Soin Delicat, Soothing Cream Mask, Maska do skóry wrażliwej

Soin Delicat, Soothing Cream Mask, Maska do skóry wrażliwej

Maseczka przeznaczona do pielęgnacji skóry delikatnej i wrażliwej - naczyniowej. Wygładza, detoksykuje i oczyszcza, zmniejsza przekrwienie skóry, rozjaśnia ją i odświeża.

Aktywne składniki:

- oczar wirgilijski - działa ściągająco, rozjaśnia i odświeża skórę, uszczelnia naczynia;

- ekstrakty algowe - nawilżają i odżywiają skórę, detoksykują ją;

- rumianek - działa kojąco, łagodzi podrażnienia skóry, rozjaśnia ją;

- mentol - chłodzi i relaksuje.

Nieprawdopodobna !

Mój nowy Nr 1 w rankingu maseczek; dawno nic mnie tak nie zachwyciło :)
Na oko maseczka nie przekonuje - jest kremowa i opalizująca, po nałożeniu ma się wrażenie że nie nawilża i nie wchłonie się ... i faktycznie, nie nawilża ona zbytnio, ALE : kolejne wrażenie to intensywny chłodek wywołany olejkiem mentolowym - niby nie pierwsza taka maseczka jaką miałam, ale tu mentol nie wietrzeje po paru sekundach - trzymam ją na twarzy każdorazowo co najmniej 0,5 godziny (nawet ponad godzinę, jeśli mam czas - można, bo wchłania się baaardzo wolno i nie ściąga cery), a to uczucie chłodku cały czas trwa, powodując odprężenie skóry twarzy - im dłużej się ją potrzyma, tym bardziej to uczucie relaksu można odczuć.
Po zmyciu - efekt jest niesamowity - delikatna, matowa cera, twarz odprężona, zmarszczki wyprasowane - rezultat jak po miesięcznej kuracji kremem botoksopodobnym ! Fantastycznie wchłaniają się potem preparaty pielęgnacyjne, buźka jest wypoczęta i odmłodzona ... rewelacja ! Myślę że szczególnie poleciłabym ją paniom o cerze dojrzałej, ale nie przesuszonej lub wiotkiej.

Ilość zużytych opakowań: próbki w i trakcie 1-ej pełnowymiarowej tubki, 2-ga już czeka w zapasie :-)

chyba raczej nie

mam cere sucha i wrazliwa ale ta maska mimo, iz do skor wrazliwych to na pewno nie dla mnie. Buzia mnie po niej szczypala, odczuwalam taki dyskomfort, poza tym malo nawilza. Nie! nie polecam!