Malatise, Krem nawilżająco-antystresowy na dzień

Malatise, Krem nawilżająco-antystresowy na dzień

Krem na dzień dzięki nowoczesnym składnikom aktywnym, dodaje blasku i świeżości nawet zmęczonej cerze. Przywraca jej gładkość, a także wypoczęty i zrelaksowany wygląd. Chroni przed agresywnymi czynnikami zewnętrznymi. Zawiera minerały dla zestresowanej cery: Mlachit, Rodolit, źródło cennego biopierwiastka - manganu oraz olej jojoba.
Polecany dla kobiet po 20 roku życia.

Nie najgorszy

Taki sobie krem. Dziwnie pachnie trochę... Ale jest delikatny, lekki, dobrze się rozprowadza, skóra jest nawilżona, odżywiona. W moim przypadku krem ten spowodował, że buzia była matowa przez dłuższą część dnia (mam cerę mieszaną).

Nie najgorszy produkt, ale szukam czegoś lepszego.

Można spróbować, a jednak którejkolwiek z was się spodoba :)Używam tego produktu od: używałam przez parę miesięcy

jednak nie

Pierwszy krem od dłuzszego czasu, z którego jestem zadowolona! Kupiłam jak zwykle w promocji hehehe- za pierwszym razem za 10.90, a tydzień temu za... 4.99!! (na noc tez sobie kupiłam za 4.99 ale nie uzywałam bo jeszcze mam Fitberry kolastyny). Przyjemnie pachnie, szybko się wchłania. Doskonale nawilża bez zostawiania tłustej warstwy. Skóra jest rzeczywiście odstresowana, miękka, gładka... Nabiera ładnego koloru. Polecam gorąco
Używam tego kosmetyku od 2 miesięcy / ilość zużytych opakowań:w trakcie piewrszego ...

1.06.2006 - przypomniało mi sie zeby poprawić tą recenzję

z ***** gwiazdek ocena spada na 2 ... czemu? krem owszem ładnie nawilża, ale po dłuzszym stosowaniu strasznie zapycha! To pierwszy i poki co jedyny krem który zapycha mi pory... :baba:

Porażka :(

Skusiły mnie pozytywne opinie, niestety dla mnie to totalny niewypał :(
Poza ładnym słoiczkiem i brakiem podrażneinia - jeden wielki minus.
Po 3-4 godzinach od nałożenia kremu skóra twarzy stała się mocno wysuszona, jakby pergaminowa. Przy tym szara i bardzo zmęczona. Wieczorem musiałam ratować twarz silnie nawilżająca maseczką.

Cellulit mity

milusi

Ostatnio mój ulubiony. Dobrze nawilża i odżywia, wygładza, może nie matuje, ale skóra nie jest świecąca, lecz aksamitna, przy mojej mieszanej cerze ładnie wyrównuje obie partie skóry. Jedyne , co mnie w nim denerwuje czasem, to zakrętka od słoika - potrafi się kruszyć po nieostrożnym zamknięciu. No i słoik zdecydowanie nie na wyjazd, bo ciężki - wiec tylko 4 gwiazki zamiast pięciu.

Miłe zaskoczenie

Nie jestem fanką produktów Kolastyny, ale ten krem mnie bardzo przyjemnie zaskoczył. Ma dość lekką konsystencję, przyjemny zapach, łatwo rozprowadza się na twarzy. Bardzo dobrze nawilża, koi skórę- po jego użyciu nie czuję napięcia naskórka, ani podrażnienia. twarz wygląda dobrze, ma ładny koloryt. Krem nadaje się pod makijaż, bo ładnie się wchłania.

ekstra

Dziewczyny poniżej wychwaliły go na wszelkie sposoby... :D Podpisuje sie pod tym obiema rękoma :D;)
Mają one absolutną rację.
Więc co mogę dodać od siebie? Z pewnością to, że nie powoduje u mnie reakcji alergicznej, co w moim przypadku jest olbrzymim plusem. Skóra ma bardzo ładny kolor. Krem nie powoduje także uczucia napięcia, skóra nie łuszczy się, czuje bardzo duży komfort po jego nałożeniu.
Podsumowując: kolejny doskonały krem Kolastyny :D

ilość zużytych opakowań: w trakcie 2

nawilżająco-odżywczy

Dla mnie to odkrycie. Myślałam, że już mi się to nie uda, ale wreszcie trafiłam na idealny dla mnie krem na dzień :-)
Nie mam specjalnych problemów z cerą, bo jest normalna, ale ten kremik sprawia, że jest w jeszcze lepszej kondycji. Po koszmarze z poprzednim kremem to rewelacja.
Solidnie nawilża i zauważalnie odżywia, dlatego będę go używała także jesienią.
Zmiękcza, wygładza, zapewnia komfort cerze. Producent nie kłamie - skóra jest jakby "szlachetniejsza", wygląda na wypoczętą i świeżą.
Świetnie się rozsmarowuje, nie wałkuje, wchłania nie pozostawiając żadnej warstewki. Doskonały pod makijaż, rozprowadzić na nim puder to żaden problem.
Ma bardzo przyjemny, delikatny zapach. Opakowanie też bez zarzutu.

****

Słoiczek, w którym zamknięto krem jest poręczny i wygodny. Krem ma lekką konsystencję, błyskawicznie się wchłania, minimalnie rozświetla twarz, która nie jest matowa - po prostu żyje.
Ślicznie pachnie, kwiatowo, ale bardzo subtelnie, co sprawia, że zapach nie jest męczący.
Po użyciu skóra jest świetnie nawilżona i wypoczęta. Krem spektakularnie jej nie rozświetla, ale można zauważyć widoczną różnicę - znika jej szarość i ziemistość.
Krem nie wałkuje się pod podkładami. Dobrze spisuje się przy mojej mieszanej cerze - nie zapycha porów, nie powoduje powstawania niespodzianek. Również nie determinuje skóry do wytwarzania nadmiaru sebum.
Jest bardzo wydajny i wystarcza na dłużej niż 3 miesiące.