Nivea Bath Care, Pielęgnujący żel pod prysznic nawilżający

Nivea Bath Care, Pielęgnujący żel pod prysznic nawilżający

Nawilża i pielęgnuje!
Pielęgnujący żel pod prysznic Nawilżający NIVEA Bath Care o subtelnym zapachu zapewnia odżywczą kąpiel pod prysznicem. Wzbogacony cennym olejkiem avocado delikatnie pielęgnuje Twoją skórę, pozostawiając ją jedwabiście gładką
i elastyczną.

Zawiera pielęgnującą Formułę Aquasoft.

Skład: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Disodium Cocoyl Glutamate, Citric Acid, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Sodium Chloride, Sodium Benzoate, Sodium Salicylate, Styrene/Acrylates Copolymer, Persea Gratissima, Polyquaternium-10, PEG-90 Glyceryl Isostearate, PEG-200 Hydrogenated Glyceryl Palmate, Laureth-2, Parfum

Cena: ok. 12 zł / 250 ml

ok

ładnie pachnie<długo zapach zostaje na skorze> dobrze sie pieni,cena nie duza...dobrze nawilza:)a mialam naprawde wysuszona skore w pewnym okresie.ogolnei jestem na tak.napewno go kupie ponownie:)

Używam tego produktu od:1
Ilość zużytych opakowań:jakis czas

KĄPIEL Z OLEJKIEM Z AVOCADO

Wyśmienity żel pod prysznic, a oto dowody:
-opakowanie poręczne i wygodne w użyciu
-konsystencja żelu pozwala dokładnie namydlić całe ciało
-zapach dyskretny odpowiedni do wieczornej kąpieli, porannej też
-obfita, kremowa piana uprzyjemnia mycie
-dokładnie oczyszcza skórę
-olejek avocado pielęgnuje, uelastycznia i wygładza skórę, efekt utrzymuje się długo po kąpieli
-nie wysusza skóry
-cena w sam raz
czyli ideał zasługujący na KWC.

KWC !!

Kocham GO !! :) Jest fantastycznym żelem pod prysznic... pięknie pachnie... (na długo) ładnie się pieni.. skóra jest po nim taaaka mięciutka i delikatna, że można nie używać już żadnego balsamu... :)

Używam tego produktu od: ojjj od dawna
Ilość zużytych opakowań: niezliczona ilość :)

Starzenie się skóry - dieta

uwielbiam

Przyznam szczerze,że jest lepszy po względem odżywczym od Ryżu i Lotosu, który również przypadł mi do gustu. Olejek z avocado rzeczywiście świetnie pielęgnuje skórę, zapobiega jej wysuszaniu. Żel ma identyczną konsystencję jak RiL, nie za gęstą, niewylewającą się zbyt łatwo z dłoni, świetnie się pieni, jest wydajny,naprawdę niewielka ilość wystarczy by umyć ciało.

Zdecydowanie polecam.

Używam tego produktu od:jak najczęściej

wolę wersję "mleko i morela"

Jak napisałam w podsumowaniu, wolę inny żel Nivei w wersji "mleko i morela" ze względu na zapach. Kwestia zapachu jest dla mnie istotna, jeśli chodzi o żele pod prysznic. Lubię zapachy "słodsze" niż ten w wersji nawilżającej. Niemniej jednak jest on raczej łagodny i nie drażni mnie. Natomiast jeśli chodzi o inne cechy, jest podobny do innych żeli Nivei - wydajny (1 opakowanie starczyło mi na prawie 3 miesiące), dobrze się pieni i oczyszcza skórę, nie podrażniając jej. Co do nawilżania, to nie widzę spektakularnych efektów, ale skóra nie jest nazbyt wysuszona. Zresztą nie bardzo wierzę w efekt nawilżania po użyciu żelu, który przecież krótko zostaje na skórze. W każdym razie zawsze można użyć balsamu po kąpieli. Akurat dziś skończyłam 1. opakowanie i być może jeszcze kupię za jakiś czas kolejne.

Używam tego produktu od: ok. 3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: skończone 1

zwykły żel

Przyznaję, że nie rozumiem zachwytów nad tym żelem. Dla mnie to zupełny przeciętniak, ani ładnie nie pachnie, ani specjalnie nie nawilża. Po prostu myje i tyle. W porównaniu z moim KWC - Palmolive masło karite - ten żel wypada słabo. Naprawdę, skóra po użyciu go jest lekko wysuszona! Zapach trochę mnie drażni, jest jakiś mydlany i mdły. Jedyne co lubię w tym żelu to jego kremowa konsystencja i milutka pianka, ale to za mało na 4 gwiazdki.

Używam tego produktu od: 2 tyg.

Tak tak tak !!!!!

Nie ma to jak nivea!!!!!!
Jednak żele tej marki sa dla mnie najlepsze kremowe wydajne i ta konsystencja, chyba w żadnym innym zelu takiej nie spotkałam ideał jak dla mnie
Zapaszek tego nio całkiem ładny :))) jeden z ładniejszych choć wole słodsze. I jeszcze ta promocja 2x zele za 10 zł :D czego chcieć wiecej ????

Używam tego produktu od:ojjjj długo
Ilość zużytych opakowań: nie wiem na serio :)

to w końcu nivea

Dostałam ten żel w prezencie, na gwiazdkę. Sama wole płyny do kąpieli, jakies sole. Ale jestem bardzo zadowolona z tego prezentu :)

Żel ten tak jak pisze poprostu nawilża. Nie mam suchej skóry, ale zawsze po kąpieli stosuje balsam, bo mam wrażenie jakiejś "szorstkości". Po użyciu tego żelu nie musiałam się balsamować: skóra była pachnąca, mięciutka, nawilżona, gładka. Od tąd zawsze go ze sobą nosze - zwłaszcza na basen (a wybieram się dość często).

Uważam go za b.dobry kosmetyk do pielęgnacji ciałka. Polecam!

P.S. jest wydajny :)

*świetna konsystencja
*dobre nawilżenie
*przyjemny w użytkowaniu
*spęnia obietnice produ

Ogólnie bardzo dobry produkt. Z czystym sumieniem mogę je polecić. Napewno kupie je jeszcze raz.

Używam tego produktu od: tygodnia

uwielbiam nivee

Jeżeli ktoś lubi delikante zapachy, dobre nawilżenie, dobre pienienie za niewygórowaną cene ten produkt jest dla niego. Jak zwykle produkt nivei oceniam wysoko, jest to jedna z nielicznych firm, która spełnia obietnice nawet najbardziej wymagającego klienta. Podobnie jest w przypadku tego żelu.

Używam tego produktu od:3 lat
Ilość zużytych opakowań:kilka

****

Żel przyzwoity- na kolana nie powalił, ale jestem bardzo zadowolona. Zapach delikatny, subtelny, ale dość przyjemny, czujemy go tylko podczas aplikacji, później momentalnie znika- szkoda. Milusio się pieni, dobrze oczyszcza, konsystencja i 'faktura' [błyszcząca :D] ok, wydajność także, bo butla wielka i tania. Nawilżanie minimalne, ale jakieś jest, dziękuję za to. Ogólnie polecam, ja wolę jednak coś bardziej smakowitego.

Używam tego produktu od:-
Ilość zużytych opakowań:-

Kupiłam w dwu-pak'u (czy jak to tam się pisze) jeden nawilżający drugi to bodajże mleko i witaminy i musze powiedzieć, że zarówno jeden, jak i drugi jest godny polecenia! Doskonale się pieni..., piękny zapach.. Skóra w pełni nawilżona i pachnąca.. Bardzo wydajny.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego opakowania