Chanel, Ombre D`Eau (Dwufazowy cień do oczu)

Chanel, Ombre D`Eau (Dwufazowy cień do oczu)

Płynny, lekki cień pozwalający osiągnąć efekt świeżego i fantazyjnego makijażu. 6 perłowych i roświetlających kolorów: różowy, beżowy, śliwkowy, niebieski, brzoskiniowy i brąz.

Cena: 125,00 zł / 6 ml

spoko

Dostałam ten cień od mamy :) Mam odcień beżowy (lekkie, jasne złoto) Aurat mam go na sobie. Osobiście używam go jako \'eyeliner\' przy linii rzęs. Fajnie wygląda z połączeniem eyelinera - bardziej wyrafinowany efekt :D

Plusy za trwałość, na wydajność też nie narzekam.
Pod koniec dnia pozostawia jednak niezbyt przyjemny ślad na górnej powiece za co odejmuję gwiazdkę. Nie mieszam go z innymi cieniami, bo sam w sobie jest wielką ozdobą.

Używam tego produktu od: trzy miesiące
Ilość zużytych opakowań: w trakcie używania jednego

Ładny i fajny, ale nie do cieniowania

Cień dostałam w prezencie od mamy.

Mam kolor 20 - groszkowy róż dokładnie taki jak na zdjęciu.

Bardzo ładne opakowanie z mrożonego szkła w kształcie typowym dla błyszczyków.

Przed użyciem trzeba solidnie wstrząsnąć opakowaniem żeby składniki się ze sobą dobrze połączyły.

Cień nakłada się szpatułką, jest to łatwe, ale w kącikach oczu może być trudno o precyzję.
Cień ma doskonałą konsystencję - nie spływa, ale daje się go łatwo rozprowadzić po powiece, o ile zrobi się to dość szybko, bo jak lekko choćby podeschnie, to już się go nie rozsmaruje. Jest chłodny, szczególnie latem daje to chwilę miłego uczucia ochłodzenia na powiece.
Cień trzeba nakładać na maksymalnie przymkniętą powiekę i trzymać po jego nałożeniu zamknięte oczy przez około 30 sekund - w przeciwnym razie cień nie zdąży wyschnąć i w załamaniach powieki będzie się zbierał w nieładne wałeczki. Ten sposób aplikacji może być pewnym utrudnieniem dla początkujących, ale za to nie odejmuję gwiazdki, można to szybko opanować.
Cień jest trwały.
Kolor opalizujący drobinkami, ale moim zdaniem nadaje się na dzień, nie tylko na wielkie wyjścia.
Trwałość w porządku, wytrzymuje cały dzień na bazie, bez bazy parę godzin, ale na moich powiekach bez bazy nic się nie trzyma dłużej.

Cień ma jedną zasadniczą wadę - nie daje się go cieniować - gdy jest mokry połączenie go z innymi cieniami daje brzydki efekt, a gdy wyschnie cieniowanie jest po prostu niemożliwe - za to odejmuję gwiazdkę, bo to oznacza ograniczoną ilość typów makijaży, które można wykonać jednym cieniem z tej serii - nie sprawdzałam natomiast, czy dają się cieniować różne kolory cienia tej serii, być może tak, ale wątpię.

Druga wada - aplikator nie sięga do dna buteleczki, końcówki nie da się wyużyć, za to odejmuję pół gwiazdki.

Chętnie miałabym także cień w innym kolorze z tej serii.

Używam tego produktu od: 2 lata

Ilość całych opakowań: jedno

PIEKNY I TRWALY

CIEN TEN JEST NAPRAWDE TRWALY I LATWO SIE GO ROZPROWADZA NA POWIECE.
POLECAM WSZYSTKIM PANIOM, KTORE SZUKAJA CZEGOS, DZIEKI CZEMU SZYBKO I Z DOBRYM REZULTATEM ZROBIA MAKIJAZ OKA:)

Wyjątkowy pokaz Chanel na jesień-zimę 2015/16 w luksusowym kasynie!

Hmm...

Najchętniej dałbym 3.5 gwiazdki, ale ponieważ nie mam takiej możliwości - przyznam ombre deau 3, głównie z tego powodu, że Chanel definiuje dopuszczalny czas używania jako 6 miesięcy (co jest dość krótkim okresem jak na cień z dużą ilością drobinek, którego nie wszyscy używają na co dzień). Drugą poważną wadą jest niezbyt duża paleta kolorystyczna (Chanel z reguły wypuszcza co sezon trochę inny zestaw).
Kiedy nauczyłem się tego cienia używać - a jest on bardzo wygodny, choć nieco nietypowy - stałem się z niego dosyć zadowolony (trick polega na tym, żeby aplikować płyn na przymkniętą powiekę i zamknąć oko na chwilę po aplikacji, tak, aby zapobiec późniejszemu zbijaniu się cienia w załamaniu powieki). Kupiłem czysty, biały odcień, który bardzo ładnie rozświetla oko, a intensywność uzyskanego efektu można łatwo stopniować - od lekkiego dotknięcia powieki (wciąż wygląda estetycznie, i tutaj brawa dla Chanel), do intensywnego, prawie brokatowego spojrzenia.
Nie zaobserwowałem znikania, osypywania się albo spływania tego cienia, więc spokojnie polecam go wszystkim poszukującym rozświetlającego efektu i nie stronią od drobinek.

