dołożymy do tego całkiem wysoką cenę otrzymujemy produkt mało skuteczny o kiepskim stosunku ceny do jakości.

Strata pieniędzy i czasu

Miałam kilka produktów z tej firmy i wszystkie były świetne a tu takie nic
design jak i cały Biovax ładny
zapach ok
bezproblemowe użytkowanie
włosy są nawilżone i niestety obciążone
nie widać jakiś spektakularnych efektów zadbania
ale że pogrubienie i zagęszczenie żart roku...

Mech...

Niestety na moich włosach ta odżywka nie robi nic specjalnego. Jest dość lejąca i po nałożeniu na włosy mam wrażenie jakby jej tam w ogóle nie było, nie wygładzała ich zbyt specjalnie. Po spłukaniu było rzeczywiście nieco lepiej ale nadal włosy pozostawały jakby za mało odżywione. Dla moich wysokoporowatych włosów może jest po prostu zbyt lekka.
Opakowanie poręczne, stabilne, ale jako że jej nie czułam na włosach to wydajnością nie grzeszy... Zapach przyjemny, mam wrażenie że taki trochę Biovax'owy ;)

Taki sobie

Odżywka do włosów jest w konsystencji lekko gęstej, o kremowym kolorze oraz ładnym ziołowym zapachu.
Włosy po tej odżywce są wygładzone, miękkie w dotyku, nawilżone, łatwo można rozczesać włosy oraz ładnie pachną przez jakiś czas.
Niestety nie pogrubia włosów ani ich nie zagęszcza, zatem jak ktoś ma włosy przetłuszczające się to już w połowie dnia ma efekt nie świeżych włosów tak jak u mnie. Nie kupię ponownie.

Bardzo dobra odżywka

Odżywek Biovax używam od bardzo dawna. Zmieniam jedynie wersje.
Odżywka idealnie wygładza, nadaje blask moim długim włosom. Sprawia, że łatwo się rozczesują i nie plączą.
Jest łatwa w użyciu-wystarczy minuta podczas kąpieli.

Rozczarowanie

Miałam dość duże oczekiwania względem tej odżywki, niestety mocno się zawiodłam. Opakowanie jest bardzo poręczne, jednak odżywka jest bardzo lejąca, więc trzeba uważać, żeby nie wydobyć zbyt dużo produktu. Ogólnie rzecz biorąc odżywka nie robi nic z moimi włosami. Kompletnie nic. Ani nie wygładza, ani nie odżywia, ani nie nawilża. Równie dobrze mogłoby jej w ogóle nie być. Zdecydowanie nie kupię ponownie.

Przeciątniak

Odżywka mnie nie zachwyciła. Nie zauważyłam większego nawilżenia włosów. Po wysuszeniu są suche i matowe. Raczej do niej nie wrócę. Na plus zapach i wydajność. Producent pisze, że należy trzymać ją na włosach 60 sek. Być może po dłuższym czasie efekty byłyby lepsze.

świetna odżywka dla włosów kręconych

+gęsta treściwa konsystencja
+ włosy są błyszczące, łatwo się rozczesują
+ loki są podkreślone, włosy się nie puszą
+ działa już po minucie, dokładnie tak, jak producent opisuje
+ można stosować jako maskę, wystarczy zostawić na włosach trochę dłużej
+ skład bez protein, idealny dla włosów, które protein nie tolerują

ciekawe jest to, że konsystencja tej odżywki jest na tyle bogata, że odżywka jest bardziej wydajna niż przeciętne odżywki. mniejsza ilość na włosach daje świetny efekt, nawet zauważyłam, że w przypadku tej odżywki nie należy przesadzać z ilością, ponieważ może spowodować efekt obciążenia włosów (co w przypadku moich kręconych, suchych włosów dzieje się niezwykle rzadko)

Prawie hit

Ta odżywka to mój "must have" na sytuacje, kiedy moje włosy (po ściąganiu koloru, wysokoporowate, puszące się) muszą dobrze wyglądać, a ja nie mam czasu.
Po umyciu szamponem wgniatam odżywkę we włosy, które przypominają wtedy zmoczone ptasie gniazdo, trzymam minutę (odliczam do 60 :P ) i dzieje się cud: włosy się same rozpłatują, w zasadzie mogę wziąć grzebień i po prostu je rozczesać bez żadnego problemu. Po wyschnięciu są nawilżone, gładkie miękkie, lekkie (ale nie "fruwające"), ślicznie się błyszczą i pachną. Dlaczego więc nie daję 5 gwiazdek? Bo jest to efekt jednorazowy. Użyta po raz drugi już tylko pomaga w rozczesywaniu i to nie lepiej niż inne odżywki. Metodą prób i błędów doszłam do tego, że żeby był "efekt wow!" muszą dać włosom co najmniej tydzień przerwy zanim znowu użyję odżywki.

Plusy:
+ działanie
+ zapach
+ opakowanie (da się zużyć do końca, bez rozcinania tubki)
+ dostępność ( kupuję w hebe lub DOZ)

Minusy:
- działa tylko stosowana rzadko
- cena - jednak trochę za wysoka w stosunku do wydajności