Tutti Frutti, Masło do ciała `Gruszka i żurawina`

Tutti Frutti, Masło do ciała `Gruszka i żurawina`

Farmona masło do ciała o zapachu gruszki i żurawiny Tutti Frutti o bogatej formule z masłem Karite głęboko nawilża, odżywia i ujędrnia skórę, ekstrakt z gruszki i żurawiny chroni przed działaniem wolnych rodników, hamując procesy starzenia. Skóra otulona zmysłowym zapachem staje się miękka, delikatna i jedwabiście gładka.

Skład: Aqua (Water), Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Ethylhexyl Stearate, Paraffinum Liquidum (Mineral Oil), Glycerin, Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20, Glyceryl Stearate, Sodium Acrylate/Sodium Acryloyldimethyltaurate Copolymer, Isohexadecane, Polysorbate 80, Cera Alba (Beeswax), Cyclopentasiloxane, Cyclohexasiloxane, Dimethicone, Propylene Glycol, Pyrus Communis (Pear) Fruit Extract, Vaccinium Macrocarpon (Cranberry) Fruit Extract, Xanthan Gum, Disodium EDTA, Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol, BHA, Parfum (Fragrance), CI 19140, CI 42090

• Aqua ( Water),
  • BHA,
  • CI-19140,
  • CI: 42090

Uwielbiam!

Uwielbiam te masełka! Masło dobrze nawilża, natłuszcza, odżywia i ujędrnia i za to je lubię najbardziej. Ma przecudowny zapach, nie jest za bardzo intensywny, po prostu lekki, letni, orzeźwiający, owocowy. W dodatku szybko się wchłania, pozostawia lekko tłustą warstwę, jak produkty tego typu. Produkt jest wydajny, ma duże, solidne i wygodne opakowanie, jest niedrogi i ogólnodostępny. Na pewno do niego wrócę, bo to sama przyjemność i korzyść dla mojej suchej, atopowej skóry. Polecam!

Zużyję, ale bez zachwytu i powrotów.

Masło dostałam pod choinkę półtora roku temu (w zestawie z żelem pod prysznic). Do tej pory zużyłam trochę ponad połowę opakowania, bynajmniej nie dlatego że jest tak wydajne - po prostu nie chciało mi się często nim smarować, a teraz przez leki moja skóra jest wysuszona, więc staram się wykorzystać wszystkie zalegające smarowidła.

Co za zapach

To masło do ciała jest zdecydowanie moim fenomenem. Ma bardzo gęstą konsystencję, ale dobrze rozprowadza się na skórze pozostawiając na niej piękny zapach na długo. Dobrze nawilża skórę. Mi idealnie pasowało na lato, gdy moja skóra była przesuszona od wiecznego plażowania. Ma bardzo wygodne opakowanie. Takie opakowania lubię najbardziej, gdyż można wykorzystać produkt do końca. Wchłania się też w miarę szybko i kosztuje grosze. Jest bardzo wydajne. :)

ok

Bardzo przyjemny produkt, ładny zapach, dobrze sie rozprowadza, ma ciekawą konsystencję, typowo jak masełko. Nawilża całkiem przyzwoicie, całkiem szybko się wchłania. Spróbować można.

Nie podzielam zachwytow

Mam wrażenie, że wszyscy popadają w zachwyt nad tymi masełkami, bo ładnie pachną i są przyjemne w użyciu- ok, to ważne, ale czy najważniejsze? Kosmetyk ma tylko sprawiać dobre wrażenie sensoryczne i to tyle? Nikt już nie oczekuje poprawy nawilżenia skóry w dłuższej perspektywie? Bo ja tak, a to masełko mi tego nie zapewnia, owszem działa lepiej niż pierwszy lepszy balsam Dove, ale nadal mnie nie satysfakcjonuje. Czułam nawilżenie skóry ciała do kilku godzin po zastosowaniu, ale nijak nie przełożyło się to na ogólną kondycję. Teraz używam niezmydlanej frakcji sojowej z ecospa i skóra jest na naprawdę dużo wyższym poziomie nawilżenia stale, nie tylko zaraz po aplikacji. Ten produkt to jest dla mnie trochę inwestycja w sam rytuał aplikacji- ot, ładny zapach i miłe wrażenie po, ale nie w pielęgnacje, bo nie daje żadnych wymiernych efektów na dłużej.