przesłodkie

Pewnie sama bym go nie kupiła bo cena mnie trochę odstrasza, ale dostałam w prezencie, dzięki czemu mogłam przetestować. Muszę powiedzieć, że jestem pełna zachwytu i pewnie skuszę się kiedyś na nie. Mam kolor różowy jak na zdjęciu (nawiasem mówiąc od dawna szukałam takiego odcienia). Pięknie rozświetla oko. Łatwy w nakładaniu (choć gdy używam kilku kolorów na oko to wolę się wspomóc innym pędzelkiem bo pewnie łatwo byłoby zanieczyścić tą płynną konsystencję). Dużym atutem jest piękne opakowanie. Chyba jest bardzo wydajny bo używałam już niezliczoną ilość razy a nie widać, że ubywa. Nadaje się na prezent dla osoby, którą lubimy:)

Zaskoczyl mnie

Przyznam szczerze,ze troche mnie te cienie zaskoczyly. Bardzo nieufnie podchodze do cieni w kremie i tym podobnych,ale postanowilam sprawdzic co te potrafia.
Na dloni (Jak testowalam) wygladaja super,ale oko to inna bajka.Jednak tu spotkalo mnie zaskoczenie,bo naprawde ladnie sie nakladaja,nie zostaja w zalamaniach,super rozswietlaja i ja polaczylam sobie dwa kolory w tym plynie i sie trzymaly caly dzien-wiec sa godne uwagi :)

Używam tego produktu od:miesiac

Sama nie wiem

Kolorek miałam jeden, - Ocean.

Wszystko pięknie, ale - trudno mi się nim umalować. Efekt jest dość cyrkowy...
Trzyma się nieźle, iskrzy zabójczo, chłodzi powieki.

Ale po jakimś czasie dostałam po nim mega uczulenia.

Kolor kusi, ale nie wiem, czy odważę się na jeszcze jedno to cudo.

Używam tego produktu od: 6 mies
Ilość zużytych opakowań: 1/2

genialny

Cień dostałam jako nagrodę, więc nie wiem czy sama szarpnę się na kolejną buteleczkę.
Kosmetyk jest świetny i minusem jest jedynie ta cena. Poza tym to świetnie się rozprowadza i cudnie iskrzy na powiece. Do tego ma jakieś takie właściwości, które uspokajają zmęczone oczy, niemal jak kompres, mmhmmm..... wydajny!
Możliwości makijażu jest kilka: delikatny blask lub stopniowanie intensywności koloru.

Polecam!!

SUPER

Mam odcień nr 40; jestem bardzo zadowolona - to pierwsze cienie, które nie zbijają się w wałeczek i nie gromadzą w zagłębieniu powieki; kiedy się je nałoży trzeba zamknąć na minutę powieki, by wyschły; pod koniec dnia znikają równomienie - wchłaniają się w skórę powiek; nie można tych cieni nakładać grubą warstwą dla uzyskania efektu bez wałeczka i nie należy od razu po nałożeniu trzepotać powiekami; wówczas efekt wytrzymałości nie jest optymalny;
cienie są świetliste i perłowe;
zachęcam wszystkich do kupna!!!! są naprawdę dobre zarówno na lato (chłodzą) jak i inne pory roku;

pieknie rozswietla

Pieknie rozswietla oko. Nakladam pacynka i rozsmarowuje palcem. Nasycenie koloru mozna dozowac. Doskonaly pod cienie do powiek, a nalozony na kredke do oczu daje ciekawy efekt.
Rozswietla i nadaje polysk. Szybko zastyga na powiece, jest trwaly i nie zbiera sie w zalamaniach.
Nie daje maxa, gdyz nie daje takiej satynowej, rozswietlajacej powloki jak cien w kremie Clinique i jest bardziej perlowy od niego. Osobiscie wole Clinique, ale ten Chanel jest rownie dobrym, luksusowym cieniem w efektownym, eleganckim opakowaniu.
Bedzie bardzo wydajny

Ilość zużytych opakowań:zaczete pierwsze

CUDO

Posiadam odcienie nr 60, 82, 717.

Koloru nr 60 używam codziennie (!) od października 2006. Sądzę, że skończy się za 2-3 miesiące. Niesamowicie wydajny kosmetyk, choć wygląda niepozornie. Po nałożeniu cień daje uczucie lekkiego chłodu. Ważne jest, aby po nałożeniu cienia zamknąć powieki na ok. minutę, wtedy nie ma możliwości, żeby zrobiły się "wałeczki". Cień trzyma się cały dzień, choć pod wieczór kolor jest jakby delikatniejszy.

Duży plus za dość małe, poręczne flakoniki z mrożonego szkła i wygodny, gąbeczkowy aplikator.

Mój nr 1 wśród cieni do powiek.

Używam tego produktu od: jesieni 2006
Ilość zużytych opakowań: 3 w trakcie używania

bardzo dobry

Posiadam odcien numer 20 Fountain (róż). Pieknie mieni sie na powiece ale kolor jest dosc intensywny nie taki pudrowy róż tylko taki bardziej cukierkowy dlatego kolor wolalabym zeby byl w cieplejszym odcieniu a jest to odcien zimny kupowalam na allegro w sklepie zdecydowalabym sie na inny odcien ale i tak jestem zadowolona. Dlugo utrzymuje sie na powiece bez bazy prosto sie go naklada i efekt jest piekny. Polecam

Używam tego produktu od:6 miesięcy