Niezłe zaskoczenie :)

ten kosmetyk, jedyne czego od niego oczekiwałam to zapach. Szczerze przyznam, że myślałam, że będzie to kolejny z tych co więcej specjalnie do zaoferowania nie mają.
Myliłam się! Poradził sobie z moją skóra w okresie zimowym, czyli wtedy gdy potrzebuje ona szczególnej pielęgnacji :)

Opakowanie jest wygodne, duże, łatwo wybiera się z niego produkt. Myślę, że butelka byłaby tu złym rozwiązaniem ze względu na gęstość produktu- jest to w końcu Masło.
Zapach jest świetny, bardzo intensywny, gruszkowy. Żurawina gdzieś w nim się kamufluje i nie jest wyczuwalna.
Konsystencja jesy bogata, typowo maślana. Szybko rozprowadza się po ciele. Produkt jest średnio wydajny, gdyż jednak trochę trzeba go nałożyć :) Powoli się wchłania tak więc ja preferuje stosowanie go na noc, gdyż z rana nie mam tyle czasu :)
Jakie dał efekty? Nawet najbardziej przesuszone, wręcz łuszczące się partie skóry zostały świetnie nawilżone i odżywione. Efekt pielęgnacyjny jest więc na wysokim poziomie, a produkt sam w sobie jest godny polecenia.

Ulubione masełko ♥

Masełko w połączeniu z olejkiem do kąpieli pozostawia na skórze cudowny owocowy zapach przez długi okres czasu. Dobrze nawilża skórę, szybko się wchłania i przyjemnie nakłada. Skóra po zastosowaniu jest miękka, gładka i nawilżona. W moim przypadku masło bardzo dobrze sobie radzi z przesuszoną skórą na nogach za co daje mu wielki plus !

Zniewala zmysły i cialo

Gruszka i żurawiną skusiła mnie jesienią, tak tematycznie :-)
Uwielbiam ulegać tutti frutti, bo wiem ,że bedzie pysznie.
Opakowanie typowe.
Konsystencja lekka,delikatna ,pastelowo żółta. Aż nie można się doczekać nakładania.
Zapach wyrazisty, soczysty,na myśl przywodzi świeże owoce. Orzezwia, dodaje energi.
Maselko jest gęste, ale rozprowadza się gładko.Nie spada z rąk podczas aplikacji. Szybko się wchłania otulajac zapachem.
Efekt nawilżenia utrzymuje się dość długo. Skóra wygląda zdrowo. Jest odżywiona i lekko ujedrniona.

przeciętniak

Zwykłe, przeciętne masełko. Ani nie ma ekstra działania, ani nie szkodzi. Nawilża, ale bez wielkiej ekscytacji. Oczywiście jak zwykle w każdym kosmetyku Tutti Frutti ma cuuuudowny zapach, to jest chyba największa zaleta tych kosmetyków.

Gruszkowa rozkosz za grosze

Produkt kupiłam na majówce, gdyż zapomniałam ze sobą wziąć balsamu do ciała. I nie żałuję tego zakupu. Konsystencja jest bardziej zbliżona do bardzo gęstego balsamu niż do masła, lecz to akurat mi nie przeszkadza. Grunt, że się sprawdza w 100%

całkiem niezły

Kupilam to maslo ze wzgledu na promocje. Sklad calkiem niezly, maslo na drugim miejacu to stwierdzilam ze biore. Zapach super, na lato w sam raz, a na zime na wspomnienie wakacji. Jesli chodzi o dzialanie to jest w porzadku, nawilza, nawet troche napina skore. Zapach utrzymuje sie z godzine na ciele wiec jest ok.

Nie polecam

Praktycznie same minusy. Długo i ciężko się wchłania, jest potwornie gęste i mało wydajne. I do tego zapach. Nie czuć tu owoców, słodki, chemiczny zapach.